Уейт Уотчърс (УУ) : Тема №4

  • 58 354
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 15
Здравейте момичета:) случайно попаднах на режима и ми изглежда доста либерален.Преди време запо4нах точковата диета ,резултат нямаше а бях стриктна.Спазвах я 10 дни и не мръднах дори грам.Та изчислих че мога да изям 20 точки.Тежа 75 кг ,висока съм 165,целта е 60кг. Искам да видя правилно ли смятам.Днес  съм изяла 2 сухара с 3 с.л пастет и 2 маслини = според мен на около 7т.
другото което не мога да разбера е за фактора ситост,но като про4ета по подробно темата ще го разбера,както и за малкото точки в хляба( при точковата диета 1 филия хляб е = 40 точки и ако изям 1 съм изляла 40 от възможни 45) тук виждам че за филия хляб са дадени само 2 точки.За водата не прочетох нищо .иама ли някакъв задължителен минимум за деня.не пия вода по принцип.не обичам.една чаша ми е напълно достатъчна за деня.Четене и воля трябва.Аз воля и желание имам,но когато се ограничавам започва зверски да ме боли главата.

# 736
  • Мнения: 7
Тоничка мерси аз се надявах, че може би има някакво специално отношение към това авокадо -  нали е полезно дай да му свалим 1-2 точки Simple Smile

Теа и аз не съм много по месото и не мога да говоря със сигурност, но предполагам няма голяма разлика между наденицата от 1ва страница и тази варената, за която ти говориш, така че ако бях аз бих и сложила смело 8т за 100гр. Освен ако не знаеш какви са и хранителните стойности разбира се.

Кремка ми и аз ги смятам 6.5т от първа страница, ако си си я добавила тази половин точка за да закръглиш не закръгляй Simple Smile. Ако аз смятам правилно де. Иначе тези неща които са в консерва обикновено имат хранителни стойности и лесно се смятат. Моят съвет е да си водиш дневник. Иначе за хляба ами уу не е нисковъглехидратен режим а предполагам тази точкова диета е. Най-добре е бял хляб да не ядеш, но аз съм сигурна, че ти това си го знаеш Simple Smile

Аз само искам окуражително да кажа, че аз като започнах уу бях 76 кг (само че съм по-ниска от теб) и точкувах стриктно около 4-5 и станах 62-63 после за няколко месеца свалих още няколко кг без да съм стриктна (т.е да записвам всичко). Сега от олколо година варирам 58-60 и ми се иска още няколко кила да сваля, защото има нужда. Както и да е мисълта ми е че задържам без особени усилия, гледам да се движа и да не ям боклуци (много). Мисълта ми е, най - добре да не гледаш на това като диета а като на как да се научиш да правиш правилният избор дори и след като постигнеш някаква определена цел. Иначе щом те боли глава предполагам, че уу ще е добре за теб защото можеш да хапваш повече въглехидрати, но ако си гладна и имаш чъство, че се ограничаваш значи нещо не е наред.

Страх ме е, че ще ни заключат темата, че е 50 страници дали да не copy - paste- нем първата страница в нова тема?

# 737
  • Мнения: 1 095
Kremka78, здравей !  Hug
Радвам се, че се увеличаваме ! Simple Smile
Първо, не съпоставяй Точковата диета и Уейт Уотчърс, защото нямат нищо общо откъм Т. за продуктите.
Първо кажи каква ти е работата, това е важно, за да се сметнат и от там точки, на колко си години също и ще изчислим.
Относно фактор ситост, виж първа страница, а и моите въпроси, аз също имах малко трудност с това, но Тоничка ми разяснява постоянно.

2 сухара са 1 Т.
1 с.л. пастет е 1.5Т. съответно 3*1.5 = 4.5Т.
За маслините не се сещам, че аз не ги ям, виж на първа страница Simple Smile

# 738
  • Мнения: 1 095
dariah, ако можеш направи нова тема  Praynig

П.П. знаете ли къде се губи Уейти ???

# 739
  • Мнения: 7
Не знам дали мога но мога да опитам Simple Smile

# 740
  • Мнения: 1 095
Не знам дали мога но мога да опитам Simple Smile

Аз съм пускала нови теми, така че, ако не успееш, мога и аз да се пробвам Simple Smile

# 741
  • Мнения: 7
Аз само копирах текста на Weightie, и довавих линк към тази тема нр. 4


Ето: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=641772.0

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 13:37 от dariah

# 742
  • Мнения: 7
Ако нещо съм омазала ще помолим да я изтрият и ще направим друга Simple Smile

# 743
  • Мнения: 62
Здравейте! Има ли активни ??

Общи условия

Активация на акаунт