Точките сметни, с Уейт Уотчърс се смали!-УУ:3

  • 35 162
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
преди малко си изядох пицата....стана невероятно вкусна. Забърках 70гр (малко повече, понеже остава полепнало все някъде...значи около 90 гр) брашно с малко топла вода и 1 ч.л. суха мая, разточих една тънка кора, отгоре намазах с доматен сос, наредих доматки на кръгчета, поръсих обиолно с чубрица и ситно нарязаната моцарела. Изпекох на фурна на 180 гр 20тина минутки....ММММММММММммммммммммммм....  chef И само 8т!

Та менюто за днес е следното:
з: фил пълноз хляб с маргарин и мед 2т
о: пица 8т
в: леща 4т
гризкане: пауър шейк 2,5т, харибо за 1,5т, 2 кайсии и 1 праскова, 1 шоколадов бонбон...
Общо 19 от 18 точки...изспортени днес 3т...следователно имам още 2т за изяждане от спорта тази седмица.... Peace

# 16
  • Мнения: 1 073
     weightie  много ти благодаря за бързия отговор днес за точките на сладкиша. Беше ужааааасно вкусен. 4т. 4- ти си решаваш. Затова обядвах царевица-консерва ДО СИТОСТ- 3т., направо ми се сгади. Останаха ми 5т. за вечеря и се чудя дали да не ги обърна в така любимите ми ПУКАНКИИИИ
 От днес си държа едно шише от половин литър с вода на бюрото и да се похваля вече изпивам 2-рото. Има време до довечера на поне още 0.500л и да се надяваме в скоро да ги направя 2л на ден Wink  От 8 часов работен ден 1 съм в тоалетната, но .... красотата изисква жертви  Grinning
 

# 17
  • Мнения: 1 420
Аз много обичам тофу - правя си го на уока със зеленчуци на тънки ивички ( моркови, чушка, лук ), зехтин и соев сос   chef

Вчера всичките точки си хапнах  Blush Но се чувствам супер, важното е да не се гладува  Peace

Уейти, много ме заинтригува с този пауър шейк  Peace Но се чудя дали става за кърмачки  Rolling Eyes Трябва да потърся нещо подобно и да питам в нагазина. Засища ли доста?  newsm78
Уейти, не се притеснявай - бебчето ще дойде когато му е времето  Peace Аз на колко работи пък се наслушах от мои уж "добри приятелки", тъй като и двете ни деца са планирани, а първото родих на 20г. Ясно е, че хората приказват какви ли не неща, но така научаваш поне кои са истинските ти приятели  Wink Сама ще разбереш кога е най-правилното време за вас. Аз исках докато още съм в университета да си отгледам и децата за да може после спокойно да градя кариера  Grinning

Днес да се отчета:

З - овесени ядки със 150мл обезмаслено мляко, 1 лъжица захар и 1 банан - 4 точки ( тъй като овесени ядки сложих съвсем малко )
О - 100гр дробчета, сготвени с мн малко олио, чушка, морков, лук и 1 филийка хляб - 5т.
      шопска салата със зехтин и 30гр сирене - 2.5т.
      едно нисколакорично кремче - 3т.

До тук съм с 14.5 изядени точки, остават ми още 13.5 за вечеря. Мисля си за ризото със зеленчуци и малко сметана  Thinking

А на който му се гледат бебешки снимки - ето тук една фотосесия от вчера на малката Белла http://www.facebook.com/album.php?aid=2044734&id=1350800985&saved

# 18
  • Мнения: 0
шейка засища много да... Особено ако е с прясно мляко, макар че го дават да се прави с вода. Невиждам защо да не е полезен за кърмачки. Съдържа само чисти продукти на 100 %. Тестван е тук от Щифтунг Варентест, ама сигурно и при вас има някоя местна марка, която е особено на високо ниво. АЗ си вярвам на наще си тук и на многобройните тестове.... Peace

Бебчо е страхотен..... Оххх.... Вчера вечерта се обади сестрата на ММ да ни обяви че ще ставаме вуйна и вуйчо newsm68 Много се радвам за нея. Опитват от година вече и най накрая се получи. Досега бяхме двукратни свако и леля на децата на моя по-голям брат...сега и от другата страна..тъкмо като порастнат едните да можем да гушкаме и стискаме другите малчовци...и още един чакащ подаръци... Whistling

Уини
А относно бебето и кариерата...това ме тормози най-много. Сега пиша магистърска и най-вероятно ще ме вземат като завърша където си работя ( в момента съм си прекартила договора за да уча) и там съм вече от 3 години първо като стажант, после на половин работен ден. Лошото е, че сега както си седя и си уча..един дебел бебешки корем хич, ама хич нямаше да ми пречи...Да...обаче вече е късно...Защото ако тепърва започнем с опитите...после бременна няма да ме вземат на работа и ще трябва с мизерното държавно майчинство да си седя вкъщи. Другото е че ако не сега, после като започна по време на първия договор немога да си позволя да отсъствам, поне докато не получа първото удължение (незнам как е при вас...тук е 1 договор 2 години, 2 договор 3-до 5 години и после зависи от концерна безсрочен)...та така... А ти си направила най-правилното. По време на образованието и после с порастнал дечко кариера. Да ама при мен неможеше и да става дума на 20 до преди половин година за дете. Много ни се живееше с ММ, студентски живот, егоистични почивки и забавления по младешки...и така...едва сега ни се промени вече гледната точка..Откакто той има сериозна работа и май откакто на мен започна да ми тиктака часовника.... Ама много ти се възхищавам...на 20 с бебе...това си е голяма стъпка и отговорност особено в друга страна и по време на визше образование. Знам колко е трудно! А какво ще кажат другите. Хич да не ти пука!!!! Ти нали си щастлива Hug Нас сега малко ще ни оставят на мира покрай сестрата на ММ, че те само техните ни пришпорват, наще си знаят много добре какво искам аз и към какво се стремя....
Само сега се надявам всичко при систъра на ММ да е добре, че тя имаше мн големи проблеми с теглото ( не ядеше нищо и беше слаба като чирус....) надявам се сега ако види че понапълнява да не изпадне в някоя от нейните фази и да не стане нещо лошо, че при нея е малко опасно...но това е друга история...
Съжалявам за дългия пост Embarassed
Няма повече, обещавам Praynig

# 19
  • Мнения: 0
bva пробвай да го настържеш на ренде в сос с домати и моркови, него може да хапваш с макарони или спагети. Много вкусно се получава, стига тофу-то да е от онова като бучка което е, а не като извара  Peace

# 20
  • Мнения: 0
a ако е като извара...овкусяваш като за кайма с подправки, лук, чер и червен пипер и там другите подправки които се слагат. Ако искаш добавяш и едно яйце. Оставяш да престои най добре 3-4 часа и правиш кюфтенца на тиган, скара или в тава с доматен сос...хем фактор ситост хем вкусно.. Peace

# 21
  • Мнения: 1 420
Уейти, благодаря ти за хубавите думи  Hug Ех, не ни е лесно на нас жените - работа ли да гледаме, деца, образование, семейство - луда работа  Crazy Пък и да изглеждаме добре и да глезим мъжете еее честно ли е кажете  Joy Уейти, споко мила, ти сега си доизкарай образованието, да мине една година на работа и после ще му мислите. Най-добре е да осигурите добър живот на детенце, а не да се чудиш какво да правиш  Wink Ние с мъжо рано-рано се оженихме - аз на 19, той на 27 беше, но ние сме от доста години заедно, та това беше нещо нормално за нас. А за живота в чужбина вече толкова съм свикнала тук, че не съжалявам за минутка  Peace

И аз се извинявам за дългия пост  Blush

Аз реших да правя пилешки филенца в йенската тенджера в микровълновата. Ще ги сготвя с гъби, броколи, морковки и малко сметана  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 0
идвам да се изкажа сама...изядох още 3 кайсии.... #Crazy мииии мн вкусни тез кайсии бе Embarassed Фруктовата захар днес на мах!!!

Уйни, и аз не съжалявам за чужбина. Много си ми е хубаво зук. В къщи си ми е...ама това е друга тема....По въпроса за красотата и мъжете да не се отпускат. Аз съм казала на моя, че шкембета и всякакви такива разпуснатости не одобрявам. И като съм го взела красив искам такъв да си го гледам...амахааа...няма само аз да се пъна да съм готина!  Crossing Arms Ама немога да се оплача...спортува, внимава...беше пуснал един шкембъл и той покрай мен след като спряхме цигарите, но се взе и той в ръце...Иначе...шамари Naughty

Исках само да споделя едно нещо, което всеки път забравям да кажа... Rolling Eyes Забелязах, че като съм с лещи и режа лук не рева #Crazy newsm78 Т.е. аз винаги нося лещи, но мин.седм едното око беше леко раздразнено (имах нещо вътре сигурно) та сутринта си сложих очилата да не го дораздразвам и после на обяд рязъх лук и ревах, ревах, ревах... и тогава ми прозря, че отдавна не съм ревала при това кулинарно занимание newsm78 Има ли някой същите наблюдения?? Снощи пак...бях с лещи и упорито се наблюдавах, но и след 2рата глава лук нямаше ревове...

Както и да е. Днес ще успея отново най накрая да изпия 3 литра, че вън е топло и съм жадна. Май нащо гадно време замина към БГ, сега тук е лято...ще се готвя пак за басейн Peace

# 23
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Weightie, 6те те послу6ам за то4ките. На 18 за ден 6те мина. А тези кирилизатори 6те видя от къде да ги изтегля.

Dessitto, преди го виждах този бутон, но от преди 1 година из4езна. Може би за6тото сървъра ми не е в БГ. Знам ли и аз за6то...

Днес то4но 18т.

Много ми хареса идеята на Weightie за пицата. И на мен ми се размотава една моцарела в хладилника  (много я оби4ам) та може да се пробвам тези дни (с винце)

# 24
  • София
  • Мнения: 940
Winnie Много сладко бебоче  Hug И аз като weightie дет се вика си поживея как трябва.
Ние не мислим за деца още нито смятаме да са в близко бъдеще, нищо че сме на 26год. Някак си не ме влече все още, не ми е дошло времето просто.
 А моя нема нужда да спортува, няма какво да стяга те кокалите не подлежат на стягане /около 186см е висок и кам 64кг е някъде най-мноого/. Дет се вика скелет, та и по-малки бутове има и от мен  Crossing Arms Оплаках ви се  Crazy Днес заради МЦ-то голям глад ме гони, добре че свършиха мъфините иначе щях си изям днес точките за цяла седмица.
З: Мляко с нес и подсладител, шоколад
О: Гъби в масло, разтворима доматена супичка
СЛ: Мляко с мюсли с плодове
Вечерята я още мисля, че преди малко се наядох с диня, но пак ме гони глад  Close
Моцарелата не беше ли едно дето прилича на извара, веднъж се прецаках си взема домати с такова сирене  Sick
Типовото брашно колкото бялото ли има точки  newsm78

# 25
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Dessitto, моцарелата е като пресно сирене. Мек4ка е и се цепи на иви4ки. Много я оби4ам, но не е евтина и е доста калори4на. Не ме заси6та както на6ето си сирене, та се опитвам да я избягвам.

Аз моето дете го родих на 23г. Много си го оби4ам, но трябва6е да поиз4акам о6те. После и аз и4их вис6е задо4но към Сви6тов, работех и дете гледах. Много бе6е трудно, но зора какво не прави.

Аз в Белгия съм от 2 г. Приятеля ми е белгиец и той настоя да дойда. О6те ме гони носталгията, никак не ми е лесно. Но хайде, няма да спамя темата.

Да не пропусна- много сте готини Wink))

# 26
  • Мнения: 1 420

 А моя нема нужда да спортува, няма какво да стяга те кокалите не подлежат на стягане /около 186см е висок и кам 64кг е някъде най-мноого/. Дет се вика скелет, та и по-малки бутове има и от мен  Crossing Arms

Деси, същия е моя  Joy Но ходи на бушидо от няколко месеца де ( това е вид бойно изкуство ) и е голям плувец.  Peace Но пък и той не пълнее - ей, може да се тъпче по цял ден и това е  newsm78

Пилешкото ми стана супер. Като готвя в микровълновата хем бързо става, хем не слагам никаква допълнителна мазнина  Peace За десерт пак хапнах едно диетично кремче и ми останаха даже 2 точки от днес  Peace

Теди, тук продават salad cheese, което е много близко по вкус до нашето сирене и хич не е скъпо. Иначе сирене фета се води като нашето сирене, но главно се продава от овче или козе мляко, което аз хич не обичам  Naughty

И аз щях да питам за брашното, понеже съм си взела един пакет пълнозърнесто  Peace

# 27
  • Мнения: 0
добро утро...

брашното има еднакви точки за всички видове...което е много жалко Rolling Eyes но сие брашно. Друг е въпроса, че пълнозърнестото или ръженото е по-здравословно.

За моя мъж...ами беше голяма кльоща като се взехме, но малко след сватбата преди 4 години напълня след като спряхме цигарите, но никога не е бил дебел, просто стана нормален. Най накрая Peace Сега се хрчни много и спортува...за да направи хубаво тяло и малко мускуна маса  да развие Sunglasses

Тук има диетична моцарела и цялото парче има само 4,5т! Peace Много хубаво се разтича като се запичат неща с нея...а на пица е превъзходно.

Аз козе мляко и сирене не ям....немога просто...гадно ми е! Вчера установих, че камерата е пълна с риба, а аз се чудя какво да ям Shocked днес на обяд ще си направя рибка на тиган със сосче от тиквички съм си замислила.  chef

# 28
  • Мнения: 257
Момичета, привет Hug След близо 2 месеца на режима съм -5 кг Party като понякога превишавам точките, но пуста лакомия Embarassed
Weightie, огромни благодарности за труда, който си положила  bouquet и най- вече, че споделяш всичко с нас Peace Това е най- страхотния и лесен начин за отслабване! Днес смятам да готвя шкембе- чорба- да го смятам ли като дробчетата 2.5 т за 100 гр или newsm78?

# 29
  • Мнения: 0
PEPANP Hug Hug браво!!! Много хубав резултат и то с прегрешения Peace

Ами шкембето си е много по-мазно от дреболийките. Сега проверих, че 100гр шкембе има 8т!!!! #Crazy #Crazy Но пак става, като е на супа...

Общи условия

Активация на акаунт