"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 392
  • 729
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 187
Яяя от кога не съм писала  Crazy

Идвам да ви сервирам по едно ободрително следобедно кафе с току що изпечен, лично от колегата ми сладкиш  Mr. Green



р.s. сладкиша и кафето за вас, останалото за мен  Whistling

# 481
  • Мнения: 439
искам и аз такъв колега eat

# 482
  • Мнения: 1 930
искам и ааааазззззззз fiuuuuuu

# 483
  • София
  • Мнения: 4 578
Ehooo, i az sym tuk, ama v ofisa. Klamer4e, mersi za sladki6a, kafetata ne gi iskam. Nie rezervirahme ot sybota tuk: http://www.starrytravel.com/hotels/luca-helios-beach-hotel.php . Samo iskam hubavo vreme. Govorih sys Zori, navivam q da dojdat s nas  Hug.
Svetle, Bogi  Hug.
Klamer4e, i na6ite deca vzemat pri4astie. Moje bi dosega Vaseto ne e vzel, zatova 1vo.

# 484
  • Мнения: 1 046
Мдааа, кака ви Надка без патка (обаче  Mr. Green) се прибра преждевременно....ужасно нещастна. Коко отнесе псувните (не на глас разбира се).....ставаме вчера рано сутринта, ще пътуваме отново за Кръвеник (да съкратим разстояние) и ---боли ме корема, един отнесен все около мен се навърта.. Темп.-37.0-37,4-5, естествено, че съм заредена с лекарства за всякакви случаи, обаче си викам, ако е вирус по-добре у дома да си одим, че ако и бебето го пипне, ще е приказка неземна.. И така към Варна в най-голямата жега, през цяла Бг минахме навсякъде термометъра 33-35градуса, само у наше село беше 37 градуса пуууу. Разбира се надрусах Коко с всякакви затягащи гъзо-гърлената система, цял ден се мъчи милото с тази никаква темп. И днес е пушка (като че ли) не се е оплакал, хапна си сутринта, изпи огромни количества вода, може би е бил просто настинал, че ние там си ходихме с връхни дрехи и може да съм пропуснала някой път да сложа горница или чорапи, но парен каша духа и предпочетох да се приберем, пък ако ни е писано пак ще отскочим...

Та гледам срещичка си стягате утре, радвам ви се на ентусиазма, ще чакам снимки, аз ще съм пас, не друго, ама мама има рожден ден и няма как.......
А снимки от нашата почивка ще кача тези дни....
Бисери от Коко колкото си искате - тате много те обичам, ама и мама обичам, всички българи обичат мама ( мерси)....Калояне дошла съм тука на почивка искам да слушаш, ами аз пък съм дошъл да мърморя  ooooh!.. Минават си някакви хора покрай нас и той изведнъж обръща количката към тях- вижте мойто братче колко е сладко  Crazy

# 485
  • Мнения: 1 930
Светле ти на две смени работиш сега... милото ми мъниче.  hug
Не му ли се вижда края на ремонта. До къде я докарахте.



До под кривата круша Mr. Green....
'бе на груб строеж сме....плочата съхне, ама познайте утре след работа накъде запрашваме - Плевен здравей.......ихаааааа, басейни и реки.....4 дни - баси кефа, това е нашата лятна почивка - ама най важното е, че ще видим Прескунтата и ще дивеем с него, как ми се е стегнала душата, заради това детенце.....нямам търпение вече.....
 Евентуално средата на септември ша сме с нареден паркет Simple Smile

# 486
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Минавам на бързо само. Днес отново изкарахме стрхотен ден с нови забавления, но не ми се пише, че ми пратиха неприятен хабер от вкъщи. Майчето ми си е потрошило крака и са я оперирали и е в Пирогов.  Sad
Та така. Сега обмислям какво ще правя Пепи следващата седмица.

Юлка може и да не успеем да минем край вас.  Sad Sad Sad

Момичета с нетърпение чакам срещата утре...

Лека вечер!

# 487
  • Мнения: 1 930
'Айде по едно кафенце


Хора...толкова ми е превъзбудено.....довечера пътуваме - сякаш на луната ще ходим, не е истина. Ужасно се вълнувам, ама то всеки път ми е така  Crazy

Наде, как е Коко?

Варна, стягате ли се за среща - гореща?

Ади, ясна си ми като 5 пари - тамън всичко да е розово, и все някоя гадост ще изкочи. Дано се възстави бързо мамчето Praynig

 Днес ще ви чакам в темата, защото определено няма да ми се работи, дано ме пуснат по-рано.

# 488
  • Мнения: 1 930
...'де сте брееее...то бива, бива- няма с кой кафе да пия

# 489
  • Мнения: 1 046
http://nadina.snimka.bg/other/nadina.472510 ох, натворих ги снимките, ако имате проблеми с парола пробвайте с nadina, ама не вярвам де....

# 490
  • Варна, България
  • Мнения: 730
страхотни снимки  Heart Eyes

# 491
  • Мнения: 439
Много хубави снимки Наде,много сте чаровни и четиримата Wink
Светле,да го нацелуваш Прескунтата от мен много...и дай тема за разговор де! Heart Eyes

# 492
  • Мнения: 1 930
Наде,
много ме зарадва, много, страхотни снимки Heart Eyes
Тема за разговор... newsm78, някоя простотия ша да е.....ама разбрах, че Пресиянчо рисувал влакове с баба си Руди и целият хол бил залепен с влакове Shocked, изненада за мама и тати Shocked. Сега след работа ще идем да му вземем лего с влак някакъв.....баща му му обещал.
.....за кво да си говорим...ми кажете, де

# 493
  • Мнения: 439
Забравих да пожелая за довечера много приятна и вълнуваща среща на варненки моми чаровни с кака ви Дрина!
...Ади,да се оправя майчето! Praynig Hug

Светле,простотиите много ги умеем отвътре ни идват...ама аз съм зациклила...на друга вълна съм ooooh!...дай тон ти!

# 494
  • Мнения: 1 930
ми....а, познайте какво ми иде в главата - ми викам за секс да си говорим Mr. Green


А ти на каква вълна си?

Общи условия

Активация на акаунт