Точките сметни, с Уейт Уотчърс се смали!-УУ:3

  • 35 199
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5
Момичета, нещо не съм доволна от себе си. Tired Не съм особенно стриктна и резултата не е добър. Вчера бях усвирепяла от глад, а предния ден бяхме на РД и там похапнах... Много ме е яд така! Както и да е, не че можете да помогнете, но аз да си ви се оплача.

Май ще си дръпна табличка да си записвам точките, че досега го правих на едно тевтерче, но и тевтерчето зарязах нещо. Tired

# 661
  • Мнения: 0
flower Hug и аз така Embarassed Embarassed срааам и яддд...по много... И завижд(благородно ест.) на тоничка  bouquet

Хайде от днес със теб си обещаваме да сме стриктни и да внимаваме с точките. Аз днес на обяд планирам едно хубаво ядене с 2 фактора до ситост (само с фактора не огладнявам Peace) риба до ситост (на скара) с бял ориз до ситост и къри сос с гъби, моркови и праз Peace Само 8т целия обилен обяд ще има (3 за рибата, 4 за ориза и 2т за соса, че слагам уок олио) 8 ама качествени т.е. доооста засищащи точки. За довечера планирам 2 пуешки пържолки на скара с салатка с всякакви видове пресни зеленчуци които имам вкъщи и маслинки зеленки и зехтин.... да видим Rolling Eyes

# 662
  • Мнения: 257
Момичета, привет Hug
Минавам да се отчета.За 1 седмица - 1,8 кг. Laughing
Flower_00  аз си записвам точките в една голяма тетрадка- да го имам черно на бяло и да си търся грешките после.
Golden Queen, аз сега се завръщам отново в редиците на УУ, но почти бях достигнала целта преди . За около 2 месеца свалих 6 кг, които доста дълго задържах. След почивката обаче качих доста и сега съм отново тук Wink Но както ти е написала Tonichka - това не е временна диета, а режим. Най- хубавотое, че можеш да ядеш каквото си искаш и в главата не ти се въртят мислиот типа:"само да свърши диетата и как ще се наям с шоколад примерно". Аз например спестявам ежедневно 5 дни в седмицата по 4 точки, които ги обръщам в 2 бири през уикенда. Та успеха е гарантиран!
Weightie, важното е, че няма +. Аз ако прехвърля точките и кантара не е мръднал се радвам.

# 663
  • Мнения: 1 073
  weightie  Hug Ти си постигнала повече от мен. Аз по- скоро завижд  Laughing  Обяда ти изглежда мммм много вкусен. Пусни рецептата в темата. Моя обяд ще е по- скромен: яйца на очи и салата домати- всичко 4т. Гледам да е по- малък, че тук една колежка получи едни гръцки бонбони ( по- скоро са си сладки ) от приятелка в Гърция и сутрин ям по една ( вчера и днес ), а те са си някъде 3т. едната + закуската, та още от сутринта съм си на 6-7т.  Хайде стискам палци за режимността ви с flower и съм сигурна във вашите успехи.

  PEPANP как го правиш това с 1.800кг за седмица. И на теб завижд  Laughing

   Bva къде се загуби?

# 664
  • Мнения: 5
weightie права си, няма да се даваме.
Обяда ми беше ориз с гъби. Ориз до ситост- 4т. гъби-0т. и 1т. за м-ната.  Обчд 5т. си е добре като за начало. А довеюера ще се събираме (нали е петък вечер) но този път няма да стане да си мина точките. Имам си 14т. до края на деня, ще трябва да се побера в тях!
Бях питала за ментата, колко точки е според вас. Обичам мента със спрайт, рядко ми се случва да си направя особенно сега като не и знам точките. Според вас, колко може да е? Тя има някакъв процент алкохол а и е сладка.

Tonichka ,PEPANP браво момичета!

На всички  Hug

# 665
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Здравейте отново!
Аз не съм писала няколко дни, но съм стриктна. Имам въпрос: днес менюто ми беше - 1 ф. пълнозърнест хляб с кашкавал, много малко, това са 2т., кафе със сметана - 1,5т., грах до ситост - 3т. и 1 т. за мазнината, но грахът беше с пилешка кълка - не бутче, без кожата. Това колко точки е, защото никъде не го видях?
Чувствам се отлично и ми е леко. Поздрави!  Hug

# 666
  • Мнения: 54
Здравейте точици отново Embarassed Аз бях при вас за кратко и после уж 90 дневна, уж система минус 60, но мисля, че при вас е моето място. И мисля да се завърна при вас от утре. Точките, които си сметнах, са 19 т - жена, 80 кг на този етап  Embarassed и работа без движение. Костната структура ми е доста тежка, затова не се боря за много кг, но едно 5 на първо време да са излишни, а после и още 5 например. И аз съм вегетарианка и наблягам на постни манджи и на салатки, плодове не ям повече от 2-3 на ден, защото съм установила, че плодовата захар не ми влияе много добре. Спортуването ми се изразява в ходене пеша сутрин до работа, което е около 45 минути.

# 667
  • Мнения: 520
Tonichka,PEPANP,благодаря ви! Hug Ще изчета всичко и нищо чудно скоро да се присъединя към вас. Simple Smile

# 668
  • Мнения: 1 629
За днес да се отчета:
кафе с мляко - 1т, филия със сирене -3.5т.
зеле на фурна с котидж сирене 2т 0.5т за мазнината слагам. маслини 2.5т. и бисквити с шоколад -4т.
3в1- 1.5т
вечеря пак зеле с още 0.5т. мазнина

общо 16.5т. и със сигурност ще изникне още нещо.

# 669
  • Мнения: 7
Sofi_q, аз бих му сложила 4т за 100г, като пилешко бутче, то си е същото червено месо.

Flower, не знам за ментата аз може би бих и сложила 1,5т за 50мл, ако сухото мартини е 1т то още половин точка за захарта ми се струва ок, мисля че са подобен % алкохол. Но това са си мои някакви разсъждения, възможно е да съм далече от истината Simple Smile

Аз днес само за храна мисля, вече съм 3т отгоре и още ми се яде Embarassed, ама няма да ям утре ми е последен ден от седмицата и не мога да ги оправя тези точки после!

# 670
  • Мнения: 1 073
  Днес завършвам седмицата със 119 от 119т. Цяла седмица килограмите ми скачат от 55,6 до 55,200, после пак 54,600. Няма да се меря утре, а чак след следващия цикъл  Wink Трудна ще е борбата с 55-те, но скоро мисля да съм я преборила
  Утре пътувам за Свищов да се запиша за магистратурата и ще остана една вечер да се видя с приятели, ще направим едно излизане и ще се прибера във Вторник, така че изключвам възможността да остана само със 17т. Може би във Вторник ще се постарая

  На всички приятна вечер и до Вторник  Hug

# 671
  • Мнения: 0
здравейте милички,

 Hug Hug

Не съм писала, но много работа около мен, а и през уикенда гледам да си обръщаме повече внимание с ММ и като цяло въобще не съм на ПЦто (то ми стига цяла седмица по 10-11 часа на ден)... Ат съм все още горда непушачка и към точките се придържам....

Относно ментата: на 50мл има 2т! Всички ликьори и подобни сладки алкохоли с висок процент имат на 50мл 2т Confused

Тоничка трудно ще е с килцата, да...След като си тежала толкова мн време толокова...но с постоянство и това ще стане... Аз обаче друго се чудя...На 52 бях последно на 22 години...незнам сега ако ги постигна дали въобще ще мога да ги поддържам, като вече организма ми не е това което беше преди 5-6 години newsm78 Ще пробвам...ако не става и кача 1-2 в периода на задържане ще съм си доволна и на тези си килца...

В събота си купих най-накрая нови неща... 2 панталона S и едно съко S и несмятам да слизам на по-долен номер (според мен хикс ес не е размер за жени!!!!)... Ох ще видим. Мнооого хубаво ми стояха и макар че единия беше доста скъп ММ като ме видя настояваше повече от мен да си го купя...А защото и отдавна не ме е виждал с нови дрехи т.е. нови размери как ми седят и беше много изненадан.... Peace

Много Hug Hug Hug на всички ви

# 672
  • Мнения: 5
Мента няма да се пие!  2т. ми това си е чаша вино!  Crossing Arms
Иначе и аз не съм писала, но се старая да съм стриктна. Днес съм на едни запечени картовки 4т. за картовките и 2т. за мазнината, защото не бяха много мазни. До тук добре, но сега отивам до магазина защото ми се гризка нещо...само да не се върна с още 10 т.  ooooh!
За довечера ще хапна гречка или яйца със сирене. Не съм решила още.
Успешен ден точкуващи!  Hug

# 673
  • Мнения: 5
Избрах си следобедната закуска- Верея виталия с ябълка и канела- 4.5т. за кофичка. До тук 10.5т.

# 674
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,

Аз неделя се олях, пихме доста вино, и му изгубих точките, но грубо си мисля, че съм свършила седмицата с 2-4 точки отгоре. Ако продължавам така мисля да си сменя първия ден от седмицата и аз Simple Smile. Не съм сигурна сега да ям ли по-малко точки тази седмица или да я пиша безточкова неделя  Thinking. Иначе кантара в понеделник показа - 800г, което е чудесно, но не мисля че много го заслужавам. Вчера ядох пица, не че съм си превишила точките, но ми е доста гузно! От друга страна тази пица я мисля от две седмици и по-добре така, не искам да се вманиачавам.

Днес сме на зеленчукова супа 7т на купичка доста засищаща, то може и за 5т да я правя, но аз и слагам 1 ч.ч червена леща и е + 2т, обичам я много.

Иначе този живовляк ми се отразява доста добре. Не го ям всеки ден, а през два дена, но пак ми влияе положително. Вчера си купих дрянки от пазара и хапнах доста и днес ми се ядат ама не знам дали няма да имам проблеми после, иначе ги обожавам. Ще ям живовляк така или иначе.

Цветенце това мляко с ябълка и канела звучи много добре, аз много обичам канела, непременно ще го пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт