Frontierville

  • 21 896
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 283
може и от нивото да е  Thinking на 23-то съм,а училището ми е готово.
от него още няма бонуси,пише ми да се върна по-късно и ще се науча да пиша и чета  Party

# 46
  • Мнения: 6 992
Ооо, вие сте много напред, аз съм на 11то още, току-що се ожених.
Дава ги мечките като остане дървото до пънче, май. Thinking

# 47
  • до Бургас
  • Мнения: 100
За мечките- цялото дърво ли трябва да се отсече или само да се започне
Преди имах по няколко мечки дневно, сега-естествено 0, а големи дървета имам, ама нямам мног енергия и не ща да я хабя за дървета

На мен почти винаги ми се появявяха на предпоследното рязане, но затова пък много рядко не излизаха.

може и от нивото да е  Thinking на 23-то съм,а училището ми е готово.
от него още няма бонуси,пише ми да се върна по-късно и ще се науча да пиша и чета  Party

Няма да е от нивото, аз съм на 21 и имам писмо.

# 48
  • Мнения: 283
да питам тез вили и лопати ще ми трябват ли,че съм ги насъбрала доста
Аз се направих на тарикат и си оставих една змия,лисица и онова дето излиза като обирам посевите..."удряла" съм ги докато не идат до удобно на мен място и сега си стоят там.Докато не ги изгоня на цяло, нови не излизат и така си спестявам енергията за гонене на нови такива добитаци.Колекциите от тях и без това не са ми интересни  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 40
Тоя номер и аз го бях направила с една мечка,когато отсичах дърветата ...  Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 4 899
Може писмото да се появява само при достигане на определено ниво ... или да нямате построено училище?! Thinking

Ами аз съм 24-то ниво и имам всички сгради. Явно не е това.

Мечката се появява независимо дали сечете или чистите пънче. Въпрос на късмет.

# 51
  • Мнения: 351
Звънецът,който е в Декорации е супер готин (Едит:говоря за този,който струва 10000 жълтици и 10 дървета,триъгълния) Laughing Като звъннете и цялото семейство се събира около него  Laughing
Ееее, благодаря за инфото. Моят мъж го загубих в гората още вчера и не можех да си завърша мисията.

# 52
  • Мнения: 289
Одеве схванах за мечките и дърветата та я минах тази мисия.Сега ми трябва едно комплектче от стената да уловя.Ама тъкмо преди малко една комшийка публикува и се изреадвах,че ще мина мисията и се оказаче съм изчерпала лимита.Утре дали от същия пост ще може да го взема

# 53
  • Мнения: 441
мисля ,че публикациите важат 24 часа,аз днес си взимах от вчераните публикации,но само от тия от които не бяха минали 24 часа.Успех!

И аз си купих звънеца,при звънене се събира семейството и всички,които са дошли да ми помагат.

Последна редакция: пт, 25 юни 2010, 22:58 от titania

# 54
  • СОФИЯ
  • Мнения: 23
здравейте може ли да ми помогнете с мисята за чайника как да го спечля  Praynig

# 55
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
здравейте може ли да ми помогнете с мисята за чайника как да го спечля  Praynig

Сади детелини!  Peace

# 56
  • Мнения: 351
аз садих детелини, беях... и накрая го спечелих като обрах на 1 съсед

# 57
  • Мнения: 11
здравейте а мисията с бебето като отида при комшия не ми отчита точки какво трябва да правя като отида на гости че да отчете че съм била.

# 58
  • Мнения: 289
Аз сега съм точно на тази мисдия.Трябжа да работиш в комшията не само да отидеш.Жалко,че не става само с посещение.

# 59
  • Мнения: 11
Аз сега съм точно на тази мисдия.Трябжа да работиш в комшията не само да отидеш.Жалко,че не става само с посещение.
Ами аз работя и пак не отчита. нещо по специално ли трябва да работя

Общи условия

Активация на акаунт