Начин за скубане на вежди

  • 9 177
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 253
Интересно звучи, но се чудя каква ли точно е разликата между отскубването на един косъм с конец и с пинсета  newsm78 Скубането си е скубане и при 2-та начина, така че косъмът ще си расте еднакво бързо независимо от приспособлението(конец, обикновена пинсета).
Виж ако се намеси игла с ток или електрическа пинсета бих се съгласила, че може да има по-траен ефект.

# 16
  • Мнения: 3 611
Интересно звучи, но се чудя каква ли точно е разликата между отскубването на един косъм с конец и с пинсета  newsm78 Скубането си е скубане и при 2-та начина, така че косъмът ще си расте еднакво бързо независимо от приспособлението(конец, обикновена пинсета).
Виж ако се намеси игла с ток или електрическа пинсета бих се съгласила, че може да има по-траен ефект.

И аз се чудя.  newsm78
Ще взема да ида някой път... те и без тва веждите са ми станали за оформяне...
П.С. Фризёрският салон, където го видях това нещо, беше турски.

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Обичайно е при туркини, арабки така че, ако познавате такава просто попитайте. Виждала съм и на мъжете да им оформят бакенбарди след подстригването по този начин.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 798
Добре де,няма ли някой да каже къде в София почистват така вежди?

# 19
  • Мнения: 2 978
Мисля, че в арабския свят така се обезкосмяват.

И аз това съм чувала

# 20
  • Мнения: 3 576
Една моя позната - арабка ми е показвала как става. Там масово се обезкосмяват така т.к са си доста космати - тя например така си маха косми от брадичката, отстрани на лицето като бакембарди, мустак, на корема ....... и къде ли още не.
Предимството е, че после не растат дебели и груби косми както след кола маска или пинсета.
На мен ми го е пробвала на ръката и наистина боли много гадно.
Но на вежди наистина не мога да си представя как става, не вярвам да може да захване късичките косъмчета.

# 21
  • Мнения: 2 978
..........Предимството е, че после не растат дебели и груби косми както след кола маска или пинсета.

Ааааа немога да се съглася, 4е от колата растат дебели Naughty напротив...
тънки са и растат бавно....

От много години се обезКОСТЯВАМ Mr. Greenпо този на4ин и знам със сигурност Peace

# 22
  • Мнения: 2 241
Една моя колежка от университета ходеше в козметичен салон близо до СУ, където една арабка така й махаше мустака, но беше отдавна - преди 7-8 години.

Ще се поинтересувам дали още съществува този салон и ще пиша.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 798
Чакаме!

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
За първи път чувам за този начин и ми стана много интересно, та и аз ще чакам някой да открие къде го прилагат.

Общи условия

Активация на акаунт