SUPERNATURAL - Are You Waiting?

  • 51 973
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 391
Сонче, ние голи благодарности не приемаме. Виж, един подробен преразказ на сънят ти-може Laughing
bicho malo, сега прочетох това с дребния шрифт. Според мен заслужава да е ОГРОМЕН Laughing. Да не си изпробвала отслабващата програма на Джаред?(сеХ- разходки- парна баня,сеХ- разходки- парна баня). Дейна обеща и на мен да изготви една подобна и аз чакам Whistling

Последна редакция: ср, 28 юли 2010, 10:58 от galina76

# 691
  • Мнения: 6 391
Ако не сте го направили вече, прегледайте http://fargate.ru/supernatural/. Рускините са свършили чудесна работа, както винаги  bouquet .

# 692
  • Мнения: 292
Сонче, ние голи благодарности не приемаме. Виж, един подробен преразказ на сънят ти-може Laughing
bicho malo, сега прочетох това с дребния шрифт. Според мен заслужава да е ОГРОМЕН Laughing. Да не си изпробвала отслабващата програма на Джаред?(сеХ- разходки- парна баня,сеХ- разходки- парна баня). Дейна обеща и на мен да изготви една подобна и аз чакам Whistling

Галинче, то таз отслабваща програма трябва да се практикува само с Джаред (или Дженсън) .... иначе ефект няма  Twisted Evil Mr. Green

Сонче, давай, разказвай, ама с детайли  Twisted Evil

# 693
  • Мнения: 436
Съжалявам, тръгнах да пиша, но ме заляха с работа. Предварително се извинявам, че не съм от най-добрите писателки. Галето се справя много по-добре в преразказването на усещанията от мен. Use your illusion 2  Mr. Green

Та така, ето :
Съня беше доста тривиален.
Момчетата ми бяха на гости, изпълнили цялата ми малка кухничка с присъствието си.
Аз като примерна домакиня пърхям около тях Crazy. Гощавах ги с мусака с по една голяма лъжица гъсто кисело мляко отстрани Twisted Evil, а Сам след първата хапка само изръмжа на Дийн "Man, you have to try this!" после омете две порции.
В един момент, като минавах покрай Сам, той ме придърпа на коляното си, прегърна ме плътно със силните си ръце и ме целуна.
Ама такава целувка, че с думи не мога да ви я опиша, добре че ме държеше на коленете си!
Омекнали ми бяха краката, стомаха ми свит на топка...
После ме пусна, а Дийн само поклати глава и пусна онази негова леко снизходителна, одобрителна усмивчица, която използва когато Сам е с момиче.
Тук ми се губи съня, спомням си, че после Сам беше прав до мен, наведе се, взе лицето ми в ръцете си и пак ме целуна, още по-пламенно от преди. И се изнесохме към спалнята, хванати за ръце. Blush

Съжалявам, но Дийн не участваше много този път. Blush Май много здраво изневерих на Маракана, но не предадох същността си на ненаситница Mr. Green

Дано не ви е било скучно  bouquet

П.П. Сега като го прочетох, пак ми се сви стомаха, споменът за целувката още ме държи здраво!

П.П.П. Bicho malo, поздравления за фината фигура!

# 694
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 391
Уау, Сонче, на това ли викаш тривиално? Това е направо разтърсващо. Малий, как ти завиждам! Кажи, моля те, какво слагаш в мусаката, на Сам доста му е харесала. Ще се жертвам да сготвя другия път като го сънувам. Много ми хареса като е изръмжал-имаше нещо подобно и в моя сън.

# 695
  • Мнения: 2 040
Ехааа, Сонче, какво туряш в тази мусака, бе, жена, че така им действа на мъжете?!  Wink Грозно завиждам за съня ти.

ЗаЩото съм в килограмите от преди бременноста (от февруари до сега ..... 17кг.)  newsm44 newsm44 newsm44
Поздравления! Това си е една чудесна новина и с право се чувстваш сууупер. Аз така и не успях да се върна на килограмите от преди бременността  Sad

Импалка, мерсаж за интересното четиво!  Hug

# 696
  • Мнения: 436


Махам готвенето, да не пълним темата с глупости

Последна редакция: ср, 28 юли 2010, 13:03 от Red Sonja

# 697
  • Мнения: 2 040
Я да ви покажа едно HD клипче от Comic-Con-а - http://www.youtube.com/watch?v=XT7mY59oqtg&hd=1

И един чито нов спойлер от TVGuide:
Got any Supernatural spoilers? — Samantha
ADAM: The show is adding a new angel who's gone a bit rogue. The possibly recurring character is described as an attractive charmer who appears slightly manic on the surface but carries a great sadness.


И няколко снимки на Дженсън от снимачната площадка от понеделник - http://justjared.buzznet.com/2010/07/27/jensen-ackles-apple/#ixzz0uuNx8qqD

За последно да се похваля - муската ми има такъв ефект и върху собствения ми мъж Blush
Мога само да кажа - евалла на такъви готвачки!   chef Wink И да допълня, че е редно да сънуваш и Дийн в главна роля Mr. Green

# 698
  • Мнения: 6 391
М-м-м, Red Sonja, колко нежно ти се е получило Peace . Имам обаче един въпрос: ти ти ли си в съня или се виждаш отстрани?

Поздрав за теб: Enigma & Deep Forest & Art of Noise - Majorca.

PS. Само аз ли останах да не съм сънувала такива неща Blush ?! Тези в състояние на полусън, докато заспивам, не се броят, нали?

PPS. Точно това имах предвид и аз. Значи още веднъж браво на теб, ех...

Последна редакция: ср, 28 юли 2010, 13:13 от Impala

# 699
  • Мнения: 436
Импалка, аз съм си, аз... всичко изпробвано, целунато и докоснато като наистина го усещам... Blush
Благодаря за поздрава!

# 700
  • Мнения: 2 040
PS. Само аз ли останах да не съм сънувала такива неща Blush ?! Тези в състояние на полусън, докато заспивам, не се броят, нали?
Импала, и аз съм от все още несънувалите  Sad. Само един път дето гощавах Джаред със сандвичи за около 20 секунди (аз не съм като Соня - на мен това ми върха на кулинарните умения), ама то това не брои.  Crossing Arms

PS. Сега като се позамисля, най-вероятно в сандвичите ми е била грешката. Трябвало е поне на сън да се изсънувам перфектната готвачка и да го омая с манджи, ама загубеното си е загубено.  ooooh!

# 701
  • Мнения: 6 391
Златенце,
‘Ми тогава ние да си броим ‘нарочните’ daydreams, пък. А-а-ма-ха (така ли се пише това?!) Crossing Arms . В тях сме много дОбри Whistling .
PS. За кулинарните ми умения просто ще си затрая – да ми се чуди човек как изхранвам моя Саскуоч hahaha ...

# 702
  • Мнения: 3 818
PS. Само аз ли останах да не съм сънувала такива неща Blush ?!

Импалка, какво да ти кажа, аз съм от сънувалите, обаче ударих греда Laughing Вместо Сами сънувах Дийн, че и се наложи да го целувам ooooh! Горката аз Joy

# 703
  • Мнения: 2 040
Импалка, какво да ти кажа, аз съм от сънувалите, обаче ударих греда Laughing Вместо Сами сънувах Дийн, че и се наложи да го целувам ooooh! Горката аз Joy
Сърцето ми се къса за тебе!  Mr. Green

Каква снимка на Тренера видях току що! Пак от някое летище, сигурно сега като се е прибирал във Ванкувър са го хванали. Много ми допада с тази шапка  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 28 юли 2010, 14:06 от Злата с метлата

# 704
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
PS. Само аз ли останах да не съм сънувала такива неща Blush ?!

Импалка, какво да ти кажа, аз съм от сънувалите, обаче ударих греда Laughing Вместо Сами сънувах Дийн, че и се наложи да го целувам ooooh! Горката аз Joy
Ако искаш може да те заместя Blush

Общи условия

Активация на акаунт