Снимаха ме на Орлов мост

  • 10 628
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 654
Когато има часовник,ти виждаш колко време остава докато се смени светофара.
Ако имаш 5 секунди например, няма да навлезеш в  и да се наложи да минеш на червено.Или да ускориш да се изнижеш по бързо и след това да забиеш рязко спирачките до нужната скорост.

# 16
  • Мнения: 7 640
аа, такъв ли брояч, аз не можах да включа за какъв часовник  става въпрос Crazy

# 17
  • Мнения: 4 916
Направили ли Ви е впечатление, че където има камери, няма часовник  Twisted Evil

Е, кого да глобяват, ако има часовник?

# 18
  • Мнения: 4 474
До колко време....-ДО две години е срока на давност по закон.Аз получих след 8 м и 20 дена,но нарушението е на съпруга ми  с моята кола.
Какво следва.....Собственика на автомобила получава покана да се изяснят нещата за ден и час в КАТ.Поканата идва по адрес на регистрация на автомобила ,по пощата и като обикновена поща.
Ако не се явите....Се налага глоба от ...мисля 100 лв и може да пратят призовка по служител.
Ако се явите....Подписвате акт за нарушение и чакате да ви излезе разпореждането за глоба.
Без да съм най-способния шофьор е факт ,че аз мога и спазвам правилника и АКО така караха всички би било чудесно .Аман от тарикати дето все са над правилата и застрашават всички нас /останалите/ на пътя.Според мен даже глобите са малки...В смисъл че има хора с високи доходи за които 50 лв за минаване на червено не са пари.За такова нещо според мен трябва направо книжката да се отнема дори затвор,когато е застрашен нечии живот.Престъпно е да се толерира безотговорно и арогантно поведение на пътя.Там са и вашите близки...

# 19
  • Мнения: 2 530
До колко време....-ДО две години е срока на давност по закон.Аз получих след 8 м и 20 дена,но нарушението е на съпруга ми  с моята кола.
Какво следва.....Собственика на автомобила получава покана да се изяснят нещата за ден и час в КАТ.Поканата идва по адрес на регистрация на автомобила ,по пощата и като обикновена поща.
Ако не се явите....Се налага глоба от ...мисля 100 лв и може да пратят призовка по служител.
Ако се явите....Подписвате акт за нарушение и чакате да ви излезе разпореждането за глоба.
Без да съм най-способния шофьор е факт ,че аз мога и спазвам правилника и АКО така караха всички би било чудесно .Аман от тарикати дето все са над правилата и застрашават всички нас /останалите/ на пътя.Според мен даже глобите са малки...В смисъл че има хора с високи доходи за които 50 лв за минаване на червено не са пари.За такова нещо според мен трябва направо книжката да се отнема дори затвор,когато е застрашен нечии живот.Престъпно е да се толерира безотговорно и арогантно поведение на пътя.Там са и вашите близки...


Много благодаря и на теб , mamamari   bouquet

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Мац, стига глупости. Карала си в "БУС" лентата.
Скоростта в другите ленти се движи от 80 надолу.
50-60, няма такива, виновна си.

# 21
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Добре де, а как разбирате, че ви е снимала камерата? newsm78

# 22
  • софия
  • Мнения: 757
Казват, че се вижда светкавица, когато е търмно.
Аз разбрах след 6 месеца, като си получих призовката. Mr. Green

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Казват, че се вижда светкавица, когато е търмно.
Аз разбрах след 6 месеца, като си получих призовката. Mr. Green

Чудесно. Плати си я и спри да караш така.
Светкавици хаха!

# 24
  • Мнения: X
Казват, че се вижда светкавица, когато е търмно.
А трябва ли да пърхам с мигли и да се усмихвам?! 4470
 Joy Joy

# 25
  • Мнения: 153
Не съм от София и не знам какъв е светофара на Орлов мост, но тук където живея има камери навсякъде, и никъде няма брояч. Всички карат така че да могат да спрат ако се наложи, и никога не съм минавала на жълто, за червено да не говорим. Изобщо ама изобщо не мога да се съглася, с мнения от рода на "как да набия спирачки ?" и др подобни. Ами много просто, караш с такава скорост, която позволява да спреш и спазваш дистанция.

# 26
  • В.Търново
  • Мнения: 6 726
Не съм от София и не знам какъв е светофара на Орлов мост, но тук където живея има камери навсякъде, и никъде няма брояч. Всички карат така че да могат да спрат ако се наложи, и никога не съм минавала на жълто, за червено да не говорим. Изобщо ама изобщо не мога да се съглася, с мнения от рода на "как да набия спирачки ?" и др подобни. Ами много просто, караш с такава скорост, която позволява да спреш и спазваш дистанция.

Абсолютно си права!

Като са те снимали,значи е имало защо,просто си чакаш поканата и отиваш и си плащаш глобата.Който е виновен си плаща.Трябва да се спазват правилниците на движение,до колкото е възможно,иначе стават белички.

# 27
  • Мнения: 2 530
Казват, че се вижда светкавица, когато е търмно.
Аз разбрах след 6 месеца, като си получих призовката. Mr. Green

Чудесно. Плати си я и спри да караш така.
Светкавици хаха!

Ами именно, светкавицата е толкова ярка, че просто няма как да не я усетиш. Прибирах се от летището някъде към 00.15 ч. и просто ме ослепи за миг и веднага разбрах   Tired Не съм карала в бус лентата и не се гордея, че съм карала може би с около 20 км/ч над ограничението от 60 км/ч (което си го има малко преди Орлов мост за всички ленти) и ще си платя за престъпното поведение на пътя  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 817
До колко време....-ДО две години е срока на давност по закон.Аз получих след 8 м и 20 дена,но нарушението е на съпруга ми  с моята кола.
Какво следва.....Собственика на автомобила получава покана да се изяснят нещата за ден и час в КАТ.Поканата идва по адрес на регистрация на автомобила ,по пощата и като обикновена поща.
Ако не се явите....Се налага глоба от ...мисля 100 лв и може да пратят призовка по служител.
Ако се явите....Подписвате акт за нарушение и чакате да ви излезе разпореждането за глоба.
Без да съм най-способния шофьор е факт ,че аз мога и спазвам правилника и АКО така караха всички би било чудесно .Аман от тарикати дето все са над правилата и застрашават всички нас /останалите/ на пътя.Според мен даже глобите са малки...В смисъл че има хора с високи доходи за които 50 лв за минаване на червено не са пари.За такова нещо според мен трябва направо книжката да се отнема дори затвор,когато е застрашен нечии живот.Престъпно е да се толерира безотговорно и арогантно поведение на пътя.Там са и вашите близки...

срока не е 2 години.въобще горното има и други непълноти.разгледай следната тема:

http://lex.bg/forum/viewtopic.php?f=21&t=42410

# 29
  • In transit
  • Мнения: 12 035
trollipen не съм много съгласна. Вярно има места, където подкрепям, но според теб как от 50-60 км /час да набия спирачки и да спра за секунда...и то на Орлов мост, посока център.
карай си с 50 и няма да имаш грижи Wink

Общи условия

Активация на акаунт