"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 415
  • 729
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 203
И ние имахме нещо като криза преди 2 години - все се карахме за нещо, най-вече относно възпитанието на детето. Но точно тогава ме изпратиха в дълга, почти месец, командировка в чужбина. Като се прибрах, явно и двамата бяхме умували по въпроса и си оправихме взаимоотношенията.

# 301
  • Варна, България
  • Мнения: 730
И ние имахме нещо като криза преди 2 години - все се карахме за нещо, най-вече относно възпитанието на детето. Но точно тогава ме изпратиха в дълга, почти месец, командировка в чужбина. Като се прибрах, явно и двамата бяхме умували по въпроса и си оправихме взаимоотношенията.
ние имаме по 5-6-7 месеца време за умуване, ама явно не е достатъчно  hahaha

# 302
  • София
  • Мнения: 203
ЧРД, Svetli! Желая ти много здраве, щастие и сбъдване на всички мечти!

# 303
  • Мнения: 1 187
Светли да си жива и здрава, винаги вдъхновена и удовлетворена от живота.


И в нашата палатка се диша трудно от около две седмици,
направо е ад. Всъщност почти не се говори, след всяка втора дума
следва жесток спор. Незнам жегата ли си прави шега с нас или
е просто съвпадение на поредния сив период.
И ние обсъждахме раздяла тези дни. Отново.
На моменти се задушавам и ми е трудно да дишам в тази връзка,
после нещата се поуспокояват и минаваме в по-кротък ритъм... без
излишни емоции. Защо така не можем да хармонизираме отношенията
си незнам. Десет години сме заедно... десет. А живот и здраве всичко хубаво
предстои, нали така дават по филмите.  Wink
А да ви кажа точно преди да влезем в поредната черната серийка все едно
бяхме млади гаджета.... голяма любов, направо експлозия. Но свърши. Отново.
Страностите на живота са това може би. Незнам...

Боги толкова хубаво си го разказала... направо се потопих в зеленината и вдишах дълбоко от чистия въздух. Рай.  
Дано за дълго запазите спокойствието с което презарежда природата и да си подарите много нежност един на друг.

Джулка с много закъснение, честит имен ден   bouquet
Звучиш ми като Боги която нямаше търпение да излезе в отпуск... все едно беше вчера. Боги кога минаха десет дни.  ooooh! Ето и Мирелка скоро си идва /всъщност сигурно вече е при вас/ с много цветни емоции от хубавото приключение което е преживяла. А и утре във вас ще е празник. Много усмихнати моменти ви предстоят. С удоволствие бих отскочила да се потопя в празничната ви атмосфера.

Мишленце няма ли снимки от пътешествиятан а Рали.  Hug

zoroto много се изкефих на децата ти. Как самички яздят коне... УАУУ... страхотно.
Ели и Кати също...  Облачка кристални снимки... великолепни, кой е фотографа?
И кога успяхте да отскочите до Турция... изненадваш ме всеки път. Успя ли да вдишаш чист въздух?
А тортата кога ще видим. Мале как ми се иска да се науча и аз да правя такива красоти. Фигурите ще ги измайсторя аз, но виж самата торта, блатове, кремове... мисия невъзможна. Трябва да си те взема в къщи да ми дадеш малко кулинарни съвети.
А за мазилото.... имам много да черпя. Страхотна работа ни свърши... даже имам две заявки ако може да поръчам за по натам.  Embarassed

А относно психолога - аз, аз имам нужда от такъв... при това спешно, че в мен бушуват бури  Crazy

# 304
  • Мнения: 1 046
Предлагам психологическа среща другата седмица към края без деца или пък с  Thinking

# 305
  • Мнения: 378
Здравейте момичета,


Като ви слушам за тези бури - да ви кажа че и ние преди два дни минахме през викове , крясъци и неразбории - а по принцип ние сме много разбрани с моят мъж , от една дума се разбираме - изобщо обикновено сме в хармония. Но от около месец стана страшно в къщи , абе гадно. Надявам се да сме се оправили - но някак като ви слушам вас - изглежда всичко съвпада с лятото , горещините и явно организмите ни реагират и съответно и нервните ни системи.
Каквото и да е - пожелавам на всички бързо и безпроблемно всичко да мине.
Боги - много хубаво си го обяснила. Кажи сега - с предварителни резервации ли бяхте или какво? дай контакти с две думи. Че аз търся такива места отдавна.
Да ви се похваля - ддругата седмица съм в отпуск. Щях да водя децата на нещо такова като Боги, но излезе едно предложение за преходи по Пирин с раничка на гърба и аз не удържах на него. И децата остават при баба и деди, а ние с мъжо отиваме да се потим по баирите. Не съм го правила от 6 години поне(откакто забременях с Алек) и много ми липсваше. Това е нещото което изключително много ме зарежда и успокоява. И не можех място да си намеря като не можех да ходя покрай бременностите и кърменето. Алек като беше бебе на 8 месеца го качих в Пирин и изкачваме два ниски върха - всеки по 3000м, ама не е същотот. И така - сега с нетърпение чакам да идем. Пожелайте ми да няма много дъжд Simple Smile
 засега ви оставям за работата ме налегна.

целувки

# 306
  • Мнения: 2 433

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МОЕТО МОМИЧЕ! Mr. GreenДНЕС МИРЕЛА СТАВА НА 15!
ДА МИ Е ЖИВА И ЗДРАВА. МНОГО УСПЕХИ В ЖИВОТА! И НАЙ ВЕЧЕ КЪСМЕТ!

# 307
  • Мнения: 439
Хелоу в тази жега Mr. Green... не знам за вас,но ние сме така  sweating
Джулка,да ти е жива и здрава Мирелка...да е с късмет в живота,да кара майчиното ти сърце да тръпне от радост и гордост! Hug  bouquet
Светли,Честит Рожден Ден със закъснение!
желая ти здраве и от всички хубави неща по много!
вземи се разпиши и почерпи! Wink
днес и моето гадже има РД,да взема да почерпя а


Зори,приятно потене по баирите!
а относно "бурите" семейни...планетите явно си нямат друга работа и се опитват да ни направят живота "по-интересен"
http://www.sirius1-bg.net/sirius/buletini/2010/razs/br5_0710.html

пожелавам на всички,а и на себе си да изгрява слънцето в отношенията ни  и да няма повече такъв тип емоции!
fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

Последна редакция: пт, 23 юли 2010, 12:32 от bella_

# 308
  • Мнения: 1 046
И ко излезе, ако до 2018 не се разведем, значи ще ни бъде  Wink

Бела и Джулка да са ви живи и здрави децата и мъжете, все така да ви радват и да ви носят усмивки........

# 309
  • Мнения: 38
Благодаря Ви за пожеланията момичета  Hug
Белла, засрами ме  Embarassed , веднага поправям грешката, и Ви черпя с тортичка:


Истината е, че и на мен нещо ми е подтиснато не ми се пише.
Искам да ви похваля колегите си, които вчера всички, без изключение ми подариха цветя и ме накараха да се почувствам  наистина специална. Събрах повече цветя, отколкото на абитуриентската си  Wink Само мъжа ми не намери време и желание да ми подари ( както винаги де ), пък и нали съм събрала толкова много от другите  Sad , колкото за мен това е важно, толкова за него е без значение , но както и да е ... Казах му да дойде да ме вземе с колата от работа, че имам много цветя и не мога да ги нося, той каза добре, а после забравил, та се обаждах да го подсетя, след като го чаках почти 15 мин, а той си седи вкъщи и ме чакал да се прибера ...
Вечерта се почерпихме семейно на едно ресторантче, разходихме се на връщане  пеша, и така по- пенсионерската вече отбелязахме повода. Та така ...

Разбирам ви всички за разправиите, сръдните и скандалите, явно всички имаме такива периоди за съжаление, добре че си имаме приятелки да споделяме  Hug

Джулка, честита ти рожденничка, да ти е жива и здрава и все така да ви радва !
Белла, а на теб честит ти рожденник, много да те слуша  Wink

# 310
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Светли, честит рожден ден!
Бъди много весела, уверена, заобиколена от любими хора, за които да бъдеш много специална!


Много хубаво са те зарадвали колегите, а за съпружеството - нЕмам думи.  Shocked

Честити рожденици Мирелка и Геша!
На Мирелка летни приключения и забавления, на Геша - да слуша нашата скъпа Дилянка!

Зори, това място е база на ТУ - ГАБРВО, ние нищо не плащаме и сме на разменни начала - те ползват наша база на морето, ние тяхна и така. Браво за ентусиазма ви! ПИрин не е много лек за изкачване! Важното е, че имаш съмишленик. И аз искам!
Когато преди 3 години ходих на екскурзионно в Рила със сестра ми беше страхотно. Далеч от деца близо до природата.
Не знам Сами как ще го навия да става планинар, защото не е от мойта кръвна група. Същия мързел като баща си.  Whistling

Уау, до 2018 кво ли ще стане  newsm78
Ние нали сме подвластни на Уран и трябва уж да ни добре, ама ще чакаме!
И както се казва в една китайска мъдрост "Ще живеем в интересни времена..." М--ка му

Днес ходихме плаж с 2 чифта кумци и кръщелници. На Ракитника - след Галата. Голям кеф. Водата бистра, топла. Сами е въоръжен с очила за подводно гледане и не излезе от морето- успява да плува под вода и да гледа. На плиткото. Направо ме изуми  Shocked
Аз бях така

Накрая имаше разправии, ама няма да сме ние, ако не направим панаира.  С малкия и големия.

Пламка, приятелче, освен да те гушна много, ама много! Човек не може да избяга от себе си, за съжаление. И времето не  помага, дори с годините нещата стават по-нетърпими.
Аз съм навита за среща следващата седмица- казвайте кога???

Последна редакция: пт, 23 юли 2010, 14:56 от voltage13

# 311
  • Мнения: 1 046
Разсъждаваме философски над живота с Коко и стигаме до извода, че първо умират бабите, после майките, после децата и техните деца и прочие, при което като стигаме до моята смърт, Коко казва - Ами, какво татко ще се ожени за друго момиче.....- но връщайки лентата назад се усеща, че и баба му Мери умира, при което е готов да се разреве....С две думи - детето не ме бръсне за слива, ама ич........

# 312
  • Мнения: 2 282
Да са живи и здрави Светла, Мирелка и Гошо!!! Много щастие им желая... Да намерят себе си, ако може в едно сравнително уравновесено състояние, че да не побъркват околните Simple Smile (това - в светлината на всичко, което споделихме на последните странички:) и успех във всичко, с което се захванат!
Светли, не се чуди на съпруга си. За толкова години си разбрала, че това не е важно за него. Можеш да се ядосваш, или напротив, да го приемеш, ако щеш, с насмешка или чувство за хумор... той си е такъв. И явно не му идва на акъла, че има нужда от промяна Simple Smile мъжка му работа... или по-скоро съпружеска Simple Smile
Момичета, благодаря ви! За всичко казано, за това, че сте тук... за усещането, че щом други са го преодоляли, вероятно и ние ще можем... тук специални благодарности на разведените, че не казаха - "а, при нас точно така беше началото на края"  Wink
А иначе - да, вероятно има и астрологични влияния в тази посока. А при нас с мъжо в индивидуалните хороскопи съвпадат по 2-3 различни влияния в посока преоценяване на това, което е важно за нас и раздяла със старото - ценности, хора, работа, връзки. Та така, надявам се крайния резултат да е добър за всички.
Зори, и аз искам да се потя по баирите... и тази година няма да стане май, щото исках да съм сама, и стана един луд скандал... сега изпуснах всички срокове за групите, но знам ли, все пак може двамата да отидем заедно някъде за малко.
Боги, много ми стана хубаво, като те четох... за почивката де:) А иначе... ние с Данчо в нормално състояние сме като младоженци на сватбено пътешествие. Не мога да си представя да не се докосваме, прегръщаме или целуваме. И около нас другите двойки го дават много по-спокойно. Точно затова явно малкото отделяне, дори мислено, се приема за голяяяям проблем... може би тези, които не проявяват много чувствата си, нямат и толкова конфликти? а има ли чувства? знам ли... и аз като Кламерче, пък и като теб и Джулката, съм доста... буйна Simple Smile и любовта, и всички други емоции са силни Simple Smile
Плами... мислех си... дали да не спретнем някой ден торта заедно? Може би като се развали времето, есента, покрай рождения ден Simple Smile домашно парти с бъркане и оформяне на торта, и после - дружно похапване  Heart Eyes
За другата седмица предпочитам да е понеделник, сряда или петък. В петък се връща Катето от лагер, затова бих предложила сряда (за да има време да се организират и непишещите тук). Ама... когато кажете, аз ще дойда, който и ден да е. И дааааа - нека да е когато Надето каже, че може, м?

# 313
  • Мнения: 2 282
за вълка говорим... Надеее, нали не си се вживяла  Mr. Green

Искам да ви пожелая прекрасен край на седмицата... изпълнен с хубави емоции!!!

Последна редакция: пт, 23 юли 2010, 16:43 от Сребърен облак

# 314
  • Мнения: 1 046
Аз да се вживея, ама ич даже.
За срещата, не аз - вие кажете, майка остава без гости и да не е таткото, тя ще поеме децата, така че, вие се организирайте, а аз ще се нанижа някъде  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт