Уейт Уотчърс (УУ) : Тема №4

  • 58 409
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 120
Здравейте дами и аз мисля да се присъединя към вас.Миналото лято пробвах диетата за кратко но бям много несериозна ,а и кърмех и нещо имах проблем със свалянето.Изкарах 90 дневната и съм минус 12 кг.Сега  от един месец съм без режим и се опитвам да се въздържам,но тази диетка ми се струва подходяща за сегашният ми режим.Надявам се да съм постоянна.За сега ми се падат по 21 точки на ден.

# 691
  • Мнения: 1 073
devil_kin  добре дошла.
 Ако искаш да задържиш сегашното си тегло си добави още 4т. към тези 21... успех  Simple Smile

# 692
  • Мнения: 58
Здравейте бъдещи и настоящи фиданки!  bouquet
Реших да се присъединя към вас. Изчетох внимателно темите до тук и
от днес започвам и аз!  newsm03
Според изчисленията трябва да приемам 25 точки на ден.
До тук отчитам само закуската: нескафе фрапе и кисело мляко с мюсли = 6т.

Дано не съм се забавила и всички вече да са отслабнали, защото гледам, че не сте писали скоро...  newsm62

# 693
  • Мнения: 1 073
  Хайде с предстоящия нов сезон и новите попълнения ( BabyPhat  welcome ) да борим останалите излишни мазнинки...
  Аз лонувах изминалите 24h и съм на старт за поредните точкови цикли.

# 694
  • Мнения: 1
Привет на всички Hug
Отново съм сред вашите редици Wink Но вас нещо ви няма, къде сте?

Аз също не съм писала отдавна, март месец  бях достигнала мечтаните си кг и от тогава не съм брояла точки, но се хранех в рамките на УУ и всичко си беше ок до преди месец. За един месец се оказа, че съм качила 3 кг Confused не знам на какво се дължи това, успокоявам се, че може да е от спорта, но да видим, аз съм решила да си точкувам докато ги преборя тез кг, че не ми е комфортно  с тях, панталоните ми сякаш са отеснели Sad
Има ли спортуващи и режимни сред вас?

Приятна вечер Hug

# 695
  • Мнения: 1 073
peggy аз съм на линия. Точкувам, после прекъсвам, но дори и да си хапвам съм си на едни килограми. Изненада ме ти с твоите 3кг. за един месец.
  Сигурно на момичетата не им се точкува в хубавото време, но си мисля, че като започнем да обличаме тесните дънки ще се сетим, че има по някое друго килце за разкарване и ще се запълни отново темата  Wink

# 696
  • Мнения: 302
Здравейте мили дами Hug
От много време се чудя коя точно диета е подходяща за мен. Останах малко разочарована като видях, че вашата тема е в "застой".
Привърженик съм още от тинейджърските си години на разделното хранене, но не винаги ми е възможно да го спазвам newsm78. Много обичам пресни плодове и зеленчуци, на месо никога не съм залитала, ама хапвам,още не съм в редиците на вегетарианците, макар, че това е философия, която вярвам един ден ще приема Wink
Нямам много за сваляне, защото съм от хората, които водят доста здравословен начин на живот, по-скоро си е чиста суета моето, но всеки си има различни цели Simple Smile и различни принципи. Не съм минавала през бременности, на 24 години съм. По-скоро желая да сваля 3-4 килограма, които да поддържам, само че тия 3-4 килограма излязоха много трудни #2gunfire. Трябват ми 18т, като евентуално бих пестила по 4т. на ден, за да може, ако ходя на някоя гала вечеря да се чувствам нормално, да нямам поведение на анорексичка, ако ме разбирате Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 073
Нана , УУ се съчетава чудесно с разделно хранене  Wink Ако искаш да пестиш по 4т. на ден, то яж и на обяд и на вечеря от продуктите, които са в графа " до ситост" ,за да не оставаш гладна. Все пак свалянето трябва да носи удовлетвореност и в никакъв случай изтезание на душицата.
  Аз не мърдам от моите 55кг. 53-4 ще останат май в мечтите ми, ако не започна сериозно да спортувам, а иначе УУ ... е моя начин на живот вече  дори да не записвам всяка точка, гледам да се въртя около моите 17 иначе чувствам една излишна тежест 

# 698
  • Мнения: 302
Ами аз съм 54-53, но тъй като най-дълго съм била 50, както е ясно, че и най-добре се чувствах тогава - имах много повече енергия, бих желала пак да стана толкова  Party Аз за тази седмица си използвах спестеното, като не се вглъбявам много - много Mr. Green Ще видя в понеделник, какво се е случило с теглото ми, макар, че ми е известно, че тъй като ми остават много малко до идеалното тегло може и нищо да няма  #2gunfire Благодаря ви за топлото посрещане и поствайте по-често, ние жените сме уязвими и ни трябва подкрепа  Wink

# 699
  • Мнения: 263
И аз съм в редиците на отслабващите. Вече следвам програмата един месец и съм отслабнала 4.5 килограма. Много лесно се спазва. Никога не гладувам - просто промених някои неща в навиците си - закусвам, пия повече вода...Никога до сега не бях пазила режим.

Съпругът ми също го следва и той отслабна горе долу толкова.

Не знам какви са тези точки и как смятате, но има нова програма с Proplus points, за тези, които не знаят. Аз спазвам нея. Ядат се по 29/45 точки на ден зависимо от теглото и пола.

# 700
  • Мнения: 1 073
dolce_vita, здравей. Дай малко повече информация за програмата Proplus points или къде може да прочетем за нея

# 701
  • Мнения: 701
Здравейте, режимът е много хубав и лесен . Аз го започнах преди два дни отново, но още първият ден изядох 5 т. в повече. Вчера коменсирах 3, но днес ще ходя на китайски ресторант и мисля, че нищо няма да мога да спестя. Ще ям пиле със зеленчуци, но те го правят с много олио. За това пък днес до вечерта съм яла 3 малки сухара и 1 блокче черен шоколад.

# 702
  • Мнения: 263
dolce_vita, здравей. Дай малко повече информация за програмата Proplus points или къде може да прочетем за нея

Честно да ви кажа нямам линк, който да мога да ви пратя. Аз се записах на курсове. Точките се смятат различно, има седмична резерва и правила - например не може да се гладува цял ден, за можеш да хапнеш хубаво вечерта. Точките трябва да са добре разпределени през деня.

# 703
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
dolce_vita, аз съм на тази система, но съм в Швейцария...тук има само този вариант на УУ и продават даже режимни храни в магазините....и съм доволна....записах се преди 5 седмици и до сега съм само  –3,5 кг., но аз не мога да си обърна режима, пустата закуска не мога да я приема Twisted Evil....за това хапвам по една бисквита с кафето и го броя за закуска Joy.....

ето линк към швейцарската система  http://gcms.weightwatchers.com/WWI_Controller.aspx?Page=1194132& … 4&Visited=Yes , за съжаление няма англйски, само трите официални езика в Швейцария...

# 704
  • Мнения: 1 073
   Ех, колко е хубаво да има центрове за отслабване, режимни храни по магазините, но това в България не го виждам в близко бъдеще. А проблема със затлъстяването тук по мои наблюдения е доста наболял. Има само някакви си псевдо- диетолози, които си теглят диетите от нета, скучни са и не вършат работа и дават съвети- клишета, ужаас.
  amei , благодаря за линка, което ми напомня отново едно голямо БЛАГОДАРЯ на weightie, която сподели с нас системата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт