Отговори
# 30
  • Мнения: 242
Това дето го пусна Деси /втория линк/ снощи го гледах и също ме заинтригува,но май не пише цени newsm78

# 31
  • Мнения: 236
Фокси, има линк за организирани мероприятия от 15 до 30 души. Цените при пълен пансион  са от порядъка на 50-60 лева на човек.

Лори, хотелчето Сезони изглежда супер, но е доста близо до пътя, а там не е никак тихо, това е от личен опит. Бяхме в хотел доста по нависоко от този, но колите се чуваха, особево вечер.

# 32
  • Мнения: 24
Ето го официалния им сайт http://www.greenvillagehotel.com/cgi-bin/e-cms/vis/vis.pl?s=001& … 22&n=3&g=

има прИмоция за вила за 6 човека (3 сем.) , което излиза 180лв за 3 нощувки + закуска обяд и вечеря на семейство

# 33
  • Мнения: 263
Ммммм, тези вили са разкошотийка някаква...  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 236
Аз днес за се включа за 58-ми път но:

Желаещи за среща вторник вечер в 19,00 примерно във Виктория?

# 35
  • Мнения: 649
Момичета, когато Емо ходи миналият месец му бяха казали следните цени

вила- 240 лева (нощувка +закуска), вилата е с капацитет 6-8 души
легло в хотел - 30 лева, като хотела предлага стаи с по 1, 2 и 3 легла , както и апартаменти. Но там се плаща на легло независимо от това ползваш или не. Т.е. взимаш стая с три легла, но полазваш само двете, плащаш 3.

Най-добре е някой да звънне и пита, за да не се говорим наизуст, все пак в сезона навсякъде цените са различни. Ако се спрем на него ще ви пусна снимки правени на място на условията там - поляни, меню на ресторант/кръчме

Сега разгледах сайта и там цените са същите. Но винаги може да се пробваме да се договорим за отстъпка.

# 36
  • Мнения: 649
Аз днес за се включа за 58-ми път но:

Желаещи за среща вторник вечер в 19,00 примерно във Виктория?


АААААААААААААААЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 37
  • Мнения: 1 134
Аз днес за се включа за 58-ми път но:

Желаещи за среща вторник вечер в 19,00 примерно във Виктория?

Пети, ти всъщност, на имен ден ли ни каниш? Whistling Laughing

Много хубави предложения сте дали. Аз, засега нищо не мога да кажа за нито едно от двете мероприятия.

# 38
  • Мнения: 360
Цъкккк
Ние сме си в София,гадост ужасна Sickот вчера,но ме мързи да пиша...
За вторник,аз съм на линия където кажете.
За национална,пак така стига да не съм родила.Но мисля този път да проверя в детайли,че повече такива емоции не ми трябват. Wink

И да се изкажа,гледам снимките от Търново,и виждам,че на обяд когато аз се понервирах малко и си отидохме в хотела със сватята групата си е намерила готино местенце за хапване след като бая пообиколихме.Та мисълта ми е,никой ли не можа да ни звъне да каже ,че сте седнали някъде да хапвате на приятно местенце???И не е само въпрос,направо си е упрек...

СВега за морето,беше много приятно.Особено часта със срещата във Варна(много го обичам вече този град).Времето ни се поразвали и се прибрахме.Но пък разгледахме много хубави места в лошото време 2 дни.Ходихме до ботаническата градина,обиколихме и двореца,стигнахме чак и до Калиакра.Имам снимки,но по-късно ще пусна.

И сега да не ми се разтръшкате за някои думи,просто на мен явно са ми в повече хормоните,не ми обръщайте внимание Wink

Креми, жалко ,че не успя да дойдеш да се видим,честито ви озъбване toothда са ви бели и здрави всичките зъбки.

Сребърна,честит рожден ден на патерици,жива здрава и много щастлива бъди.  bouquet

Диде, пиши пак как е Чавдарчо ако знаеш нещо.Много гуш за него,Красунчо и Патето Hug

Радвам се ,че повечето болни се оправят.

Някой беше писал за това къде е почивала Бисера, ми те бяха в Яев,много приятно местенце.ето ви линк,но наистина няма нищо около него,но вътре е разкошно.Кухнята е вкусна,обслужването е на ниво и стаите са прилични.Но нямаше мисля асансьор в едната по-старата сграда.http://hotel-yaev.com/

Това е засега от мен,по-късно пак.

# 39
  • Мнения: 1 134
Мария, не ме обичате вече мен...  Cry

Ще си тъгувам кротко в ъгъла...

# 40
  • Мнения: 238
Привет, мацки!
Аз се позагубих тези дни откъм писане, но съм изчела всичко чинно  Grinning

Поздравления за отминалите празници на Сребърна, Яна, мъничката Яна и мааалко по-големичкия Енчо!  Hug

Аз също съм навита за бейби-офф среща, но ... при мен пак има но  Sad От вчера ме сви едни мъдрец дето никне вече 7 години, но сега работата стана сложна, вечерта отекох и днес ходих на хирург и му казах бай-бай на гадюхата .......
Само, че нали още кърмя не ми сложиха антибиотик и сега ще чакаме мястото да зарастне само. Дано няма проблем и да мога да ви видя.  Hug

За националната среща за сега съм пас, защото август планираме моренце и ще ни дойде нанагорно, ноооо .......... нищо не се знае, ще решаваме в последния момент. Но пък не ни мърда една варненска среща през август, живот и здраве  Mr. Green

Ох, оставям ви, че ми тежи ченето, а и упойката започва да ме пуска, и ще ходя да гушкам един пакет лед ....

# 41
  • Мнения: 236
Аз днес за се включа за 58-ми път но:

Желаещи за среща вторник вечер в 19,00 примерно във Виктория?

Пети, ти всъщност, на имен ден ли ни каниш? Whistling Laughing

Много хубави предложения сте дали. Аз, засега нищо не мога да кажа за нито едно от двете мероприятия.

Опаааа, съвсем ми е излетяло от главата, че във вторник е Петровден. В такъв случай за мен във вторник е невъзможно, че кой знае колко гости ще имам.
Ако денят се промени - насреща съм.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 2 491


Мдааа, и брат ми има имен ден  Rolling Eyes Значи и аз може би отпадам (казвам може би, защото може и да не е тук и да не празнуваме)

# 43
  • в гората
  • Мнения: 25
Аз днес за се включа за 58-ми път но:

Желаещи за среща вторник вечер в 19,00 примерно във Виктория?

Пети, ти всъщност, на имен ден ли ни каниш? Whistling Laughing

Много хубави предложения сте дали. Аз, засега нищо не мога да кажа за нито едно от двете мероприятия.

Опаааа, съвсем ми е излетяло от главата, че във вторник е Петровден. В такъв случай за мен във вторник е невъзможно, че кой знае колко гости ще имам.
Ако денят се промени - насреща съм.
  Аз също искам среща, и предлагам -четвъртък, като ден, защото дават и времето да се пооправи тогава, та тези дето сме панталей-пътници да не обикаляме в дъжда  Rolling Eyes...

# 44
  • Мнения: 46
Записче и от мен  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт