"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 295
  • 729
  •   1
Отговори
# 75
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Тук сме и още как! Благодарско Дилянче за кафето!

Днес вечерта са връщат дяцата от морето! Хем ми се иска да ги нагушкам и нацелувам - хем ми се иска да поергенлувам още малко!  Embarassed

# 76
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Добро утро и от мен момичета,

Днес е голям празник в нашето семейство. Любимия ми татко и най-скъпия ми малък мъж празнуват днес. Да са ми живи и здрави като камъни. Особено малкия Петър.
Ще празнуваме в намален състав, заради боледуването на Пепи, но ще се постараем да е незабравим празник.

Честито на всички носещи името Петър, Павел, Петя... Да са здрави и усмихнати!   bouquet

Иначе вчера беше доста натоварен и пълен с приключения ден. Първо ходих и аз на гинеколог. Човека каза, че чарковете ми са си на мястото и всичко е наред.
После се возихме на метро и посвършихме това онова по центъра, закупих си едни патъчки дето си ги бях харесала преди време. После ходихме на лекар за Пепи и му взех подарък за днес – часовника на Бен Тен. Голяма радост. После возене на трамвай и автобус, Макдоналдс и най-накрая вкъщи. Беше много щастлив. Сега каза че остава да го возя само на самолет… малко трудно ще го осъществя това желание, но живот и здраве и това ще стане.

Дилянка, радвам се че си добре и да нямаш повече проблеми!
Пешко и татко му подивяха по кравата. По цяла вечер мучат, крещят, радват се... Големия и той като децата. Другата игра ще я играем като омръзне тази.

Боги, приятна ти почивка. Аз  също добре си починах и сега събирам сили. Още два дни и пак се меткам на тръстиката. Дано поне тази тръстика да е по читава, че нещо последните месеци доста се изтормозих.

Юле, честито ви откриване! Много клиенти с пълни с пачки портфейли! Сигурна съм, че ще имате голям успех. Не се съмнявам в теб!

Аничка, да нацелуваш Красун и да поздравиш цялата фамилия.


# 77
  • София
  • Мнения: 4 575
ДОбро утро, Джули, честито!
Ани, браво на вас, мног сте хубави, Краси колко е порастнал...
Честит имен ден на Пепи на Ади и на всички, които празнуват днес - живи, здрави, повече усмивки.
Аз черпя задочно, че моят мъж е именик, а  правим 8 години семеен живот.
Отивам да харча парииии
  bouquet

# 78
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Отивам да харча парииии
  bouquet

Къде ще се вихриш бе душа... да дойда да помагам  Grinning

Жив и здрав да е Петката и много да се обичате!

# 79
  • Мнения: 1 046
Честит Имен Ден на всички малки и големи Петърчовци и Пети и Павелчовци.......
И мойто братче днес празнува, да ми е жив и здрав.........

# 80
  • София
  • Мнения: 4 575
Отивам да харча парииии
  bouquet

Къде ще се вихриш бе душа... да дойда да помагам  Grinning

Жив и здрав да е Петката и много да се обичате!

Моя мъж ме тормози със злато, а пък аз искам лампи и стълкен врати за баня. Ще ходя до Сириус. Много си ми далече да те взема, ама и едва ли ти се гледат лампи  Mr. Green .

# 81
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Отивам да харча парииии
  bouquet

Къде ще се вихриш бе душа... да дойда да помагам  Grinning

Жив и здрав да е Петката и много да се обичате!

Моя мъж ме тормози със злато, а пък аз искам лампи и стълкен врати за баня. Ще ходя до Сириус. Много си ми далече да те взема, ама и едва ли ти се гледат лампи  Mr. Green .

Ама ако ти тежи жълтия метал и за това мога да помагам.... Аз бижута не отказвам... нищо че не е мой празник  Joy

# 82
  • Мнения: 2 494
Ади, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПЕПИ!!!Много щастие, здраве и усмивки!!! Бързо да оздравява!!!! Hug

Честито и  на другите именници!!!

# 83
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Честит имен ден на всички именици - малки и големи! Да са здрави и с гордост да си носят имената!
Специални поздрави за Пепи!   Heart Eyes
Джулка, големи емоции сте имали, но си готина майка, ти си го знаеш! Честито ново Кламерче - да е доходно!
Р-ка, много сте хубави на снимките! Краско е толкова порастнал, не го бях виждала скоро. Много хубаво ми звучи разказа ти за Испания. Радвам се за новите любови  Wink
И честито леля- много е хубаво!
Ние днес сме ергени, но заради мачовете ще сме си кротко и спокойно вкъщи! И мен ме мързи нещо да излизам, най-много да си поръчаме храна вкъщи.
Днес одита мина ок, вече предусещам отпуската.  Laughing
 Hug

# 84
  • Мнения: 1 046
Добро утро, еййй няма кой едно кайве да снесе, а как имам нужда от него....Бела ?????

Боги, чак ти завидях за ентусиазма за отпуската, толкова сладко нещо ми прозвуча, чак на мен ми се прииска......

Кой си беше купил от светещата калинка/костенурка.......Мишленце. newsm78. Та идеята ми беше да кажа, че ако случайно спрат да светят някой от светлините, не се опитвайте да я разглобявате, просто сменете батериите, някой от светлините искат просто по-силни батерии.
Ади как е Пешко? Какво стана с онези прословути Свети Валентински бобчета, видя ли се надписа на листенцата ????ю
Айде чауу Ви.

# 85
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Добро утро,

Кафето днес е от мен



Благодаря на всички за пожеланията. Изкарахме си невероятен празник. Пепи получи много подаръци. То не бяха бакугани, Бен тенски играчки, колички... много се радваше детето.

Сега ми предстои малко натоварен ден - разкрасителни процедури, пазар и приготвяне за утрешния голям ден.

И слънчице изгря... и ми е едно хубаво...

# 86
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ади как е Пешко? Какво стана с онези прословути Свети Валентински бобчета, видя ли се надписа на листенцата ????

Пешко е добре вече. Спряхме всички лекарства освен тези, които пие всеки ден, за да контролираме астмата.

А бобчето порастна да. Едно голямо бобище. И надписа се видя. Снимах го но не знам къде са ми снимките. Май в телефона. Ще ги потърся.

# 87
  • Мнения: 2 282
Ади, успех на новата работа!!! Джулка, и на вас - успех с новото Кламерче! Вярвам, че когато си позитивен, работите рано или късно потръгват добре... а вие сте слънчеви, усмихнати и целеустремени. Полага ви се Simple Smile

Момичета, извинете ме, че пропуснах празниците ви... оплачете се малко от мъжете си, че да нямам чувството, че само моя много мърмори и ми къса нервите. Да знаете, никак не е хубаво да си по-спокоен и уравновесен... контраста с невротиците наоколо е толкова дразнещ, че нещата стават още по-зле..

# 88
  • Мнения: 439
Добро утро!

Ади,радвам се,че Пецата вече е добре,така да е и занапред! Hug Praynig
Честит Имен Ден със закъснение от здраве и късмет да не се отърве!
...и за суперкравата си знаех,че ще ви хареса...всички на които съм я дала досега са се захласвали по нея Joy
 благодаря за кафето! Heart Eyes

Облаче,какво да се оплача,мога роман да напиша,да не кажа многотомно издание hahaha...и на мен ми е в контраст мисленето и поведението му,но какво да се прави "ние сме си ги избрали" и ще си учим уроците Wink

Земята вика Пламена,Земята вика Пламенааааааааааа!

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 11:16 от bella_

# 89
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Привет от мен!
Никой не ме вика, ама аз да се разпиша! Wink
Нади, ей отпуската е велико нещо! Пък и аз не съм особен работохолик -  като трябва бачкам, но предпочитам да не ходя на работа  Embarassed и да се отдам на приятни занимания. Евентуалната бременност ще ми предостави тази възможност за много дълго време  Simple Smile

Ади, нека новата работа ти е по сърце и джобовете да са пълни!   bouquet

Дилянче, Аля, и аз мога много да пиша  Rolling Eyes
Проблемите са налице когато има разлика в темперамента, светоусещането, абе с две думи сме от различни планети! От друга страна противоположностите се привличат, живеем в интересни времена и ситуации.  Трудно ми е да си уча уроците, не мога да съм отличничка, навярно в семейните отношения съм някъде към СРЕДЕН 3.   Mr. Green

И накрая нещо, което ще ви накара да се усмихнете (особено, когато благоверните ви ядосат с нещо) :
"Защо мъжете имат косми по гърдите (повечето)?"
"Защото са пу..ки по душа!"

Я да видим сега кой мъж е най-космат!   Outta Joint
Моят  не много, нормално  Crazy

ПП. Дилянче, каква е тази крава, че нещо съм изпуснала?

Общи условия

Активация на акаунт