Отговори
# 690
  • Мнения: 1 091
Опс, Пинки, да, извинявай за въпроса  Embarassed, сетих се, че го четох препоръчания от теб списък и се върнах назад в темата докато си ми отговарял - на Doctor's best си предложил. А и чакам отговора ти за боренето на антителата Simple Smile, дали вече имаш мнение по този въпрос и евентуално продукт, който да препоръчаш? И малко офф, извинете ме, ама не се стърпях, за котето - всички са така, дерат и хапят докато са малки, игриви са много, аз съм на същото дередже, нашето е на 4 м., лошото е , че дере и децата, ама те си го просят Laughing Но пък и много положителни емоции носят животинките.
Кажете сега за тези кодове за отстъпка - просто си избирам някой и го пиша, така ли /ще поръчвам за първи път, та не са ми ясни нещата/?
И гледам поръчката да не е за повече от 60 долара и по-тежка от 1,300 кг, нали така?

# 691
  • Мнения: 800
кия - (набързо, че трябва да тръгвам) - пълниш кошницата до 1360 г и до 80 долара (всъщност може до 94 долара, заради намаленията), слагаш код по избор (всички са равностойни), проверяваш всичко внимателно и натискаш жълтия бутон срещу International Airtransport. (след като си избрала България).

Успех!

# 692
  • София
  • Мнения: 36 163
denis, понеже и аз съм в кюпа на ПМС страдащите (моят се изразява в свръх нервност), какви дневни дози евентуално от витамините А, Д и т.н. Аз щото пия cod liver oil, а в него ги има.
вит.А и Д няма да те успокоят Simple Smile
Никога не купувам вит А и Д самостоятелно
Винаги да е в комбинация с др. витамини.
вит.А да е от 5 до  10 000 IU.
Предпочитам обаче Бета-каротина - 25 000 IU - с него няма ка да се предозира.
Вит. Д - винаги с Ca+Mg+Zn
Не съм фен на вит.Д Simple Smile - предпочитам слънцето

Как си със ЩЖ - тази нервност да не е от нея?
Опитай с повече Магнезий Simple Smile

Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  :  YUL919

# 693
  • Мнения: 1 354
Аз пия Мака, Цинк, мултивит. и прогестерон крем за досадните симптомии.

Д пък защо ти е- нито този сезон,нито нашите географски ширини

Сега мисля да пускам соево мляко на прах(на Нау Фуудс). Ползвали ли сте и за готвени добре ли е на вкус?

# 694
  • у нас
  • Мнения: 1 872
как се зарибих, просто не е истина Party

бих искала да ми препоръчате рибено масло за племенницата - на година и половина. Коластра и избрах вече Simple Smile

и нещо за половинката- силно раздразнен стомах с киселини и без никакъв органичен проблем newsm78 изследван е многократно Rolling Eyes

аааа щях да забравя и хиалуронова киселина за мен - някой да е пил и да са се повлияли стрии Embarassed по колко да взимам newsm78

мнооооого въпроси Embarassed

# 695
  • Мнения: 367
Колко мостри могат да се пускат Blush

# 696
  • София
  • Мнения: 1 326
Колко мостри могат да се пускат Blush
Мисля, че веднъж пуснах 7 бр. и дойдоха всичките. Само внимавай да не повтаряш продукта т.е само по една бройка, защото следващата я плащаш.


Код за отстъпка 5$ при първа поръчка от iherb.com   LAV475

# 697
  • Мнения: 236
Аз съм пускала и над 10 мостри, то таблицат ти показва.Ако се вместваш в килаа и сумата, и срещу мострите ти излиза стойност 0, значи всичкое  наред, слагаш , слагаш....докато грамажа позволява.

# 698
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
http://www.iherb.com/Now-Foods-Relora-300-mg-120-Vcaps/33
Towa pusnah za otslabwane da widim i brazilskiq kato dojde.

# 699
  • Мнения: 2 652

I see you - проблемът не съм аз (слава Богу!), а малко коте...  И присъствието му вече се надушва.

А котето пие ли вече Омега, ам?
Ей тук една котешка  Joy


denis, понеже и аз съм в кюпа на ПМС страдащите (моят се изразява в свръх нервност), какви дневни дози евентуално от витамините А, Д и т.н. Аз щото пия cod liver oil, а в него ги има.
вит.А и Д няма да те успокоят Simple Smile
Никога не купувам вит А и Д самостоятелно
Винаги да е в комбинация с др. витамини.
вит.А да е от 5 до  10 000 IU.
Предпочитам обаче Бета-каротина - 25 000 IU - с него няма ка да се предозира.
Вит. Д - винаги с Ca+Mg+Zn
Не съм фен на вит.Д Simple Smile - предпочитам слънцето

Как си със ЩЖ - тази нервност да не е от нея?
Опитай с повече Магнезий Simple Smile

Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  :  YUL919



denis, това чудо ми се натресе на главата от около 10 месеца. Все съм си била нервак, откак се помня, ама така не е било. Та, докато се усетя, че явно е някакво ПМС и изобщо никаква ЩЖ не знам как ми е. Сега като чета другите какви оплаквания имат, почвам да връзвам, че май и отпадналост имам, все едно съвсем ми е паднало кръвното (мойто е някъде 90/60, понякога и по-ниско). Иначе болки и неразположения нямам. Та така. Приемам насоки всякакви. Сега съм решила да изследвам и аз прогестерон и естроген.

Код за отстъпка 5$ при първа поръчка SAV680

# 700
  • София
  • Мнения: 1 326

denis, това чудо ми се натресе на главата от около 10 месеца. Все съм си била нервак, откак се помня, ама така не е било. Та, докато се усетя, че явно е някакво ПМС и изобщо никаква ЩЖ не знам как ми е. Сега като чета другите какви оплаквания имат, почвам да връзвам, че май и отпадналост имам, все едно съвсем ми е паднало кръвното (мойто е някъде 90/60, понякога и по-ниско). Иначе болки и неразположения нямам. Та така. Приемам насоки всякакви. Сега съм решила да изследвам и аз прогестерон и естроген.

Код за отстъпка 5$ при първа поръчка SAV680

За ЩЖ  Laughing е хубаво да си изследваш TSH хормон, TAT, MAT - антителата .  Тези изследвания ще покажат състоянието на щитовидната ти жлеза  Peace

# 701
  • Мнения: 616

I see you - проблемът не съм аз (слава Богу!), а малко коте...  И присъствието му вече се надушва.

А котето пие ли вече Омега, ам?
Ей тук една котешка  Joy

За Пинк не знам, ама моите вече пиха Mr. Green  Не ме питайте как, ама бяха набарали и отворили шишето с моята омега, и бяха плюскали яко, нали им мирише на рибка...Добре че не ги хвана разтройство ooooh!  Но този камък за който си писала веднага го поръчвам за тоалетната им!

Пинк, на теб мога да препоръчам затворена тоалетна и смес тип бенто. Намаляват много миризмата. При нас стигаше, до момента в който решиха да изгризат филтъра на тоалетната и да спрат да си заравят подаръците. Tired Честито коте!

За ехинацеята, твърдо ДА. МИналата година имах пълен срив на имунната с-ма (няма да се впускам в подробности, че е грозно) и оттогава с ехинацея си я пазя и до сега не съм имала проблеми (дори не настинах тази зима)

# 702
  • София
  • Мнения: 36 163
denis, това чудо ми се натресе на главата от около 10 месеца. Все съм си била нервак, откак се помня, ама така не е било. Та, докато се усетя, че явно е някакво ПМС и изобщо никаква ЩЖ не знам как ми е. Сега като чета другите какви оплаквания имат, почвам да връзвам, че май и отпадналост имам, все едно съвсем ми е паднало кръвното (мойто е някъде 90/60, понякога и по-ниско). Иначе болки и неразположения нямам. Та така. Приемам насоки всякакви. Сега съм решила да изследвам и аз прогестерон и естроген.

Код за отстъпка 5$ при първа поръчка SAV680

Не е редно да си поставяме диагнози сами. Може много да си навредим. Simple Smile
Един симптом /като нервност или отпадналост/ може да е характерен за много заболявания.
Добре е да се  разбере каква е причината за твоято състояние /което може да е дори и депресия , стрес/ Ето пак гадая Simple Smile- не е редно.
По-добре да ти изброим причини за това ти състояние, а ти да посетиш съответния лекар.

Както Бобка ти е казала може да изследваш Щитовидната жлеза:
- ТСХ и Т4  /с направление от лич. лекар / ще ти покажат дали имаш хипо- или хиперфункция на ЩЖ
ТАТ и МАТ /това са антитела / заплащат се около 30 лв е изследването - ти показват дали не страдаш от Хашимото /това е автоимунно заболяване и и ако е така не е добре да се приемат имуномодулатори без лекарско мнение.
Да си кажа, че съм против приема на имуномодулатори при леко отслабване на защитата на организма при здрав човек. Дори при деца Simple Smile

За половите хормони -  ФСХ - ще те насочи дали имаш ИЯР /изчерпан яйчников резерв, т.е дали навлизаш  в премено Simple Smile/
Пускат се обикновенно :
- на 3 ден от МЦ - ЛХ, ФСХ и Е2 - освен ИЯР те ще ти покажат и дали има проблем с МЦ и Овулацията , но само за МЦ в който са направени
- на 7 ден след доказана О. се изследва Прогестерона /защото ако няма О. няма прогестерон, а на 7 ден - защото тогава е неговия пик, а на нас ни трябва най-високата стойност за да видим дали всичко е наред с яйцеклетката и дали добре функционира Корпус Лутеум /т.н. ЖТ/

ПП. Не трупай негативни емоции, гледай да се разтоварваш, пий повече Б-комплекс , Бирена мая или поне по чаша бира вечер Simple Smile - това е моята рецепта.
Научи се да разпускаш.  Никога не оставяй лоши мисли в главата си. Усетиш ли че са там - прогони ги, това са само твои мисли, това не е истинския живот
Simple Smile


Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  :  YUL919

# 703
  • Мнения: 6 646
denis_d кои са имуномодулаторите, ча аз съм Хашимото ?

# 704
  • София
  • Мнения: 36 163
Допълнително 15% намаление на продуктите на
Natural Factors & Madre Labs
Намалението се вижда, когато продукта се постави в кошницата.

Офертата е валидна до сряда 28.07 - датата и часа си гледайте на всяка страница на сайта долу в дясно


Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  :  YUL919







Общи условия

Активация на акаунт