"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 334
  • 729
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 439
еми кво да кажа...много сте готини,прекрасни,хубави,чаровни,усмихнати и т.н. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
иска ми се да попиша по-подробно,така че ще остане за сабяхлян...ауууу к'ва дума!
сега едвам гледам...само да не ми мине музата!
Боги,Богинце ,желая ти най-готината,запомняща се почивка и да си свършите работата ей! Wink
записах ви телефоните и на двете с Мириндата!
Облачка,наистина има чудно излъчване,невероятно,чисто,мъдро Hug... мен лично ме кара да се сещам за Мерил Стрийп,а нея много я харесвам! Peace
Пламсън,искам и аз на пилешки език да се науча...Вики и Криси са очарователни! Heart Eyes
утре ще ти пиша либовното писмо! hahaha
Боги,Сами е истинско слънчице,чаровник!
ами започнах  ще  довърша... Crazy
Катето и Ели с тези невероятни сини очи....мммм!май ще се сватосвате,мен така ми мирише...


и благодаря за снимките!  bouquet
лека нощ да спите в кош и да сънувате златен грош! smile3524 newsm46

със сигурност стана объркано и пропускам нещо и някой,но утре ще редактирам и ще пиша още...
цалувки!

# 241
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Привет, мили мои!
Пламка, Дилянче, стоплихте ми сърцето с толкова хубави думи (не само за мен и Сами)
Обичам ви!

ПОжелавам ви много хубави и радостни дни!
Там където отивам няма нет и за радост не винаги има покритие на тел  Laughing
Ще пиша като се върна!
Надявам се на добро време!  Laughing
 Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 378
Здравейте,

Хей Волтажче къде отиваш - аз съмпропуснала - ама ей така става като не чета. Весело изкарване и добре да си починете.
Аз в края на юли съм взела една седмица и сега умувам къде да идем с децата.
Относно срещата на варненки - ей завидях ви ......... А онова русото девойче - това наистина ли е Облачка? Много добре излгежда - кажи ми рецептата че аз все не успявам да се справя да сваля тези кг дето ги качих...
А децата - ох, децата сас върха - мнго слънчеви - момичета - благословени сме всичките с такива прекрасни усмихнати дечица.

За софийската среща - момичета - страхотни сте. Аз съм на линия утре . Гледайте и вие да сте Wink
Очаквам с нетърпение Simple Smile

Да ви кажа вчера какъв екшън беше при нас . Изведох децата с двете колела и аз с моето. Бяхме една банда от три колела - аз овиках цялата алея около езерото за да предпазвам хората от моите патиланци с колелата WinkПрепотих се пет пъти, но децата бяха много въодушевени и с голям кеф въртяха педалите. А пък Ивка милата - тя нали с най малкото колело - въртя педалите най -много и постоянно. Тя всъщност геройски издържа двете обиколки Simple Smile И така - децата са доволни, а мама на края на нервите си  Simple Smile
айде стига ви толкова, утре на срещата повечко.
целувки от нас

# 243
  • Мнения: 1 187
Ставам, разтърквам очи... ококорено се чудя къде ли съм сега... уви установявам нацупено, че пак в своето си легло  в панелката Crazy с един провиснал крак от леглото, а въздуха един такъв ... вчерашен. Друго щеше да е, ако се събудя под звездите, а наблизо да се чуват плискащите се вълни ... /е може и без тях, че да се попека спокойно върху дюшека  Joy/ ... та така... Действителността е друга. Но викам си нищо... и това ще стане. Поне днес имам мотив да бързам към офиса. Там ще ме очаква нещо голямо, разтърсващо, докосващо. Мххх... Водя Вики на балет и нямам търпение да си седна зад бюрото. Цъкам копчето и давам зор по-бързо, по-бързо да зареди старата машина. Тюх че бавно става всичко, когато бързаш. Забелязвали сте нали?! Та най-накрая о чудо, светлина, той тръгна... бързам отварям и какво да видя. Няма го... онова очакваното, така мечтано ... писмо.  Cry Няма го...
Беллааааа.... защо така ?! А аз така се надявах.  Naughty
Няма пък... ще видиш ти... и аз няма да ти пиша повече  smile3516

Боги... приятно пътуване  travel
Наслаждавайте се на хубавата почивка с всички сетива, релаксирайте на воля и се върнете много отпочинали ....  Hug

  

# 244
  • Мнения: 378
опитвам се да сложа едни снимки - ама нещо не мога.
задължително ли трябва да са качени в нета за да ги кача?

# 245
  • Мнения: 439
Мараба! Mr. Green
Пламенкей,обичам те,а ако не ми пишеш ша отида да скоча от моста,като преди това ще си вържа голям камък на шията!
you've got mail (ЛС) Heart Eyes
Зори,трябва да са качени да!

# 246
  • Мнения: 212
Добър ден!
Току-що направих резервация за утре - 18,30, маса за 8, на името на Марина Филипова  Mr. Green
Нямам търпение!

# 247
  • София
  • Мнения: 4 578
Добър ден!
Току-що направих резервация за утре - 18,30, маса за 8, на името на Марина Филипова  Mr. Green
Нямам търпение!

Мерси.

