Бременност или ранни предменсруални симптоми

  • 19 062
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 72
Стискам палци да си бременна,аз имах ПМС десет  дни преди датата,а не ми идваше,което е необичайно за мен и бях сигурна че съм бременна,направих си тест от любопитство една седмица преди датата на която трябваше да ми дойде,след около 5 минутки се появи втората чертичка и не беше никак бледа,но аз съм забнременяла веднага след като ми е свършил предишния цикъл,така че ти пожелавам да видиш скоро двете чертишки

# 16
  • Мнения: 11 018
Все едно описваш моите симптоми преди бременността - болезнени, уголемени гърди, свръх раздразнителност, сънливост и често ходене до WC. Първият тест, който направих, беше 7 дена след закъснението и се оказа отрицателен. Изчаках да минат още 10 дена и повторих. Тогава видях двете чертички. От сърце ти желая този път да ги видиш и ти. Hug

# 17
  • Мнения: 1 296
Krisi*S , и аз НЕчакам на 30.06, така че силно се надявам да се бременеем заедно  Praynig  Аз обаче бих те посъветвала да не се осланяш на симптоми, щото адски много подвеждат. Това, което искаме силно и е вече в главите ни, на ниво подсъзнание, играе лоша шега по някога. Когато започнахме опитите за бебче, преди около 3-4 месеца, още първия не ми липсваше нито един симптом на бременност, а когато МЦ дойде, бях много разочарована  Tired Знам колко е трудно да чакаш, но това само можеш да направиш на този етап. Изчакай да дойде поне датата, направи тест и аз от все сърце ти пожелавам той да бъде  EFP  Мисля, че вече може да направиш и кръвен, ако си нетърпелива. Успех, миличка  Hug

# 18
  • Мнения: 10
Благодаря на всички.Страхотни сте момичета.Накарахте ме да се усмихна доста пъти.Наистина е хубаво да получаваш подкрепа независимо какво се случва  smile3501

# 19
  • Мнения: 142
Благодаря на всички.Страхотни сте момичета.Накарахте ме да се усмихна доста пъти.Наистина е хубаво да получаваш подкрепа независимо какво се случва  smile3501

и все пак един тест не си ли направи?

# 20
  • Мнения: 10
Ми не.Мисля си че е рано още newsm78

# 21
  • Мнения: 23 116
.... а това за ходенето до тоалетната определено се среща в по-късните месеци от бременността. Но ти пожелавам скоро да се похвалиш  Hug
Никак не е рано даже.И с двете ми бременности коремът ми се наду още в началото и ходех непрекъснато до тоалетна.Причината,както прочетох в последствие,е това,че покачването на някои хормони дразни лигавицата на пикочния мехур и пикочните пътища и това ни кара да уринираме често.
Успех ,Криси!   bouquet

# 22
  • Мнения: 52
Стискам ви палци да видите скоро  EFP.При мен симптомите се появиха седмица преди да ми дойде.Само,че моите симптоми бяха малко странни...обливаха ме топли и студени вълни постоянно.Ако на вън беше студено аз бях по къс ръкав и умирах от жега и всички ми се чудеха какво ми,е аз даже не си и помислих ,че може вече да съм бременна.Видях двете чертички 2 дни преди дата ,на която трябваше да ми дойде,а теста беше на Шуърчек.

# 23
  • Мнения: 10
Хей момичета при мен започнаха стандартните пъпки като при цикъл така че вероятно и МЦ ще дойде скоро  Sad

# 24
  • Мнения: 5 790
Хайде, направи си един тест. Може да е положителен, за което много се надявам. Фалшиво положителен тест няма, има само фалшиво отрицателен, така че нищо не губиш.
Стискам палци да си бременна!  Hug

# 25
  • Мнения: 514
Крис, моите симптоми преди да разбера че съм бременна бяха абсолютно същите. Най-съществената разлика от обикновени ПМС бяха болезнените гърди - не можех да търпя никакъв допир, дори сутиен ми беше трудно да нося. Направих тест 1 ден преди очакваната дата и беше положителен. Стискам ти палци - дано си успяла Peace

# 26
  • Мнения: 780
Хей момичета при мен започнаха стандартните пъпки като при цикъл така че вероятно и МЦ ще дойде скоро  Sad
Не ми се иска да ти давам празни надежди, но моя приятелка и избиваха пъпки през цялата бременност, а преди това не е имала такъв проблем.Стискам палци!При мен симптомите също бяха ранни и подобни.

# 27
  • Мнения: 2 908
Единственият ранен симптом, който почувствах беше към 7-8 дена след овулацията-тъпи, но сравнително силни болки в областта на матката-сякаш ще ми идва...но нали е рано, отминаха до 2 дена и така-до деня в който Не  ми почна установих,че явно е било имплантацията. Не съм имала болезнени гърди, не ми се е гадило, до тоалетна не съм ходила през нощта...пъпки не съм имала. С първата бременност отново това беше единственият симптом-тъпа, но усещаща се болка в корема. Нямах и ПМС симптоми никакви-и НЕ ми дойде въобще и с двете бременности.

# 28
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Хей момичета при мен започнаха стандартните пъпки като при цикъл така че вероятно и МЦ ще дойде скоро  Sad

И на мен преди да разбера, че съм бременна ми се появиха пъпки, така че не се отчайвай още  Peace Остана ти още мъничко, имай търпение и скоро ще е ясно ще го бъде ли или не...Желая ти успех и дано да видиш заветните  EFP Пиши какво се случва  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 521
И аз ти стискам палци да  си бременна  Hug При мен началото на бременността по нищо не се различаваше от ПМС, чак след закъснение и тест разбрах. Късмет!

Общи условия

Активация на акаунт