Точките сметни, с Уейт Уотчърс се смали!-УУ:3

  • 35 170
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5
dariah горещо го препоръчвам! Много беше вкусно и този аромат на канела ми засища желанието да си хапна нешо сладко и много калорично. Heart Eyes
Тази супа (зеленчуковата) защо е толкова много точки. Не са ли много 7т. на купичка? Нали зеленчуците са без точки. Когато си правя подобна супичка (моркови, картофки (на тях слагам точки), зелен боб и изобщо каквото се сетя слагам) съм си смятала доста по-малко точки на порция. Пък може нещо аз да не съм смятала правилно. Blush

# 676
  • Мнения: 0
ехо....

Хич не ми остава време да пиша, номинавам да кажа че съм стриктна Peace

За супичката и на мен ми се струва доста "скъпа"?? Аз слагам точки на супите ако имат: картофи, грах, леща, боб, мазнина, мляко, сметана .... Иначе няма на какво да се сложат точки newsm78

Днес ми е кофти ден...Снощи неможах да спя добре, днес заради това главоболие имах....И толкова много имам за писане, а само се мотах цял ден и нищо не свърших Tired #Crazy Има такива тежки и в крайна сметка безпочвени дни, в които човек уж до врата е в работа заринат а всъшност нищо не е свършил, а на края на деня му се струва че е скапан от работа newsm78 newsm78 Пфу...

Иначе откъм УУ е окей: пълнозърнесто хлебче с мармаладче, картофки на фурна с диетична майонеза (майонеза с йогурт) и за вечеря ориз с гъби Peace  Ще завърша с 17т заради мазнинките в гозбите и 2т от ядки....  PeaceМноого добре...доволна съм Wink

# 677
  • Мнения: 7
Ами аз и слагам лук, моркови, ряпа, малко целина, картофи и леща, смятам я картофи до наяждане 4 + 1 мазнина + 2 за леща , и аз си мислех, че няма да е много лещата но я премерих на кантара 180г беше 10т и нещо си а тенджерата ми е 5-6 купички, така че и слагам 2 за леща. Да доста точки е но е и доста наяждаща Simple Smile

п.п. и бульон слагам, ама него не го смятам   Grinning

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 23:17 от dariah

# 678
  • Мнения: 0
dariah да, звучи логично изчислението ти Peace

# 679
  • Мнения: 1 073
  Ето ме и мен след 2 дни абсолютно не точкуваща, но не съм прекалявала. Важно е, че кантара не ме уплаши. 10-ина пъти се качих, показва 55,200- 54,600 Пиша, че съм 55 и започвам цикъла с 55кг. Не мога да разбера с точност колко съм. Хубаво е, че си изместих седмицата да ми започва от Сряда.


  ИСКАМ ДА СЕ ПОПРАВЯ. Бях писала в предния пост 55,600..., а всъщност е:
Цитат
...Цяла седмица килограмите ми скачат от 54,600 до 55,200, после пак 54,600. Няма да се меря утре, а чак след следващия цикъл   Трудна ще е борбата с 55-те .....

  Похвал: Записах магистратура- "Счетоводство и одит в нефинансовите предприятия"

# 680
  • Мнения: 7
Tonichka супер за магистратурата  newsm10. А относно грамчетата ми аз винаги си варирам, но в понеделник като се премеря си пиша най-ниското, което съм видяла. Днес съм с + 300г от това, но аз съм така всяка седмица после другия понеделник пак показва по-малко, надявам се и следващия да е така Simple Smile Мисля си, че е нормално да се варира 1 кг на ден, и най-вероятно е свързано с водата, а не с мазнинките.  Може и да греша, но аз съм най-лека, когато съм с махмурлук, мисля че се дехидратирам.

# 681
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Наминавам да кажа,че от 2 дни пак съм на режима,когато ми остане време,ще ви изчета.Успех,момичета  Hug
Стартирам от 60,5кг,да видим докъде ще я докарам. Rolling Eyes

# 682
  • Мнения: 1 629
филия със сиренце - 3т. 3в1 с мляко 2.5т. = 5.5т за закуска
фасул 3 т. до ситос (ако не се лъжа) и 0.5т мазнина и филия хляб -5.5т
кафе с мляко 1т.
домати с босилек, зехтин, сол и моцарела - 1т.зехтин и 7.2т. за сиренето (то пък се оказа много точково Laughing)

общо - 20.2т . С две точки съм в плюс  Rolling Eyes

някой дали има инфо колко точки е авокадото?

# 683
  • Мнения: 1 073
  Ей, къде сте всички... точкувате ли?
 Аз се издъних един ден с +3,5т. , но на другия ден изтанцувах 2 и спестих една, половинката не ме притеснява. Иначе си варирам 54,600- 55- 55,200- 54, 500 и така, но не съм се уплашила ( все още) Вярвам, че ако не се дъня ще падна под 55. Не ми се отразява добре да превишавам точки,а после да ги пестя. Карам ли си 17 от 17 всеки ден ще ги сваля, но последните две седмици все имам повод да ги превишавам и спестявам.

# 684
  • Мнения: 1 629
Днес съм:
 филия със сирене и 3в1 с мляко - 5.5т
 мусака -8т (до ситост картофи и телешка кайма 7т и 1т. мазнина) кисело мляко 100гр от 2% 1.5т
 кафе с мляко- 0.5т

До тук 15.5 ми дано не пм повече  Laughing Иначе вчера тренирах и ми се полагат 2т, което значи, че съм в минус дори след днес Simple Smile ией

# 685
  • Мнения: 248
еи ме на, и аz се вклу4вам към вас.
 току 6то се върнах от испания ( там е като раи zа мен, пове4ето са ниси4ки и не особено слаби Mr. Green ) та дрехи паzарувам беz проблем........но днес ми се отслабва newsm78, неzнам докога  Blush..........но с УУ ве4е съм отслабвала успе6но, 4увствах се добре и искам пак Simple Smile........ имам и книгите от групите които съм посе6тавала, та 6те ви каzвам и zа то4ки, ако zнам пове4е Simple Smile......... ина4е последно ме впе4атли и "zоната", та 6те се пробвам да вклу4а и неиния принцип в УУ............6те видим .....мале имам да свалям 15кг.  #Crazy....... стискаите палци Laughing

# 686
  • Мнения: 0
kokonito Hug и добре дошла... Дано имаш мн минуси...

Аз не съм писала, щото много имам на глават и хич време не остава нито  за форум нито за каквото и да било друго извън стриктния ми план.... #Crazy
А при мен така или иначе нищо ново няма - нито грамово нито сантиметрово...Поддържам си килцата и непушачеството гордо гордо... Peace ММ вече е с почти 3 кила отгоре заради непушенето...аз нито грам т.е. ту варирам 54,6 ту 55 и така си се клатя на кантара...Много добре...
АМа хайде пак да се нормализират нещата и да се отслабва....Ааааа...писна ми вече да задържам...Иначе мин седмица я завърших само с 1,5т отгоре Rolling Eyes Peace Горда съм...влизам в крак... Тази седмица смятам вече съвсем стриктна.... В събота вечер голяма волева борба имаше заради ужасното желание да запаля една цигара с чаша вино, но устоях Wink

Иначе съм спортна и режимна... Чета ви като имам време, мисля ви и ви се радвам на стриктността и резултатите...А дано и аз скоро пак да свалям Praynig

Много Hug Hug Hug на всички ви и успешна седмица ви пожелавам  bouquet

# 687
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен Wink

Аз си завърших седмицата с 1 точка неизядена, но имам няколко в + миналата седмица! Макар че доста стъпаловидно ги  карах тази седмица, но нямаше как доста събирания и така. Иначе и аз най-добре се чувствам като съм +/- 1т за деня. Кантара показа -900г днес, което е супер. За малко повече от месец, т.е. за 5 седмици съм на режима, и съм - 4,5кг, което е много повече отколкото съм очаквала. Нямам никакво намерение да спирам да точкувам скоро. Ям каквото ми се яде, гладна съм била рядко, е да ядат ми се 'боклуци' от време на време но не е екстремно. Чувствам се добре. И така Simple Smile. Ще гледам да пиша повече тази седмица, че сме нещо много тихички Simple Smile

# 688
  • Мнения: 1 073
 Ето ме и мен, прясно завърнала се от село.... и щом там устоях на точките и не съм превишила съм герой... Аз с моето вегетарианство , баба все се чуди какво да ми сготви и аз съм я научила да ми прави чушки с ориз. Ей, как ги готви тази жена не знам, но стават превъзходни. Обяда и вечерята ми бяха това- чушки с ориз до ситост х 5т. Ядох и пресни, пресни орехи. От вън сухи, а ядката се бели... ммм много ги обичам така- сложих им 2,5т. Не стига, че бяха дребни и пресни, пък и по точка на орех.... не ми се струва логично. Нито ме засищат, нито тежат самите ядки, от къде идват по точка на орех... не намирам логика. След обяд хапнах риба на скара- около 100 грама-2.5т. и една сладка изядох вечерта и ги направих 17т. Иначе все гризках по нещо- пъпеш, праскови, диня, праскови, диня. Въздуха в балкана не те оставя да не сложиш нещо в устата си, но аз си реших проблема с плодове, докато майка ми със семки  #Cussing out , а колко ги обичам и аз.........
  Днес затварям цикъла и утре ще се меря. weightie и аз съм като теб- 54,600- 55 кг  Crazy , ама и аз викам, че е време вече да се сваля  Laughing

# 689
  • София
  • Мнения: 940
Опа, да не ме забравитв момичета  Hug Мисля да точкувам с вас няколко дена за профилактика. Дано успея да си вляза в нормата, че сега не се ограничам в хапването, но имам едно основно ядене по-рядко два пъти и нещо малко хапвам понякога. Рядко вечерям, т.е. обядвам към 12-14 часа и към 19:00 хапна нещо малко колкото да ме засити и това е.  Сега  няколко дена не ходих на фитнес, чувствам се като премазана все едно някаква хронична умора ме е налегнала  Confused, но мисля утре да посетя фитнеса.

Общи условия

Активация на акаунт