# 248
  • Мнения: 2 282
лелеее... едни големи сладки приказки са се редили тук... от едни сладкодумни приказливки Simple Smile
пък аз да ви кажа... не остана неспомената съфорумка  hahaha най-сетне спипахме Боги да ни разкаже какви слънчица сте наживо, а за тези, които не сме виждали, само си мечтаехме да имаме повече впечатления... хубаво ни дойде Бини, но беше за малко, и точно колкото да ни дойде апетита за голяяяма среща...
Накратко - беше хубаво и мило. С годините ви усещам все по-близки, и вчера ни беше много странно като си спомняхме първите срещи, когато бяхме просто споделящи непознати.. Толкова ми е хубаво сега с вас, момичета.. да не говорим, че с времето се променяме всички заедно Simple Smile и някакси общуването става все по-лесно и приятно..
И да не съм чула повече да говорите такива работи (Плами!) за мен, че ще се карам. Тъжни очи и мъдрост, ама ха... напротив, покрай вас се хилих повече отколкото през цялата последна седмица. А иначе съм си 14годишно непоумняло девойче. Може да питате мъжа ми или майка ми. Или децата  hahaha Край на темата. Но много съм благодарна, че ви има.. и момичетата, с които бяхме вчера, и всички вие тук..  Hug
Исках да пиша още, но думите не идват. Пък и какво да напишеш след Боги и Кламерче... Освен че чакаме другата част от варненската агитка да каже кога и е удобно за поправителен Simple Smile
Плами, в събота ще става за палатка, така че малко остава до събуждането до морето... стискай зъби Simple Smile

Зори, възхищавам ти се, хем си научила децата да карат, хем излизате заедно... при нас има проблем и с учението, и с желанието да карат... А за отслабването... бях писала тук за храненето. Голямо физическо натоварване, намаляване на храната (често, пълноценно и по малко, без сладко и тестено), и задължително силни емоции - хубави или лоши, по избор. Такива, които те карат да живееш, не да вегетираш..

Отивам да гледам снимки. Децата се наиграха добре, почти не се задържаха при нас, не ги уплаши и почти постоянно плачещото небе. Умирам да видя доколко си е проличала химията между Ели и Сами. Е, те и двамата си имат други половинки, но като се видят не могат да си устоят никога Simple Smile

гледам снимките... и реших да споделя с вас тази песен... обожавам я.. а това изпълнение е наистина разкошно.

Много ме впечатли снимката на Ели със сватята  Laughing като гледам, ще се споразумеем Simple Smile

Последна редакция: вт, 13 юли 2010, 14:52 от Сребърен облак

# 249
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Страхотни снимки и невероятни думи... да ме оставите безмълвна значи.
И да ме карате да цивря по никое време... с нетърпение чакам да ви видя скоро!

Заредила съм фотоапарата и съм готова за срещата утре.

Дилянка  Hug и благодаря!

Отивам да гледам едно филмче и после в кревата.
Спокойна нощ момичета!

# 250
  • Мнения: 439
Ади,и аз ти благодаря скъпо приятелче Heart Eyes...прибавих си те! Hug
Кламерита,ти що не вземеш да пишеш книги Thinking...аз се наемам да ги дистрибутирам!  bowuuHug
...ако не се навиеш ще взема да селектирам хубавините дето ге пишеш тук из форума и току виж те изненадам с печатно издание,което може да се превърне в бестселър!

снощи пропуснах да кажа,че Бини и фемили са очарователни еееех,мили момичета защо съм толкова далече и от Варна и от София?! Tired
Аля,аз се чувствам някъде на около 20...ама к'во пък на мен си ми е готино,а и на теб предполагам да си на 14! Mr. Green

е какво ми остава друго,освен и аз да ви пожелая спокойна и прохладна нощ... вече и аз тръпна в очакване на разкази и снимки от столичната среща гореща! Flutter
Гея пък съвсем ни заразя...Свеетлееееееееееее къде си?
Нинчето и то къде се изгуби?! Thinking

# 251
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добро утро!
Аз съм тук ама нещо не ми се пише.  Thinking Тея дни ми е  нещо тъпо, пусто и безразлично.ано само скоро изляза от тази дупка, в която попаднах.


Едно кафе от мен за всички вас



Искам да честитя и рожденният ден на нашата видна съфорумка LaValetta!

Ей варненки прекрасни снимки, прекрасни деца и мами!  Hug Просто думите ми се губят. Може би тея дни кат се пооправя ще ви кажа всичко това, което искам...

# 252
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
LaValetta chestit rojden den!
Pojelavam ti mnogo zdrave, stastlivi migove I neverojatno mnogo usmivki!
Veselo izkarvane na praznika!

Az si piivam kafenceto I se nadiavam da mine barzo dneshnia raboten den!

Ninka kakva e taz dupka? Dai da obsadim I da pomagame za barzoto izlizane ot neja.

Hubav I slanchev den momicheta!

# 253
  • Мнения: 439
Честит Рожден ден Света!



Цялото щастие на земята да ти се стовари на главата!
любовта да не те напуска
и здравето в тебе корени да пуска!
Hug

Нинка,благодаря за кафето...и я си кажи,може пък да успеем да те извадим от дупката! Hug

 оххх,не знам при вас как е...тука уж море,бриз и т.н. а аз съм така sweating
 Praynig се за малко дъжд!

# 254
  • София
  • Мнения: 203
ЧРД, Света! Желая здраве, щастие и успехи!

Общи условия

Активация на акаунт