Бременност или ранни предменсруални симптоми

  • 19 099
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
Тази сутрин мерих БТ и беше спаднала на 36.7  Cry

# 31
  • Мнения: 426
Тази сутрин мерих БТ и беше спаднала на 36.7  Cry
Много съжалявам, най-вероятно ще ти дойде   Sad Не се отчайвай, Господ си знае работата, ще стане   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 677
Тази сутрин мерих БТ и беше спаднала на 36.7  Cry
Дори и да не е този път, стискам палци скоро да се похвалиш!

# 33
  • Мнения: 686
И ние правихме няколко месеца опити да забременея. Точно когато забременях, още на следващата вечер започна да ме боли корема няколко вечери подред, но аз съм с гастрит, а тези вечери все кола пиех и реших, че го дразня. Спрях колата и ми мина. Направих си 2 теста, отрицателни, то 3 дена след цикъл какви ли да са  Laughing И отидохме на почивка, аз очаквах да ми дойде, а аз имам по две седмици предменструален синдром, голяма мъка. Та си ми беше лошо, гърдите, виене на свят и тн, но то за мен си е нормално. И като се прибрахме като направих теста - положителен  #Crazy Така, че не се знае кога ще дойде щъркела, важното е да се постараеш да не мислиш само за това и нещата ще се подредят, успех   bouquet

# 34
  • Мнения: 10
Ммм да умразният ми период дойде  newsm45 Weary smile3515 smile3511 smile3514

# 35
  • Мнения: 426
Криси, внушението е голяма работа, постарай се следващия месец да не мислиш дали ще стане или не и не се вглеждай толкова за ранни симптоми. Разбирам огромното ти желание, но като страничен човек ти давам съвет, да не се самонавиваш, защото така правиш разочарованието си още по-тежко. Когато и каквото е писано ще стане, не трябва да е фикс- идея. Пожелавам  от цялото си сърце съвсем скорошна бременност, а тя ще дойде, със симптоми или без симптоми...не мисли за това. Наслаждавай се на любовта и остави нещата просто да се случат  Hug

# 36
  • Мнения: 514
Криси, място за отчайване няма - другия месец отново на фронта Wink
Месеца преди да забременея бях сигурна, че съм бременна. Така се вслушвах във всички симптоми на евентуална бременност, че вече си бях повярвала. Накрая лелката се появи с гръм и трясък ...
Споко, другия месец или по-другия - но ще стане! Успех!

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте! От доста време съм регистрирана в сайта, но само преглеждах темите и мненията на момичетата. Та какъв е моя "проблем". Януари месец направих спонтанен аборт в 3-ти месец. Имах киста на десния яйчник, която се оказа неблагоприятна. Април месец ми направиха лапароскопия и вече всичко е наред / предполагам/. При първата ми бременност симптомите ми бяха само повръщане и леко зацапване около датата на цикъла, което се е дължало на  имплантирането на  ембриона. От два месеца бебеправим и не знам дали вече се е получило. Последния ми цикъл бе на 10.06. От близо две седмици имам болки в гърдите, най-вече в зърната, като че ли горят. Гади ми се, съответно и на няколко пъти и повръщах. Жестока режеща болка в яйчниците и корема, като добавя, че и вчера сутринта като се събудих имах прозрачно до жълтеникаво течение, което е необичайно за мен, а и голямо слюнкоотделяне. Направих си два теста, понеже не можах да се стърпя, но резултата е отрицателен./ Втория тест преди два дни/. Незнам внушавам ли си или огромното ми желание да имам бебе ме кара да си мисля, че може и да е станало. По принцип болките в гърдите, яйчниците и кръста си ги имам и като предменструални симптоми. Незнам да пробвам ли и с трети тест. Дайте ми съвет!!!

# 38
  • Мнения: 914
Зори,доколкото разбирам още нямаш закъснение и в такъв случай само кръвен тест може да покаже дали си бременна,за уринарните изчакай няколко дни да закъснее.

# 39
  • Мнения: 24
Krisi*S стискам палци в най-скоро време да видиш мечтаната втора чертичка. Един съвет от мен - не се вглеждай в евентуални показатели, след като забременях почти игнорирах слабите симптоми, тъй като въобще не вярвах, че се е случило, след няколко седмици обаче, малко преди да ми закъснее започнаха да се обаждат всякакви предимно емоционални и психически такива. Принципно моя цикъл не е от най-редовните и винаги има разлика и след като ми закъсня малко споделих съмнението си с приятеля ми. Той каза, че си въобразявам и че няма нищо. Може да прозвучи смахнато, но след почти едноседмично закъснение просто не се чувствах сама... тъй че ти ще разбереш дали си бременна и без да се втренчваш във всеки един дори лъжовен признак..
Успех!

# 40
  • Мнения: 2
Благодаря ти за съвета gardenia1979
 Simple Smile При първата ми бременност теста отчете две черти още на 20 ден, втората черта беше много бледа тогава.

# 41
  • София
  • Мнения: 310
И моите симптоми започнаха около 1 седмица преди датата, на която трябваше да ми дойде. А гърдите ме боляха поне 10 дена преди това, което е доста необичайно за мен. А за честото ходене до тоалетна - налице беше от самото начало!

Стискам палци следващия път да е твоят!

# 42
  • Мнения: 426
Изобщо не съм мислила за симптоми. При бремеността и при предменструалният ситндром са много сходни. Месеца в който забременях не съм усетила нищо по-необичайно. Болезнени гърди - имам ги и преди да ми дойде, наболяване долу ниско -също. Вярвам само на теста, а до тогава не съм се вкарвала във филми.

# 43
  • Мнения: 7
Съжалявам за тъпите въпроси,но искам да ви попитам нещо,все пак вие имате опит за сметка на мен!Така...Значи правихме секс с моя приятел 2,3 дена след като ми свърши цикъла и той свърши в мен.След една седмица пак и така в продължение на няколко дни!По принцип  трябва да ми дойде на 9.07 но ми се гади всяка вечер,чувствам се уморена и ме болят гърдите,най вече зърната са ми много чувствителни,незнам дали е възможно да съм бременна!А и симптомиите не може да са толкова рано...или може???

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 00:12 от didkata09

# 44
  • София
  • Мнения: 39 892
Можете да си направите кръвен тест.
При секс без предпазни средства има голяма възможност да забременеете.
Дъщеря ми я направихме два дена след като ми свърши цикъла.

Общи условия

Активация на акаунт