Лятото със слънце ни привлича,а НОЕМВРИЙЧЕ към морето тича

  • 26 879
  • 765
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 528
Сладурче, ние си я познаваме Ивчето, спокойно  Heart Eyes По-късно ще разгледам снимките, че отдавна не съм я виждала  Hug
Щом нищо не ти казва госпожата, освен че е кротка, май няма за какво да се тревожиш  Hug И аз така миналата година се вкарвах във филми с Христо, защото госпожата нищо не казваше за него, а то било, защото е очарована от него  Heart Eyes

Цеци, може и да не е само от градината, а и от възрастта  Hug Както споменах по-горе, Лили също е различна буквално последните дни , без да е ходела на градина Crazy Точно, както описваш Васето - като се заинати за нещо, иди и говори, все по-зле става, колкото и да се стараеш, обясняваш...ooooh! А беше такова тихо злато  Heart Eyes

Деска, колко неща ми минаха през главата, които искам да ти "кажа"  през последните дни...сигурно роман щях да изпиша  Joy Хич не си те представям мисловно и енергиийно задръстена - Све разби представите ми за теб  Joy
Благодаря за предложения автор  Hug Малко да взема въздух след цялата суматоха по децата и си хващам книжките  Heart Eyes Аз все повече се убеждавам в силата на мисълта. Помниш ли още първата година, когато пишехме, ме бе блокирала една карта от РД на Христо? Дори ми бе предложила да ти я изпратя, за да я види Све... Както и да е. Та, в деня, в който водихме децата на Патиланци, заредих картата на апарата с мисълта, че е същата марка, като онази, дето ми блокира, а тази изкара толкова време  Crazy Прибираме се от Патиланци, вадя апарата да свалям снимките и хоп - карата ми блокира  Confused Така ми домъчня, чак си поревах  Embarassed Включвах, изключвах, Сашо ме хока, че аз го предизвикала с мислите си (нали го вкаравам и него в материята  Wink ), и хоп - картата тръгна  Crazy
Има си нещо  Hug
Искам да ви пожелая, на теб и На Дес  Heart Eyes , много красиви училищни трепети, само умни и бързо възприемащи деичца и ведро настроение в класните стаи   bouquet
Бързо оздравяване на прекрасната Симона  Heart Eyes

Дес, как са твоите принцеси? Ти на 13-ти ги пусна на градинка , нали?

Ташче, още не съм си отворила пощата  Embarassed
И аз много обичам да срещам повече усмихнати хора  Heart Eyes Странно е как хората си отпускат душата само по празниците, като може всеки ден да е празник  Heart Eyes Пак във връзка с позитивното четох, че ако ние сме благоприятно настроени към хората, и те започват да са по-благоприятни към теб и останалите около него, нещо в стил "Предай нататък". Понякога ми е трудно, но махвам с ръка и винаги се усмихвам широко, поздравявам, пожелавам лек и приятен ден на всички, с които се срещам по един или друг начин, дори и на супер намусените  Mr. Green , и така ми става хубаво като видя един приятно учуден поглед, който ти отвръща със същата топлота  Heart Eyes
Забравили сме да бъдем добри едни към други, а всички имаме нуьда от това  Heart Eyes

Вики, честита ти книжка  Hug Леко и безаварийно шофиране ти желая  Hug
Дано това с Мишка е било само инцидентно  Praynig

Креми, как е минал денят на Кари  Hug

За нашия ден утре ще ви разправям, защото много ме заболя гърба вече, а и имам да стягам ученици за утре  Crazy

Лека вечер  Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 37
Добро да е утрото ви сладки,

Ето ме отново в офиса, почти сама съм в стаята, суперррр.....

Ники е вече хремав и той, снощи го натъпках с какво ли не, да издържи до утре, но да видим.
Вчера ми се скъса сърцето като го взех от ДГ, не беше се държал така никога, сърдит и обиден, не ми обръща внимаие като му говоря и се рзрева без глас и се вкопчи в мен, след 10 мин проговори и ми кза, че ме е чакал и аз само не съм дошла навреме/ От къде знае колко е часа и с колко закъснявам, като идвам по едно и също време.
Миличия нараво беше съкрушен, проведохме си един разговор като големи и му обсних от къде идвам и колко трудно мога по-рано да стигна, не му спестявам,че правя и невъзможното, видимо ме разбра, просто се е уплашил че децата гивзимат 1 по 1, а него още не, още има нужда да мине време и свикне с новте деца.
Много съм довлна от 2-те му госпожи, страшно интелигентни и сърцати към децата, гушкат ги и милват. Другата седмица 24-ти сме на родителска среща, а Тотонто не съм я виждала, нито Лили, нали с Ники са в една група.
Това ще е от ме засега , прегръдки.

