Ясла № 1, гр. София - ул. Хан Крум 23

  • 4 421
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Момичета, имам нужда от помощ - ще ми дадете ли отзиви за тази ясла? За другата на ул.Хр. Белчев намерих информация, но за тази не успях да открия.

Любопитно ми е какви са условията, каките/лелите и всичко, което сметнете за необходимо да споделите. Simple Smile  Hug Благодаря ви предварително. Simple Smile  Hug

# 1
  • Мнения: 9 814
Едно познато детенце ходеше там. Майката беше много доволна.
Ще ти пусна на лични ника й, да я попиташ за повече инфо.

# 2
# 3
  • Мнения: 835
Бях при тях преди 1 мес да питам за места, но ще приемат само 12 дечица от септември.
Но дълго си говорих с персонала и директорката - сториха ми се много мили и грижовни, изобщо мн.ми харесаха.Не знаех от къде се влиза и първо влязох при дечицата - забавляваха ги страхотно, песни, танци, децата бяха щастливи.Не знам дали ги извеждат, но дворчето макар и малко също ми хареса.
Успех на желаещите за там!!!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 116
За да не пускам нова тема продължавам тази Simple Smile

Някой може ли да даде малко повече информация за въпросната ясла. Търсих и снимки или дали имат фейсбук група, но не можах да открия нищо  newsm78

# 5
  • Мнения: 4
ние сме там 2-ра група, препоръчвам с 2 ръце

# 6
  • София
  • Мнения: 116
ние сме там 2-ра група, препоръчвам с 2 ръце

Никъде не намерих мнения в близките години. Повечето ясли и градини имат фейсбук групи и т.н., но за тази се едно не съществува  newsm78

# 7
  • Мнения: 18
И аз бих искала да получа някакво инфо. Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 478
Засега съм много доволна. Малкият свикна бързо и на втората седмица го оставих за цял ден.
Сестрите и лелите са много приятни жени и децата ги харесват. Занимават децата доста с песнички и танци, синът ми обикновено е чист и спретнат като го взимам - е, имаме някои поражения, но те са главно защото държи сам да се храни, а не винаги му се получава.
Тази седмица говорих с нашата сестра за помощ при махането на памперса и тя много радушно прие идеята да го слагат по-активно на гърне (моят синковец категорично отказва да седне на такова нещо), та се надявам да имаме резултати в скоро време.
Мисля, че случихме на ясла Simple Smile, да видим догодина с детската дали ще имаме късмет Mr. Green
Мога да дам повече инфо на лични.

# 9
  • Мнения: 134
Здравейте мами, моята дъщеря скоро ще навърши годинка и от есента смятам да я дам на ясла. Ориентирах се към 1 СДЯ, защото ми е близо до работата и ще ми е по-удобно да я оставям сутрин и да я взимам вечер. Днес се обадих по тел. да попитам дали мога да си оставям детето по-късно и да го взимам когато свърша работа - в 12, 13 ч. и въобще дали режимът е свободен. Обади се една много любезна жена, която ми обясни, че не правят проблем за това - за разлика от яслата в Надежда, която е най-близко до дома ми.
Определно днешния разговор с предполагам възпитателката от яслата и оставените по темата мнения, накланят везните в посока първо желание за 1-ва ясла.
Имам обаче едно притеснение, което сигурно някоя по-опитна мама ще разсее. Проблемът ми е, че детето ми е много палаво. Представете си нещо като Дениз белята. Дори бабите и дядовците не искат да я гледат (е не го казват в прав текст, но достатъчно красноречиво го показват), за което не им се сърдя.
Та въпросът ми е как се справят възпитателите с такива деца. Аз едвам се справям с моето, което е 1, а какво остава ако се случат 2-3 палави деца в една група. Притеснява ме от една страна как ги опазват чисто физически - да не се ударят в някой ръб, да не се покатерят и скочат от някъде, да не се ударят с някоя играчка и т.н. От друга страна ме е страх да не би "озаптяването" на тези деца да става чрез викове, заплахи, недай си Боже шамари и всякакъв друх психически или физически тормоз. В същото време става въпрос за малки деца, които не могат да разкажат какво им се е случило и именно това може да се използва от някоя нервна въпитателка.
Именно това ме притеснява най-вече да оставя детето си в ясла. Обмисляла съм да го оставям на детегледачка, но според мен по-полезно е детето да посещава ясла, където да се социализира и да се научи да оцелява.
Та в тази връзка, моля мамите, които имат палави деца, които посещават ясла, да кажат как стоят нещата при тях.

# 10
  • Мнения: 3
Здравейте,
имате ли актуална информация за СДЯ №1 към днешна дата?
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт