Точките сметни, с Уейт Уотчърс се смали!-УУ:3

  • 35 170
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
dessitto Hug Hug как ще те забравим!!!
Да и аз като не спортувам се чувствам като премазана....

Tonichka
  Hug ореха е ядка и има високо съдържание на мазнини, затова има много точки Rolling Eyes Мда, ние с теб сега на еднакви килца...Ти колкото мен ли си висока? 160см?  Хайде вече да сваляме и ние. Аз очаквам че след повече от месец непушене би трябвало бавно бавно нещата при мен да се нормализират: метаболизма и т.н. newsm78 Някои пишат, че траело около 3-4 месеца...Ааааа не...При мен без тия #Cussing out #Cussing out

dariah мила, чудесни резултати! Peace Много се радвам за теб! Само така!!!! Hug

Аз пия кафенце и се приготвям за малко спорт и после УЧЕНЕ,УЧЕНЕ и пак УЧЕНЕ, че наближава датата на предаване и след това идва най страшното: 5те магистърски изпита!!! Shocked #Crazy ooooh!

На всички ви много  Hug Hug и много минуси  bouquet


# 691
  • Мнения: 1 073
  weightie аз съм дори по- ниска. 1.58 съм...
  От другия месец няма да има танци в залата в която ходя ( а тя е на 5 мин. от вкъщи ). Групата се разпадна и сега ходим 2 момичета, та тя инструкторката си е права. Ще се набира група и ако се съберат поне 5 човека пак ще има  Sad Много ми е тъжно. Така ги обичам тези танци и ми беше толкова удобно... Но пък това е причина да започна да ходя на фитнес ( в същата зала). От отдавна съм го запланувала, тъй като вече съм близо до желаните килограми и е време да започна да се стягам и да подбутвам грамчетата на долу. В този дух продължавам да съм 54,400- 55кг. И аз не знам колко съм точно, защото се качвам по 5 пъти на кантара и един път показва 54,400 после 55 и не показва един след друг път едни килограми  newsm78 Много ме ядосва. Затова си пиша в тефтера и след този цикъл 55 и продължавам напред  Peace
  dariah честити ти -900г    Hug  Продължавай в същия дух

# 692
  • София
  • Мнения: 940
Ето ме на отчет:
Закуска: 3 в 1 - 1.5т
Обяд: един "скъп" сандвич с черен хляб - 8.5т, следобяд - банан
Вечеря - таратор с 1.5% к. мляко - 2т. , царевица с масло половин купичка - 4т.  и ябълка

Днес естествено по закона на гадоста цял ден ми се ядеше и бях озверяла за обяд още в 11 и нещо , а обикновенно ям към 2.  Mr. Green
Някой ако има калкулатор за смятане на бонус точки да ми го прати ако може, че не работи пак  ooooh!.
Нямам идея как да си сметна точките за днешният фитнес, един час откарах там.  newsm78

# 693
  • Мнения: 5
Ако може и на мен да ми пратите калкулатор.

# 694
  • Мнения: 0
поправих калкулаторите! Peace

# 695
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,

Как сте, много сме тихички нещо напоследък, аз последните два три дена имах проблеми и интернета Sad. А иначе вчера бая се олях и съм + 3.5т за седмицата и днес и утре ще трябва да ги пестя Simple Smile Въобще напоследък не мога да се оплача от липса на апетит Simple Smile. При вас как върви точкуването?

# 696
  • Мнения: 1 073
  Да наистина сме доста утихнали напоследък, но не и в точкуването. Аз бях -2т онзи ден, но пък вчера съм +3,5  Mr. Green ,тоест днес ще гледам да спестя 1,5. Много ме е яд сега, но пък и на мен не ми липсва апетит. Пред МЦ съм все ми се хапва нещо. По тази причина не съм се мерила и ще се меря чак след седмица.
  Днес си купих дънки, много съм доволна. Вече 28 размер ( а когато започнах бях стигнала 30-ти) . Приятелката ми когато ме погледна в съблекалнята каза : ", лелее, ти неистина много си отслабнала". Ластични са и ме очертават, много се харесах и аз. Вече нося тесни блузи със самочувствие, но познатите ме гледат с такава завист и само ми повтарят "стига толкова, така ти е добре" и малко или много ме демотивират, а аз искам още 3 килограма  Crossing Arms .Аз никога не давам такива съвети- "така ти е добре" или "напълняла си, трябва да отслабнеш" . Според мен това е личен избор и всеки трябва да изглежда така както се чувства най- добре, защо не ме оставят и мен на мира вече. Обикновено, когато ми кажат ( най- вече завистливите колежки ), че ми е добре така, аз отговарям  " да, добре, и аз се харесвам" и отбягвам темата, но може ли да са толкова нетактични хората. Не съм зависима от тях и не ме интересува дали им харесвам ИЛИ ПЪК НЕ, а те да си позволяват коментари за мен. Ей, много се дразня значи...Както и да е, игнорирам ги и точка. Продължавам все напред до целта си  Wink

# 697
  • София
  • Мнения: 940
И аз продължавам стриктно до момента режима. Имам чувството че от както го почнах тамън 3 -4дена съм озверяла от глад. Сега нали броя точки и от всичко ми се яде, а преди хич не се сещах за много от нещата  ooooh!. На всичкото отгоре тая хронична умора не ме пуска и всеки ден съм като се едно багер е минал през  мен  Confused

# 698
  • Мнения: 7
И аз съм постоянно гладна тази седмица Confused , а не е като да съм яла малко, напротив. Особено вчера и днес, само за ядене мисля, а вчера гледахме филм в леглото вечерта и направо си ме стържеше корема! Завършвам седмицата днес с една точка отгоре, което е ок, като се има предвид че можеше и да са повече с този апетит. Да видим утре какво ще каже кантара, не съм се мерила последните няколко дена.

# 699
  • Мнения: 0
здравейте точици,

не съм писала отдавна, но при мен нищо ново, освен че кантара се опитва от няколко дена да показва отново надолу. Но ще изчакам една седмица да затвърди, че отново отслабвам и тогава ще докладвам и евентуално ще сменям лентичката.

Дариа какво стана? Какво каза твоя кантар?

Аз вече съвсем рядко ще влизам в форума. Първо защото наближава термина за предаване на магистърската и на защитите и второ и най вече заради него: започвам работа от петък. Днес получих вече официално потвърждение по пощата и в петък в 8:30 по план за седмичната кафе-сбирка сутрин съм на бач Peace Party Party Party Много съм хепи. Работодателя ми е цел отдавна. Засега съм стажант до края на април 2011 и после ако се харесаме взаимно и всичко върви по план евентуално ще остана там...Но не се знае. Thinking Може и да не ми хареса. В този маркетинг сектор нямам огромни познания и незнам дали ще ми хареса...за сега звучи интересно. Peace

Много  Hug на всички. А за онова за което ви молих да стискате палци (за което ви благодаря) ще се разбере след около седмица... #Crazy

# 700
  • Мнения: 7
Браво Weightie, честито за новата работа Simple Smile

При мен няма нищо интересно, точкувам си иначе. Кантара показа -500 в понеделник, което е супер. Свалила съм към 5 килограма, може и малко повече откакто броя точки . Дрехите са ми малко широкички, но не е като да са ми били тесни преди, не знам като се гледам в огледалото съм си същата Simple Smile Не че се оплаквам де, чувствам се добре, и този глад от миналата седмица поизчезна като че ли.

# 701
  • Мнения: 1 073
  Аз наминавам да се отчета, че мръднах малко кантара. От дълго задържане на 55 май вече съм 54,500  Laughing окончателно. Броя си точките, но имам и прегрешения. Винаги когато надвишавам 17т гледам да са до 21 макс ( или 4 от горе  Wink ). Успешно точкуване на тези които косвено са с мен  Grinning
   weightie  Hug
   dariah 5 килограма са супер. Колко искаш още? Аз съм -5,500 и съм много доволна от резултата. Трябват ми още 2,5-600

 

Последна редакция: нд, 03 окт 2010, 12:46 от Tonichka

# 702
  • Мнения: 7
Здравейте аз тази седмица прекалих и завърших с + 6.5 точки. Вие като надхвърлите точки, пестите ли ги следващата седмица? Мисля си да си сменя първия ден да ми е четвъртък, за да мога да си оправям съботно неделните оливания. Иначе кантара показа - 300г. но преди като се мерих през седмицата бях 70.5 днес 70.9, може би е от ПМС.

А колко още искам да сваля не знам, 15 може би, но ще ми е трудно, аз никога не съм била особено слаба и преди да кача килограми си варирах 57-62, което за моя ръст,( под 160 съм, 158 159 нещо такава) си е пухкаво. Аз много слаба и не се харесвам, на мен и ръцете и краката са ми малки и въобще малко изглеждам като дете. Бях станала 50кг една зима (беше и от болест, което хич не помага) и просто се чувствах зле. Което за моя ръст пак не е супер слабо. Мисля си на 55-58кг ще ми е добре, но това е толкова далече, че не го мисля много. Не бързам за никъде.

# 703
  • Мнения: 1 073
  Не знам къде са всички и има ли такива, които точкуват и следят темата, но аз минавам да си кажа: вече паднах под 54кг. 53,800 съм. Трябва ми още около килограм и половина, почти 2. Но не мога да повярвам, че постигнах и това. Каквото и да съм правила винаги зациклях на някои килограми и до там със съответния режим. Сега... останаха ми малко дрехи, които ми седят... добре, повечето ми висят. Но няма да бързам с новите покупки, искам да затвърдя килограмите и да се постарая да не се върнат 60-те  Wink
   dariah , цикъла е една седмица. Не можеш да ги спестяваш или наваксваш в другата. Добре е да смениш деня  Peace Моя първи ден от цикъла е Сряда, но честно казано Събота и Неделя изкарвам по- лесно. Изкушенията ми са през седмицата. Задължително закусвам, кафенце, някой ти подхвърля бонбона в офиса, обяда е непредвиден и вечер озверяла от глад след работния ден, а са ми останали 3-4т...
  Успех на всички и без отчаяния. Аз не мърдах 1 месец, но нещата се раздвижиха. Точкувам си и се радвам на режима и начина на живот, който ми поднася той.   Hug

# 704
  • Мнения: 0
здравейте момичета,

тоничка  Hug Hug Hug Hug браво!!!!

Аз точкувам, но не ми остава време за нищо. Сутрин ставам в 5:55 закуска, кафе, обличане и в офиса. Този път избора в стола е доста голям и даже на всички храни в седмичното меню им пише хранителните стойности: било то супи, салати, манджички, пасти месо...Това мн ме улеснява. После в 16:00 свършвам работа и в 17:00 вече съм седнала да уча. Прекъсвам за вечеря към 19:00 и после пак учене до към 21:30-22:00...Направо съм скапана. И така не ми остава време за спорт ама никакво. Като труп съм, но се успокоявам, че само още 7 месеца ще е така, няма да е вечено. Сега гледам само да си поддържам килцата. Яд ме е за спорта, защото аз целях оформяне на тялото вече не сваляне на килограми...Сега поддържам 54,5кг.... Да видим Thinking

Общи условия

Активация на акаунт