Точките сметни, с Уейт Уотчърс се смали!-УУ:3

  • 35 161
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
здравейте милички,

аз днес за сефте влизам в форума от седмици на сам и какво да видя....завърнали се ветеранки.
На всички много целувки от мен... Аз не спазвам в момента режима, т.е. броя грубо точки и се придържам към менютата си отпреди това.
Понеже съм по цял ден на работа и вечер уча нямам време да влизам.
Ям някъде към 2-3 точки отгоре мисля и задържам постигнатото вече месец. 54,5кг... Много ми е добре. Другите 2 кг евентуално съм ги оставила за другата пролет!!! И то пак с 2-3 точки отгоре и тях смятам само със спорт да ги сваля, просто сега нямам никакво време за спорет. Реално съм заета по 17 часа на денонощие Shocked Shocked Но и това ще отмине. Последния ми държавен ако всичко мине окей е края на април и тогава за лятото смятам да сваля и другите два килограма които остават или поне да намаля обиколките със сантиметър два ...килограмите не ме интересуват толкова, даже въобще!
ХУбавото е че в стола на работа има много голям избор и повечето храни са с данни за мазнини и калории пък и има много режимни ястия...

На вас всички ви пожелавам успех и много минуси Hug Hug Hug
Прегръщам ви и ще ви навестявам веднъж седмично Peace

# 721
  • Мнения: 20
Пеги, дано да четеш, изчисти си кутията!

# 722
  • Мнения: 1 073
  bva , момичета   Hug
  И аз съм тук и точкувам. Всеки ден наминавам, но като видя, че никой не е писал и не се е отчитал и се отказвам и аз, защото мисля, че няма кой да ми чете постовете. Но определено е по- трудно без вас дружки. Имах някакви нережимни 2-3 поредни дни ,но иначе си броя. Е, лошото е че днес 19т., утре 15т., после два дни съм на 17т. и пак на горе и на долу и поради тази причина задържам и аз като weightie 54кг. Не съм се мерила скоро, защото си чакам МЦ и утре смятам да пристигне  Mr. Green ,което предполага, че няма да се меря и тези дни, та чааааак в Понеделник.
  Но аз съм тук и си точкувам, точкувайте и вие, защото има ефект. При мен лично -6кг  Peace

     weightie , мисля, че е време за нова тема, мила. Ще я пускаш ли? Да не ни заключат...   bouquet

# 723
  • Мнения: 5
Много ми е трудно да спазвам диети преди зима. Тъй като готвенето си ми е и хоби, нещата са още по-трудни. Радвам се, че темата се раздвижи, че с компания е по-лесно. Laughing
Скоро направих едни мъфини...ами те (по мои груби сметки) излизат към 5т. бройката...ами аз като изядох 4-5бр  ooooh! Но не издържах, добре се получиха: ето тук съм дала и рецептата, ако някой иска да съгреши. Mr. Green

# 724
  • Мнения: 58
УРААААААа всики са отново тук!
weightie ееее най-сетне и ти се появи! Много добре че имате такъв стол. И аз искам #Cussing out #Cussing out #Cussing out Явно сега ти е доста напрегнато. Така че ти пожелавам успех във всички начинания. Моята 2009г беше такава-ужасно напрегната, без секунда почивка.

flower_00 знаеш, че това на всички ни се случва. Ама рецептата, съжелявам, но няма да я видя. Че ще ми се дояде и на мен BlushА каквато съм си укослива..............и лакома.... Всъщност май най-големия ми проблем е лакомията.

Tonichka ама ти изобщо ли не си спирала да точкуваш.ЕЕЕее браво. За колко време ги свали 6кг.
Ох и аз свалих 5 , ама май съм единствената, която си ги върна. И пак казвам-от лакомия.

# 725
  • Мнения: 5
bva само да те успокоя- не си единствената, която си ги е върнала. На мен добре ми се отрази УУ и бях започнала с много хубави резултати.  Сега пак съм на стартова позиция.

# 726
  • Мнения: 58
flower_00   Значи сме си дружки!

# 727
  • Мнения: 5
bva   newsm26

Да се отчета до тук как съм:
З. кафе- 0т. от известно време го пия чисто, без млека и сметани (захар обаче слагам, но то си е по системата 3х0). Незнам какво ви е мнението за изкуствените подсладители, но аз не ползвам вече.
О. сандвич- 8т.
-банан-0т.

За вечеря ще правя една много вкусна салата от зеле. Слагам точки само за олиото и за черните маслинки. Ще има и още нещо към салата, не съм измислила още какво. И разбира се + чаша червено вино. Май точките ще ми бъдат повечко от 19 но да видим.

# 728
  • Мнения: 58
flower_00  сподели за тази вкусотия-салата от зеле. Аз сега правя салата от зеле, морково  и чушки, залята с топла марина. Става чудесно, но в марината има и захар. Аз нея я смятам по системата 3х0.

# 729
  • Мнения: 5
Ами аз нарязвам два вида зеле: китайско и червено (но и с обикновенно зеле ще стане) По половин зелка от двете. Черни маслини без костилка нарязани на едро (около 5бр.), но може и зелени. Домати нарязани на кубчета. Дресинга е 3с.л. олио; 3с.л. сок от лимон; малка скилидка чесън; сол на вкус; щипка захар. На мен много ми хареса.   chef

А за довечера ще е тази саладка+ пилешко с гъби. Ще си мина малко точките, но от утре започвам да си правя сутрешни тренировки и от там ще пада по някоя спортна точка.

Някой може ли да даде някаква идея за сутрешни упражнения.  Praynig

# 730
  • Мнения: 0
момичета,
влизам на бързо да ви поканя в новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=536725.new#new

Надявам се да се напълни с много минуси и да устоим на идващите коледни и новогодишни празници...

При мен нищо ново. Радвам ви се на всички. Пожелавам ви много минуси!!! Hug

ПЕГИ
изчисти си кутията мила!!!!

Ще пиша повече през уйкенда. Той поне ще е дълъг че понеделника е вси светий и няма да се работи!!! КЕФФФФ Peace

Общи условия

Активация на акаунт