Точките сметни, с Уейт Уотчърс се смали!-УУ:3

  • 35 167
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5
Здрашейте точкуващи! Hug Аз се отцепих от компанията, но сега съм пак на линия. Трябва да започна да спортувам, но това ще е от другия месец, защото сега работя до 7 и нямам никакво време. Спряла съм се на тае-бо но не съм много сигурна. Мислех и варианта с фитнеса...нещо не мога да реша. Та така, докато се чудя какво да е ще си точкувам и после пак. Предполагам, че точки+спорт най-накрая ще ми донесат желания резултат.

# 706
  • Мнения: 5
Калкулатора за бонус точки нещо не работи. Sad Имате ли представа час и половина колкоездене, колко точки ще е?

# 707
  • Мнения: 7
Ако е ниво на трудност 1 - бавно колоездене моят калкулатор казва 3.25 точки за 90 минути Simple Smile

# 708
  • Мнения: 1 073
  ехее 90 мин., а за 30мин. ски тренажор, а аз ще си ги преизчисля за повече. Ще помогнеш ли dariah , Аз кардио повече от 60 мин. не съм правила и в най- добрата си форма

  Днес съм +2,5т., но утре трябва да ги оправя, че ми е последен ден. В Сряда ще докладвам задържала ли съм кантара под 54кг ( 53,7-800)

# 709
  • Мнения: 5
Бавното колоездене не е ли ниво 2? 3.25 т ми се виждат мнооого малко за 90 мин.  Thinking

# 710
  • Мнения: 7
Не съм влизала от доста време, нямах много време.  Ами не знам аз по принцип никога не си смятам точки за спорт. За това пък напоследък не мога да си вляза в точките. Това е от моята таблица (тази за седмично отчитане, но има и спортен калкулатор в нея). Но сега като гледам формулата тя взима килограмите под внимание. Така че това което съм написала е може би и за килограмите на мъжа ми, дори не и за моите, което не е за теб! Съжалявам! Ще напиша формулите :

За нивата на трудност за Спорт:                              
Ниво на Трудност 1: лека активност, при която не се потим. Дишането и Сърцебиенето са нормални. Напр: Бавно колоездене, разходка.                              
Ниво на Трудност 2: Активност, при която леко се потим. Сърцебиенето се ускорява леко, Дишаме неучестено и разговор е все още възможен. Например: танци, бързо ходене, степър                              
Ниво на Трудност 3: Активност при която се потим обилно. Дишането е учестено, Сърцебиентео ускорено а нормален разговор почти не е възможен: напр: бягане, бързо колоездене, спорт с тежести, крострейнър на високо ниво, Аеробика, плуване.                              


за ниво 1: (килограми x минути) / 1940
за ниво 2: (килограми x минути) / 1400
за ниво 3: (килограми x минути) / 540

# 711
  • Мнения: 7
Тоничка браво ти както задържаше, сега за нула време ги свали тези последни килограми. Много се радвам за теб  Hug. Аз си смених първия ден в четвъртък и май ми е по добре така. Но не мога да си вляза в точките, но пък и не смятам точки за спорт, а скачаме вкъщи 3-5 пъти седмично, въпреки че напоследък доста ме мързи. А и от днес съм на 18 вместо 19 точки и ще видим. Simple Smile

# 712
  • Мнения: 58
Момичета къде сте избутали чак темата. Никой ли не спазва този режим. Аз вече 2м съм ваканция от него. Ядах като невидяла и кг , който отслабнах с него вече си ги иврънах. Та сега пак се връщам.
Сигурно всички сте достигнали желаните кг и за това ви няма.
Хайде търся си компания!

# 713
  • Мнения: 0
bva Наистина почти никой не пише, аз в момента не съм на режима..правя нещо като вегетарианство за неопределен период, има лек ефект, но май поспря. Идеята ми беше да се прочистя малко, но не съм се отказала от УУ.
Не съм качила сваленото, опитвам се да се храня разумно и здравословно с малки прегрешения, започнах и да си готвя повече.
Имам намерение скоро пак да започна с УУ   bouquet

# 714
  • Мнения: 58
Ами аз започвам от днес. Так аче си търся компания.
Lalu при мен опитите за разумно хранене са неуспешни. аз трябва да съм на някакъв режим , че да се ограничавам.
Така че записвам първи ден -25 октомври.
Макар че не е много добре тегленето да е в понеделник.
Да питам нещо тези ,който ще се включат. Аз съм 160см, 1 или 2т. да си сложа. При предното изчисляване си сложих 2 , ноооооооо не зная дали е правилно.

# 715
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Хайде и аз да се явя на поправителен  Embarassed!
Спрях да броя точки лятото, но не съм качила! Все си стоя 57-58 кг, а искам да стигна 55. Но не на всяка цена, разбира се!
Аз започвам от утре, че днес бях само на вода и чай  Crazy! Луда работа. Точките няма да си ги смятам отново. Тръгвам от старите 18 т. и дано да ги намаля от свалени кг  Peace!
Лека вечер и утре на отчет   Wink!

# 716
  • Мнения: 5
И аз се завръщам при вас, да видим какво ще се случи. От утре започвам (днес не ми се мисли с колко точки съм Embarassed

# 717
  • Мнения: 7
Bva, в ОП пише 160 или над 160, така че предполагам 2т е правилно.

Аз не съм спирала да точкувам, виното ми е най-големият проблем, случва ми се често да изпия 5-6 точки някоя вечер и после да не мога да си ги оправя до края на седмицата. Но не мисля, че ми влияе особено.

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 03:13 от dariah

# 718
  • Мнения: 5
И аз пия вино. Почти всяка вечер изпивам по чаша или две. И не мисля, че е такъв проблем, всякакъв друг алкохол е много по-калоричен, а виното (особенно ако е домашно) е дори полезно. Казват, че от бялото вино се повишава апетита, но не съм усетила такъв ефект.

# 719
  • Мнения: 58
ЕЕЕЕЕЕЕ много се радвам, че пак се събрахме!
Дариии не си проила точки и си си запазила килограмите! Браво! Аз малко да се отпусна и веднага качвам!
 flower_00,  dariah  поне този проблем няма. Не обичам никакъв алкохол. Много рядко да пия глътка-две вино с мъжа ми.
Но пък не мога да ям само ориз , месо, картофи ил икаквото и да е друго само. Все ми се иска и от другото да си взема. Но воля трябва.

dariah значи спокойно да си действам по стария план - 20точки за сега.
Бях стигнала малко по-малко от 69кг, докарах ги до 75 по едно време, а сега съм 73. Изкарах 10 дни на 90-дневната и може би това оказа влияние. Пия и отварата на д-р Лозанов , която ме води по 2-3 пъти дневно до 00-та. Но от нея май не отслабвам.
 Дариии как така на вода и чай! Е това не мога да правя. За това не мога да спазвам и лунната диета. Инече може да се комбинира с тази и мисля че ще се получи много добре, като точките от лунния ден се изядат в последния ден от седмицата.
Пожелавам успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт