Уейт Уотчърс (УУ) : Тема №4

  • 58 390
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5
Честита Нова Година!  Tada
Има ли точкуващи? Едно от многото ми обещания към самата мен за новата 2012г., беше, че ще сваля излишните килограми. А този режим има ефект и за това се връщам към него. Ще се радвам ако има и други желаещи.  Hug

# 706
  • Мнения: 164
За много години и аз мисля да се присъединя . Hug

# 707
  • Мнения: 5
Този режим, както казах, ми се отразява много добре. Два дни точкувам, разбира се резултатите ще дойдат по-нататък. Но sisi_8227 , ако решиш да си правим компания ще е супер. Хайде дано да има още ентусиазци, колкото повече, толкова по-весело.

# 708
  • Мнения: 1 073
ТУк съм, тук съъъм. 3 дни точкувам, 3 не, но съм тук и ако има повече желаещи, наистина е по- лесно   Wink

# 709
  • Мнения: 5
И аз си стартирах точкуването. Малко ми е трудно, но така е в началото, поне при мен. Днес стартирах деня с 2 филийки с кашкавал- 6,5т. За деня имам 19т.
Tonichka защо 3 дни точкуваш, 3-не, да не е за задържане на килограми?

# 710
  • Мнения: 12
здравейте newsm78 да се пробвам и аз ....

# 711
  • Мнения: 263
Момичета...аз съм голям фен на УУ. Отслабнах 7 килограма, мъжът ми 10.

Не е трудна за спазване, но иска мноого огранизация и смятане...Но килограмите не се качват след това. Докато спазвах УУ свалях по 100 грама на ден някъде и бях МНОГО стриктна в броенето на точки и си приготвях храната напред (тоест вечерта за обяд на другия ден).

Успех. Аз смятам пак да започна скоро...Да видим кога ще ми дойде музата.

# 712
  • Мнения: 1 073
И аз си стартирах точкуването. Малко ми е трудно, но така е в началото, поне при мен. Днес стартирах деня с 2 филийки с кашкавал- 6,5т. За деня имам 19т.
Tonichka защо 3 дни точкуваш, 3-не, да не е за задържане на килограми?

  О-о-о съвсем не, просто все не мога да изкарам цяла седмица. Винаги изскача нещо непредвидено и съм над моите 17 точки. Когато обаче имаш съмишленици, наистина е по лесно.

  dolce_vita и аз съм голям фен на УУ- моите свалени килограми варират около 5. Майка ми свали 10-ина. Хапваме си понякога с месец стабилно и си държим форма. Не спортувам, но ще започна да карам тренажора, вместо да го ползвам за закачалка.  Поддържам мнението ти, че не се качват килограми и именно за това го предлагам горещо този режим. На всеки му се струва много тежко в началото да смята и изчислява, но бих казала, че се свиква най- много за седмица и всичко после изглежда доста просто, хапвайки си всичко, което душа иска.

    Успех на всички, които са решили да се включат и да слабеят с УУ.

  Снощи правих пица и за себе си направих само със зеленчуци- кис. краставички, чушки, зелени маслини- 10-ина(1т.), гъби задушени в малко масло(1т) и топено- пушено сирене за 2т. . Разделих я на 4 порции и излезе по 5т. парчето. Спестих си кашкавала, за да не товаря повече точки и трябва да ви кажа, че си беше много вкусна Wink
   И днес за обяд ще хапна от нея, но след обед ще правя курабийки и едва ли ще остана в ограниченията на 17-те точки. Ще видя колко ще излезне една курабийка  Confused




# 713
  • Мнения: 1 095
Здравейте, момичета !  Hug
Аз съм отново във вашите редици ! Simple Smile
До сега все непостоянна, но пак ще се опитам. Къде е weightie?

# 714
  • Мнения: 1 095
Момичета, споделете вие какво хапвате Simple Smile
Знаете ли колко Т е тестото, което се продава в магазините ?
Гледах една рецепта за малка пица, мисля че беше на Tonichka, та се чудих дали тестото е същото.

# 715
  • Мнения: 1 095
Момичета, пуешкото месо колко Т има ?
Все пак е диетично, а и ще го пека на фурна. Тук фактор ситост ли да ползвам ?

# 716
  • Мнения: 5
Здравей *Tea* Hug Мисля, че за пуешкото трябва да ползваш фактор ситост, а за тестото нямам никаква идея.
Дано и Tonichka се включи за да помага.
Иначе аз съм сред много непостоянните, особено в това студено време. Планувам да си правя дълги разходки, само да стане малко по-топло, че при -15, не ми звучи като добра идея. Laughing
Днес съм сравнително стриктна.
З. кус-кус със съвсем малко сиренце.
О. портокал и малко шоколад.
В. Печено заешко с чаша вино (предполагам).
Не звучи диетично, но е в точките...

# 717
  • Мнения: 1 095
sunflower_ , здравей ! Радвам се, че се появи, че да ми правиш компания Simple Smile
Мерси, за разясненията до тук   bouquet

А знаеш ли как се точкуват например супа боб и леща, голям съм им фен Simple Smile
Аз за днес съм така :
З ; кафе и ябълки
О ; пуешко и  консерва от домати, 2 сухара и чаша фанта
В ; предполагам същото + чаша розе Simple Smile


Допълвам : 4 хапки торта, слагам 4 т., понеже не знам колко е :

За днес 19 Т. имам да наваксвам от вчера, когато надвиших с 5.5 Т.
За утре ми остават за изчистване още 3.5Т.


sunflower_, при теб как е ? Hug

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 20:53 от *Tea*

# 718
  • Мнения: 1 073
 ооох съжалявам, че се включвам толкова късно, но иначе вече 6 дни съм режимна

*Tea*, за тестото- и аз ползвам такова от магазина за пици и го смятам на парче като 2ф. бял хляб- 4т. Или иначе казано за всяко парче слагам 4т. + точки за всички продукти разделени на парчетата. Например: кис. краставички-0т., чушки- 0т., зелени маслини- 10-ина броя (1т.), гъби задушени в малко масло(1т. за маслото) и топено- пушено сирене за 2т.- всичко 4т. за продуктите   Това са продуктите за цялата пица. Разделени на 4 парчета= 1т. + 4т. за тестото= 5т. за парче  Wink

Боба и лещата са до наяждане 3т.- или пак същата схема като пицата. Слагаш точки за другите продукти, които ползваш- за мазнина, брашно ако слагаш.... и делиш на порциите, които ти излизат + 3т. до наяждане. Но ако ядеш 2 порции си остават 3-те точки до наяждане + точките за продуктите за 2 порции. Ако 2т. са ти допълнителните продукти за 2 порции ще смяташ 7т. ( 3 до наяждане + 4т. за 2-те порции)

 Лелеее, хич ме няма в обясненията- дано си ме разбрала. Ако има нещо неясно питай  Laughing За месните неща не мога да помагам обаче, защото съм вегетарианка
      
                     

# 719
  • Мнения: 1 095
Tonichka, мерси много за разясненията Simple Smile

Сега имам друго питане Simple Smile Как да смятам сърмите ?  Simple Smile Тоничка, предполагам, че не знаеш, защото си вегетарианка,  но като по-старша  Embarassed ?

А крем карамел ?  Mr. Green

До тук съм режимна и не прегрешавам Simple Smile

sunflower_ , ти как си ? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт