SUPERNATURAL - Are You Waiting?

  • 51 961
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
http://www.vbox7.com/play:ddbbbaed - Поздравче за всички с едно старо мое клипче, посветено на уникалното приятелство между Дженсън и Джаред! Обичам ги тези двамата (така де - че кой не ги обича?!?)

# 706
  • Мнения: 292
Златенцеееее, мерси много за НD клипчето. Малиииии, докато го гледах се чувствах като тинейджърка прясно влюбена  Joy. Почувствах същото това свиване в стомаха, когато започнахме да излизаме с мъжа ми (това преди мноооооооооого, мноооооого лета), така де, когато бяхме ГАДЖЕТА  Mr. Green, та същото това хубаво чувство го изпитах сега. УЖАС!!! Аз не съм добре  Rolling Eyes докторииииииии.
Не се оплаквайте , че не сънувате тия Убавци. Знае те ли после колко е гадно, като погледнеш реалността  Whistling ...

# 707
  • Мнения: 3 818
Импалка, какво да ти кажа, аз съм от сънувалите, обаче ударих греда Laughing Вместо Сами сънувах Дийн, че и се наложи да го целувам ooooh! Горката аз Joy
Сърцето ми се къса за тебе!  Mr. Green

Знаех си аз, че  ще срещна разбиране тук  bowuu Joy

# 708
  • Мнения: 2 040
prissson, страхотно е клипчето! Много, много ми хареса! Hug  bouquet

Импалка, какво да ти кажа, аз съм от сънувалите, обаче ударих греда Laughing Вместо Сами сънувах Дийн, че и се наложи да го целувам ooooh! Горката аз Joy
Сърцето ми се къса за тебе!  Mr. Green
Знаех си аз, че  ще срещна разбиране тук  bowuu Joy
Естествено, за теб - винаги!  Mr. Green  Laughing

# 709
  • Мнения: 44
http://www.youtube.com/watch?v=o3CfQ953CT8        Джаред

http://www.youtube.com/watch?v=v3QTMMCZkdo&feature=player_embedded#!      и Дженсън

http://www.daemonstv.com/category/cw/supernatural/    Интервюта за Daemon’s TV  с доста добро качество.

http://www.youtube.com/watch?v=gmM3EfyL_m4     Миша за CBS 

Последна редакция: ср, 28 юли 2010, 15:58 от didiwitch

# 710
  • Мнения: 6 391
Импалка, какво да ти кажа, аз съм от сънувалите, обаче ударих греда Laughing Вместо Сами сънувах Дийн, че и се наложи да го целувам ooooh! Горката аз Joy
Сърцето ми се къса за тебе!  Mr. Green

Знаех си аз, че  ще срещна разбиране тук  bowuu Joy

Латентна ненаситница?! Знаех си! Не можеш да ‘излъжеш’ подсъзнанието.

PS. Използвам случая да помоля за извинение теб и Stitch за недообмисления си опит за шега наскоро. Бях провокирана от снимки на Дженсън с микрофон, който всяка негова почитателка би искала да ‘бъде’. Те ми напомниха за начина, по който Джаред използва микрофона в клипчето от линка. Предположих че само напълно отдадени негови почитателки биха могли, евентуално, да искат да 'са' такъв микрофон: те знаят за ‘особеностите’ му – неоспорим факт! – и или са ги приели (не твърдя, че им харесват) или ги игнорират за сметка на прекрасните качества на г-н Падалеки. Коментарът ми за г-жа Падалеки смятам също за верен, макар и отвъд рамките на добрия вкус.
Не се отмятам от нито едно от твърденията си в тогавашния ми пост, но ако ги бях изложила така както сега, вероятно нямаше да прозвучат чак толкова зле.
Аз пък си спомням едно изказване за риска Дженсън да бъде порязан с бръснача при неволно трепване от отвращение на бръснещата го. Както и да е.
Благодаря че вие двете – най-‘засегнатите’ от моя пост – благородно си замълчахте, за да осъзная, че съм прекалила: със Злата (съжалявам, мила, че те въвличам в това) например, често се шегуваме и заяждаме, понякога на границата на приличието, но и двете водим играта, т.е. сме наясно и го приемаме или после се доизясняваме. “Нищо-личната” намеса на една друга участничка в темата въобще не смятам да я коментирам.
Съжалявам че повдигнах отново този въпрос, но все още се чувствам малко зле. Надявам се да не ми се сърдите... много. С това считам ‘случая’ за приключен.

PPS. (Не искам да губя още повече място със спам, затова допълвам тук.) Затова и помолих за извинение, защото разбрах че съм прекалила. И не е вярно, че имам ‘неотношение’ към Izida, напротив. Тя беше сред първите, които ме ‘посрещнаха’ в темата.

Последна редакция: ср, 28 юли 2010, 17:28 от Impala

# 711
  • Мнения: 44






Последна редакция: ср, 28 юли 2010, 20:54 от didiwitch

# 712
  • Мнения: 2 040
didiwitch, големи благодарности за интервютата и снимките!  Hug Hug  bouquet  bouquet

# 713
  • Мнения: 3 818
Импалке, не се спичай, бря Laughing
Аз не знам какви са особеностите на г-н Падалеки и не ме интересува. Като го видя на живо един ден, ще преценя има ли особености, няма ли, на слухове, преразкази  и др. подобни не вярвам. А и да са верни, вкъщи няма да си го взимам, докато ме радва на екрана, друго не ми трябва Grinning

Всъщност "нищо-личното" ти "неотношение" към Изи ме притеснява много повече, от изказванията за Джаред. Не знам откога четеш темата, но искам да ти кажа, че тук болшинството от нас ни свързват много повече неща от Свръхестествено, та ми се иска да запазим добрия тон и добрите отношения още поне известно време Grinning
Ти каква зодия си, между другото? Grinning

Цитат
Латентна ненаситница?! Знаех си! Не можеш да ‘излъжеш’ подсъзнанието.
Какво да го лъжа подсъзнанието, аз с отвращение го целувах Дженсън, беше по работа, по работааааа Laughing

# 714
  • Мнения: 44
didiwitch, големи благодарности за интервютата и снимките!  Hug Hug  bouquet  bouquet


Удоволствието е изцяло мое  Simple Smile   Всички тук сте страхотни  Hug

# 715
  • Мнения: 44
Извинявам се, ако прекалявам със снимките и коментарите, но като нова тук все още не мога да се наситя  smile3504











# 716
  • Мнения: 3 818
О, Диди, с тези снимки си напълно извинена Laughing Hug
Особено последната снимка ми е страшно любима Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 2 040
Извинявам се, ако прекалявам със снимките и коментарите, но като нова тук все още не мога да се наситя  smile3504
Изобщо не си извинена - давай още снимки!  Wink Hug

Понеже вече наближаваме 50 стр., аз като един изтъкнат мързел да питам - кой ще прави новата тема?

# 718
  • Мнения: 44
О, Диди, с тези снимки си напълно извинена Laughing Hug
Особено последната снимка ми е страшно любима Heart Eyes


Обичаме си ги всякак, но като "лоши" момчета са най-секси  Mr. Green

Извинявам се, ако прекалявам със снимките и коментарите, но като нова тук все още не мога да се наситя  smile3504
Изобщо не си извинена - давай още снимки!  Wink Hug


Нали осъзнаваш, че само това чаках  Laughing
Днес съм почивка и ще ви побъЛкам  #Crazy









# 719
  • Мнения: 2 040


Като видях тази снимка та се сетих да ви кажа - снощи го гледах Марк Шепърд в CSI. Пак беше лош. Играеше руснак професор по руска литература и по съвместителство сводник в Лас Вегас. Много му иде отръки да играе лоши. Съжалявам само, че сериала е дублиран и не можех да го чуя какъв руски акцент е докарал.

Общи условия

Активация на акаунт