# 737
  • Мнения: 27
Добро утро!
Оставих Дара в детската градинка и хоп в офиса на компа  Grinning. И аз съм още сама, но всеки момент ще стане лудница. Тази сутрин ми се яви една дилема. Чух, че госпожата се обръща към Божидара с Боби. То си е съвсем нормално като съкращение, но ние никога не сме го ползвали. Дара явно реагира и на това име, но се притеснявам някакси да не вземе да се бърка и да се чуди как се казва в крайна сметка. Дайте съвет дали да си затрая или да й кажа на госпожата, че вкъщи се обръщаме към нея по друг начин  newsm78.
Хайде, лудницата стана. Чао и хубав ден. И мислете за неделята, ще правим ли пица или тортичка при Сончето  Hug.

# 738
  • София
  • Мнения: 614
Василия си остава в къщи днес, майка ми пристигна тая сутрин по спешност, защото хремата пак се е усилила и кашля  Sad Аз пък е невъзможно да отсъствам точно тези два дни от работа. Не е чак много зле положението, но по-добре да се стабилизира до края на седмицата в къщи.

Марианче, мен първия ден госпожата ме пита как й Викаме на Васи в къщи. Не виждам нищо неудобно в това да кажеш на вашата госпожа, това са си съвсем нормални неща  Peace

Гале, те сега са им разбизикани мозъчетата на дечицата от промяната, явно при всеки адаптацията преминава по различен начин. Вярвам, че ще се успокои Никича и ще приема по-спокойно нещата  Hug Мен ме е яд, че на Василия вече й харесва да ходи в градината и точно сега трябва да направим пауза, но това е положението.

Ташче, как е Али, свикна ли с новото място?  Hug

На нашите будителки - Дес и Дита, и аз пожелавам успешна учебна година с послушни и ученолюбиви деца!

Бягам, че не съм до никъде. Хубав ден!

# 739
  • София
  • Мнения: 63
Здравейте, мили мои  Hug

Галакси, оправяйте го тоя сърдитко бързо, душица малка  Heart Eyes
Супер, че сте с Лильонка и Тотонто, оооо, дано се появи за следващата пица  Hug
Снощи и Слави като е взел Алекс, е бил последен в детската градина в 5.45!!! #Crazy /а сега извънредно го взимаме по-раничко/.Не знам каква е тая практика в София, хем са големи разстоянията и предвижването, хем всички деца са взети до 5часа.А така сме ги разглезили и лелките, та мрънкат допълнително Laughing.Александър беше по-сърдит, че не е могъл да си намери количката Матьо, с която влезе сутринта и мрънка цяла вечер за нея.Днес влезе със засилка, за да я търси, та не ни целуна и за чао  Wink

Креми, как сте днес?Толкова ми стана тъжна снимката на Кари пред детската, че ми се напълниха очите  Rolling Eyes.Дано бързо свиква  Hug

Роси, така те харесвам страшно, чети си книжките и не обръщай внимание на другите /само им се усмихвай  LaughingHug.Аз се опитвам да накарам Слави да повярва, ама много труден тоя човек, бе  Laughing.Дори за дреболии, например, че метрото като спира пред нас, винаги съм централно пред врата и половината хора не успяват да влязат след нас, а аз му казвам, че така е, не се научиха, че вратата ще е пред мен  Laughing Joy.За това, че когато тръгваш усмихнат и с настроение, нещата се нареждат по-лесно, а хората дори по улиците те гледат по друг начин.Когато се чувствам грозна и дебела /това е рядко, де  Laughing/ и другите го виждат.Та така, на сериозните примери няма да се спирам, че не е за тая тема, а и ще ме помислите за луда  Crazy

Марианка, ако не те дразни обръщението, според мен няма проблем.Ние на Али му викаме 10 имена от Санди до Иванов и все знае, че е той  Mr. Green

Дита, целувки и за вас  Hug.Така е, сега ти се струва, че още по-бавно се оправя Моната.А има ли кой да я гледа?
Стана ми малко смешно с тия ученици, дето ще ги потушаваш Joy Joy /не си те представям особено строга, ама щом казваш  Hug/

Хубав ден засега, имам за чертане и сядам здраво  Laughing

# 740
  • Мнения: 199
Здравейте милички,

Сутринта ви писах разказ за първия учебен ден, но не се е публикувало Crazy, та сега наново .

Вчера всичко беше ок-без рев, с голям интерес, не трепна въпреки ревовете на останалите деца, подари почти всички букети на една леличка, която даже не е на неговата група Laughing, абе както беше казала Ditta-стандартен първи ден. Ял е, спинкал, не е плакал и през деня. Следобед като отидох да го взема, първо видях, че си седеше спокойно в стаята, но като ме видя много рева и ме гушка, направо трепереше,  плачеше за Дуди всъщност, все го споменава миличкият Sad. Но по пътя си пя, весел си е, през нощта проплака на няколко пъти. Тази сутрин се събуди весел, но като казах да се обличаме ревна, рева и там и се върнахме вкъщи. Проблемът е и, че съм го записала за новата сграда, а още не са я открили и сега тези дечица, които ще бъдат там са с госпожи заместнички и те настояват да си ги гледаме вкъщи до понеделник ако имаме възможност, за да си свикват после направо с техните учителки, а и той такъв рев дръпна днес, че си го върнах Sad. В понеделник е обещал да ходи, пък да видим. Иначе си мисля, че му е интересно и бързо ще свикне. А на мен ми е супер мъчно, вчера незнаех на кой свят съм, днес се поокопитих  Crazy.

Скреч, та не си изпуснала никакво тържество вчера, те още не знаят кой, къде, какво.
Марианка, при нас Деян има много имена от различните хора, както казва Таш за Али Laughing, но пък не разпознава други освен Дуди Laughing. Според мен и кажи на госпожата, ако те притеснява.
Роси, браво на теб, че си се преборила за градината на Лили.

Оставям ви, че трябва да излизаме. Бързо оздравяване на болничките, успешна година на Ditta и Дес и бързо адаптиране на всички дечица.
Целувки Heart Eyes

# 741
  • София
  • Мнения: 1 262
 Hug

Лилчо, по-добре си го остави, за да може да свикне направо в неговата група и с неговите учителки. Правилно си постъпила. Доста е неприятно за нас това със сълзите, но какво да се прави  Rolling Eyes

Марианка, аз бих си казала за обръщението  Peace

Таш, и аз съм в отбора на майките, които си взимат децата много рано от градина, някъде около 16.30 ч. Това обаче е възможно в момента, за напред не знам. Да ми е жива и здрава гледачката. Ако нямах помощ, надали щях да успявам да взимам Кари преди 18-18.30. Просто не знам как се оправят всички хора, та градините са празни след 17.30  Thinking

Гале, ще се успокои Никича  Heart Eyes

Цеце, бързо да оздравявате  Hug

Кари вчера не искаше да си ходи от градината, много й беше харесало. Леглата били на 2 етажа и двете учителки не успели с никакви методи да я убедят да спи на долното ниво, защото нашата е свикнала на високо  Crazy Нещо много серт е станала напоследък, отстоява си желанията много сериозно  Laughing Днес умишлено пратих баща й да я води на градина, уж да е по-леко, но и на него му е поплакала, за радост по-малко  Whistling

На Вико му сложих ваксина Превенар, че нали е той индиректно ходи на градина с кака си  Heart Eyes За жалост доста му се е подуло крачето и ми е малко притеснено, дано да му мине бързо. Иначе си ходи без проблем, явно не го боли.

Оставям ви, че работата ме зове здраво  Crossing Arms

# 742
  • Мнения: 528
 Hug

Марианче, при вас е по-специфично името и ако не ти харесва как я наричат, според мен е по-добре да си кажеш, за да не си остане така и занапред  Peace Пример: Смятах да кръстя първото си дете на Сашо - Александър/Александра, защото ми харесва името, но бях уверена, че няма да позволя да го/я наричат Сашо/Саша, а щях да държа на Алекс, независимо от пола на детето  Peace

Цеци, бързо да се оправя Васето и в понеделник на градинка  Hug

Кате, вие как сте?

Лили, за два дни по-добре си остави Васко вкъщи и го пусни направо с неговата групичка и госпожи  Hug

Креми, дано бързо мине подутото на Вики  Hug

ТашчеHeart Eyes Трябваше да ми покажеш тази твоя лудост, да си полудуваме заедно  Heart Eyes
Сега вече знам какви грозни мои снимки имаш у себе си  Mr. Green

Лили вчера излезе като програмирана от градината  Laughing Стоеше с леко приведена глава и отговаряше с половин уста на всеки мой въпрос с Да/Не - с две думи - леко стресирана  Confused След това се отпусна и започна да разказва как имали театър, как не пяли песнички, но танцували и скачали, как яла, как не си измила ръчичките със сапун  Crazy , защото нямала, а те нали им остават по 1 на мивчица, и тя, след като не е разпознала нейното сапунче, решила че няма сапун  Joy . Имала си п'иятелка и си играела с нейната п'иятелка, обаче не и знае името  Laughing И на "погожата" не знаела името  Joy , та се разбираме с "русата" и "черната" госпожа  Laughing
Днес тръгна с ентусиазъм, но в момента, в който и връчих обувчиците и и казах да отива в групичката, тя се ококори объркано и напълни очичките  Cry Искаше да я заведа до групичката, защото вчера го направих, но не разрешават, разбира се  Laughing Добре че госпожата се появи, подхвана я на влакче и и запя песничка, която вчера явно са слушали  Heart Eyes По-късно минахме през градинката и я видяхме как се катери по пързалката и се спуска, сигурна съм , че и харесва  Heart Eyes

Целувки  Heart Eyes

# 743
  • София
  • Мнения: 165

сдухана  Tired ( Нина е здрава и утре е на ДГ, поради несходство с харектерите с директорката, не тръгна днес)

# 744
  • Мнения: 528
Ех, Кате  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 745
# 746
  • Мнения: 1 546
Привет, милички!

Ох, така се вълнувам с тези градински емоции и във всички дечица виждам донякъде Симона. И тя ми отговаря с половин уста първите 15 мин като я взема, сякаш ми е сърдита, но после се разбърборва. И тя влиза без рев в стаята, но виждам как очичките й се пълнят със сълзички тя, геройчето миличко, стиска обче.... И нашите госпожи са много добри и веднага я вземат да пее, заиграват я с някакви си техни градински неща, разсейват до дупка.  Heart Eyes Душички, дано бързо свикнат и най-важното - там да им харесва! Hug
Нашата кашлица сякаш има подобрение. Тази нощ спахме много добре, утре пак сме на доктор, дано вече отмине.

РосиHug Ташче, наистина мисълта е голяма работа...нагласата...това все ми се кара Све...че аз съм мислела " Симона не трябва да се разболява", което според него е тотално грешно. Трябва да бъде - Симона ще е здрава. Simple Smile и аз чета и умувам, да видим.
Аз пък, мислех, ако Симона е Александра да й викаме Саша. Много ми е нежно това. Heart Eyes И Сашо също.  Heart Eyes И Алекс ми харесва, де. Grinning Hug

Марианка, кажи си за орбъщението към детето. Simple Smile Според мен си е напълно в реда на нещата.

Лилчо, най-добре в понеделник да си тръгне детето там където трябва. Но там вече, майче, бъди желязна. И да плаче много - не го връщай пак у вас. Hug

Гале, казвай какво си дала на Никича. Нека да повъзвърнем темата как лекуваме децата си, че аз, оказа се, съм пълна, кръгла и дебела нула в това отношение. Tired

# 747
  • Мнения: 528
Деска, откакто чета такъв вид литература, не използвам отрицание  Hug Твърдението е, че Вселената не го разпознава и всъщност "чува" : "Симона трябва да се разболява!"  Confused Confused Confused А от съвсем друго естество е въпросът с "трябва" (него също вече не  употребявам, благодарение на което вече съм психически стабилна  Grinning ). Букай казва, че употребата му води до психически дисбаланс, когато това "трябва" стане трудно постижимо или, още по-лошо, невъзможно  Peace
Стискам палци за Симонка  Hug

Когато, отидох да взема Лили от градинка, тя се разплака  Tired Толкова е чувствителна  Rolling Eyes После със завиден ентусиазъм разказа колко е било хубаво и този ден на градинката  Crazy Кой знае какво ме чака утре  Laughing

# 748
  • Мнения: 37
Привет, пльоснали сме се с Ники на дивана и си говорим./пишем и четем във форума Simple Smile
Днес го взех много късно, заради адски задръствания, късно идване на авобуса и през цялото време съм треперила, че ще реве много като влезна в двора на ДГ, но що тичане и бягане беше от Орлов до градината, като дим се движех Simple Smile Свалила съм 500 гр Simple Smile хахаах
Ники си беше спокоен и не е ревал, лелята каза че примрънквал за малко, но нищо сериозно. Ордъхнах си, то сърцето ми беше в гащите почти.
Децата, четейки и вашите постове имат сходни възприятия за ходенето на ДГ, сега както си говорим и Ники ме убеждава, че утре нямало да ходи и че свършила, аз се чудя как да отместя темата и да си говорим за друго, хитрушата Simple Smile
Така или иначе не доумявам как децата се взимат толкова рано от ДГ, съгласна съм с Креми,че може някой да помага и да взима детето, но 85% децата ги няма след 17,30ч ??????  #Crazy Sick, аз съм буквално стъписана, Ники беше предпоследен днес, ужас, но по-рано и да искам не мога да стигна.
Дита - давам му сутрин и вечер коластра, клеева тинктура 4 к с Саностол сироп/имуностимулатор/, Коризалия, капки за нос, промивки със Стеримар и хомеопатични за хремата.Вчера дадох и 1/2 Осцилок.
Милички по отделно нещо не мога да си събера мислите да ви отговоря, затоша няма да го правя, отговорила съм мисленно на всеки.

# 749
  • София
  • Мнения: 165
Момичета, не ви ли връщат от ДГ като имат кашлица или сополки  Rolling Eyes? Аз чух , че нашата сестра проверява всички, гърло...ала бала на вратата още Simple Smile . Болните дечица - или поне такива с хрема, кашлица..... ги връща.

Общи условия

Активация на акаунт