какво прави жената нещастна в семейня живот?

  • 10 759
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 190
Добре де, а пари от къде имате, като той не работи а ти си в майченство най-вероятно  newsm78
Мама/свеки/ дава пари за да може синчето да си играе на семейство.
Като мама започне да няма пари - какво правим?
Тогава жената ще има поне 3 деца за отглеждане.
Такъв си го е избрала, ще си го гледа.

# 16
  • Мнения: 22 523
Е ти за 4ри години докато беше с него не го ли знаеше това? Едва ли майка му му дава пари от вчера?
Работил ли е някога изобщо? Как се издържате? Защото мама сега има пари, ами като започне да няма? Той без грам трудов стаж къде ще отиде да работи, за да ви издържа?
Няма защо да се оплакваш от човек, който си имала достатъчно време да опознаеш и да прецениш дали да си с него, или не.

# 17
  • Мнения: 149
Човек просто се влюбва,и последното,което му идва тогава наум е ЗАЩО.Неговата вина е в това ,че му е по-удобно да води този инфантилен начин на живот(който още повече стъпква мъжа в него)
без да си дава сметка,че не винаги най-краткия път е най-верния.
Вината на майка му е в това ,че не иска да го остави да порастне и да се научи да се грижи за себе си,а вече и не само.При нея е вярна максимата-железен юмрук в кадифена ръкавица.И това ,че тя е отворена към хората само когато става въпрос да дава пари,иначе я няма никаква на тема отношения(както казах сме си чужди).Относно колко е странна историята-Една майка не е възпитала детето си на елементарни неща като отговорност и като това,че трябва да работиш,за да ядеш,че живота не те чака с тавата с баницата,че трябва да общуваш с другите ,за да те разберат,че трябва да даваш не само да чакаш.Много от историите на другите ни се виждата странни,защото не виждаме себе си в подобна.И да-имам професия.Когато се запознахме и двамата работехме-аз за дълго(въпреки,че не по професията си),той -не
Как'Сийке,на дали съм се омъжила за нея.аиа не рева-споделям.Ако не ти харесва-моля...!

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 22:20 от усмихната

# 18
  • Мнения: 149
НА СЪД ЛИ СЪМ,ИЗВИНЕТЕ???Защо,защо,защо....ми така трябвало-тая жена да срещн този мъж,и да сеобичат, допълнят,променят(не насилствено),и тн.Нямам нужда от съдници-имам си достатъчно.Ако някой може да даде съвет или прочие....Такива коментари-ми като го видя,ми такъв си го взела и тн. са много излищни.Много е лесно да ги кажеш тия неща,те 100 тояги на чуждия гръб са малко,но аз искам да имаме семейство,и да го науча как да се грижи за него.Искам баща за децата си !Моля ако някой може да ми даде съвет да го направи!

# 19
  • Мнения: 131
Много е лесно да ги кажеш тия неща,те 100 тояги на чуждия гръб са малко,но аз искам да имаме семейство,и да го науча как да се грижи за него.Искам баща за децата си !Моля ако някой може да ми даде съвет да го направи!

Ами тя майка му не го е научила, та ти сега ще го превъзпитаваш. На детето дете си родила, сега трябва да отглеждаш 3  ooooh! Наистина ли си вярваш, че можеш да превъзпиташ мъж? Ако е така, защо не си успяла да превъзпиташ бившия си, както ти се е искало, та сте се разделили?

# 20
  • Мнения: 28
Имаш доста варианти сигурно да действаш - да му кажеш, че си вземаш децата и се махаш, докато не се научи на отговорност, можеш и да му намериш стабилна работа ако имаш такива познати и трето сядаш сериозно да си поприказвате колкото се може по-човешки със свекървата. А ако не стане човешки просто му казваш на твоя или тя, или аз - въпреки, че мъжете не обичат ултиматуми, но за кой се мисли той, че се държи за полата на мама и не уважава съпругата си. Това си е мое лично мнение и те разбирам отчасти само.

# 21
  • Мнения: 149
Бившия не съм се и опитвала-бягаше много бързо(още когато разбра за бебето),а и посягаше(нещо което,намирам за непростимо)когато пийне.Бях малка,но предпочетох да родя детето,за което нито бях пораснала ,нито подготвена.А ко имам грешка тя е в това,че съм имала  мечта-да имам прекрасно семейство(което като малка,уви,нямах).Не съм глупачка или някаква отчаяня женица,а жена която иска да направи най-доброто за хората с които живее с "подръчните материали".

# 22
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 244
А ко имам грешка тя е в това,че съм имала  мечта-да имам прекрасно семейство(което като малка,уви,нямах).Не съм глупачка или някаква отчаяня женица,а жена която иска да направи най-доброто за хората с които живее с "подръчните материали".

 Peace Peace Peace
 Hug Hug Hug Hug
Дано намериш някакво решение и аз лично ще се радвам да го споделиш.

# 23
  • Мнения: 426
Не мисля че безотговорен, 29 годишен мъж, може по какъвто и да е начин да се превърне в отговорен такъв. Много късно е за това, първите 7 години се случват тея работи, на 30 вече е невъзможно почти. Naughty.Изобщо не съм оптимист за вашата връзка, съвет или рецепта не мога да ти дам, не мисля че има такава. Ако искаш отговорен и пораснал мъж, а не мамино синче, трябва да смениш мъжът.

# 24
  • Мнения: 90
Пишеш: "А аз съм лошата- тази, която иска да е деен, да е отговорен баща, мъж, партньор...., тази, която иска внимание и постоянно говори, че и липсва взаимност, разговори, целувки, секс, комплименти, мили жестове и близост....Искам да се смея, да чета книги, да гледам любим филм, да виждам в очите на човека до мен, че съм различна от другите, че съм любима, харесвана, желана..."
От това съдя, че ти имаш критерии какъв мъж искаш да имаш до себе си, но си се обвързала с неточния човек, пълна противоположност на представите ти за партньор. Бедата е, че когато човек е влюбен често си затваря очите за реалността, а той едва ли има този начин на живот от вчера. Решили сте да се обвържете, да имате дете...може би е време да поставиш ясно изискванията си и желанието си той да поеме отговорността като глава на семейство. Дано поне част от мненията ти помогнат да си избистриш нещата. Успех!

# 25
  • Мнения: 149
Благодаря *Боби*,ако намеря "панацея "ще пиша Simple Smile
Bebe factor,и аз не съм оптимис в случая,но обичта към 2те ми деца ме кара да вярвам.
Meri 4,Благодаря!

# 26
  • София
  • Мнения: 971
,добър човек,но безкрайно затворен в себе си-малко говори и споделя.Това е първата му сериозна връзка,а най-голямата му страст-ФУТБОЛА!!!Гледа всичко което, дават(дори такива отбори,  за които повечето мъже,сигурна съм,не знаят)играе футбол поне 3 пъти седмично,ходи на турнири и каквото още свързано с това се сетите.

Ми той е женен за футбола и майка си! Ти се явяваш вид дразнител, който го разсейва от важните за него неща. Почти мога да ти гарантирам, че, ако му кажеш, че го напускаш (примерно) ще реагира с безразличие ...  Просто е такъв, харесва му и няма да се промени доброволно...  Confused

# 27
  • Мнения: 149
Ляля,може би и аз усещам точно това и ме е страх  Cry

# 28
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ляля,може би и аз усещам точно това и ме е страх  Cry
За съжаление истината е , че много трудно ще го промениш.Той си е такъв и такъв ще си остане до края на дните си.Искрено се надявам да намериш това , което търсиш и да си щастлива някой ден, но дали ще е с този мъж само времето ще покаже.

# 29
  • Мнения: 149
kiki1975,благодаря ти за човешкия отговор  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт