Колата си по бански аз ще мия щом с Дюкан тялото си преоткрия - 233

  • 34 828
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2
Еееей, моме Марпълито, да се удавя в кафе ли искаш бе! Hug
Т'ва с двете кутии Ескуиза е за 10 дози #Crazy, т. е. 20 лъжици трици, 2 кутии Ескуиза и останалото.
За похвалата - мерси и ето почерпката.

Е защо не става де! newsm78




Еее, огромна , ама да има за всички. Joy Hug

Много слънчев ден за всички и  Hug Hug Hug от мен.

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 09:09 от Танчиту(леля)

# 721
  • Мнения: 1 731
Марпълче,когато луната се пада по обед ,ние почваме с протеините от сутринта и до другата сутрин откарваме.Сега ще го пропуснем ,че ни се събраха таз седмица 2 протеинови дни ,но по принцип така процедираме.Ест. можеш и понеделника да го пишеш протеинов ,а може да почнеш от неделя и понеделника съвсем скромно да караш със зеленчуците.Един вид изчистване да си направиш. Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 272
Тонка, я ми обясни кога са тия фази на луната с отслабването, защото на мен миналата седмица ми се получи перфектно. Не ми се ще да я изпусна. Аз си мислех, че е само на пълнолуние, а то май не е така.

Моя приятел кантара днес ми показа 72кг. Според тези му данни ми остават още две килца до психологическия комфорт. Надявам се до другия петък да ги преборя, но ако не стане няма да драматизирам.

Аз напоследък нещо хич нямам апетит, което не знам дали се дължи на жегата или на емоции. 

Имам и един гаден проблем - при всяко едно ставане от седнало или легнало положение получавам жесток световъртеж. Трябва да се подпра за около минута докато премине изтръпването на цялото ми тяло, за да продължа да правя това което съм намислила.

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 11:31 от ttedkata

# 723
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добър ви дАн  Hug
     Не можах да се погрижа за кафенцето тази сутрин, че се наложи да се боря с мигрената, която се опита да ме тръшни още на сън  Rage, но вие, гледам и без мен сте си спретнали пиршество  Simple Smile, а аз се преборих с гадните пристъпи на празната ми глава ...
     ttedkata, ей тук ги има всичките фази на Луната, чак до догодина.
     Мосю льо Кантар и той ме ядосва, лепна ми още 300 гр, та ме изкара 76.700 рано сутринта. Тя сигурно заради него ме освитка главата  Joy
          Хайде от мен мързелев, усмихнат и красив ден  Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 12:04 от mimensita

# 724
  • Мнения: 0
разяснете малко повече за тези фази на Луната , моля Simple Smile

# 725
  • Мнения: 1 731
По принцип има тема тук в подфорума за диетите.Момичетата ,които спазват лунната диета основно през тези дни пият вода и сокове.Казват че ако си стриктен се свалят до 3кг на месец.
Аз обаче си префасонирах нещата като в дните на луната т.е. посочените в таблицата ,която мименсита любезно ни е предоставила  Hug си карам на протеини.Те винаги са по 1 ден в седмицата,така че когато имам възможност ,го правя протеиновия ден тогава.Основно 3 хранения с една малка следобедна закуска и около 3л вода,като вечерята пак гледам да е преди 19 часа и към 21 часа си лягам ,защото почва една война с хладилника дето трудно ще я спечеля ако стоя будна. Joy
Та това е адашче.Няма значение първа четвърт,втора четвърт важното е датата.А и когато се пада вечер ,почвам от другия ден протеините.Просто гледам да са 24 часа. Hug

# 726
  • Мнения: 25
  Привет и от мен Hug
 Само да кажа,че русенките сте голеееми сладури и си прекарах много хубаво!!!!!!!! newsm51 newsm51 newsm51
Благодаря ви момичета за хубавото кафепиене   bouquet
И да се похваля ,че като се наспах и премерих съм - 1 кг newsm44 newsm44 newsm44
Явно срещата ми се е отразила много добре. Embarassed

# 727
  • София
  • Мнения: 272
Аз да питам дали правилно съм разбрала. Няма значение от това коя е фазата на луната, а от момента на настъпването и.?

# 728
  • Русе
  • Мнения: 3
Tumba_lumba,изглеждаш супер, браво на теб   love001
Срещата беше разкошна, дано скоро пак да си направим.  Hug Hug Hug Hug Hug

# 729
  • Мнения: 158
Не знам как свалят лунните, но като чета форума, главите им са все в хладилника, чакат да свърши фазата и да се наядат, вероятно не всички!

Смених батерията на кантара и престанах да виждам простотий, тоест, килцата са ми бИтон  Joy и не мога да не се похваля, вчера ми платиха за 2 седмици заплатата, за пръв път в живота печеля толкова много,законно и то, верно скъсвам се ( Laughing) ама не чак толкова, но чувството да си независим е невероятно!
Филюдкеееееееее, толкова съм ти благодарна за всичко! Hug Hug, тоз Дюкан ми иде да го нацелувам лично, само хубави неща ми се случват покрай режима!

Стига дрънках, измитам се на работа, после на бар, без пиано  hahaha
Люсии, това е за теб, да видиш на какво съм подложена, ама рядко барам вече, че много се качва от огнената вода!



И да Ви помоля утре да ми стискате палци на ръце и крака, дъщеря ми е на кандидатстудентки изпит и искам да и пратя малко положителна енергия!
И още прясно фото от тук до края
http://zori71.snimka.bg/family/zorito.319615.19675689

# 730
  • София
  • Мнения: 272
Аз да ви се похваля с новта си рокля. Качила съм ви я в снимчиците.
Сори за спама, ама съм толкова щастлива, защото хората в магазина ми се възхищаваха докато я пробвах.

 newsm44 newsm44 newsm44

# 731
  • Мнения: 7
Ехоооо, народе!  Sunglasses
Русенската среща беше супер, само още ги няма другите мацки с фотоапаратите, ама аз ще пусна малко снимки: http://zodfl.snimka.bg/friends/rusenski-dyukanski-sreshti.486450.19676047
И да поясня за гофретите, мойта мила дружка наистина ми е написала 2 кутийки екскуиза, което леко ме смути, но тъй като ползвах извара, реших, че не е пречка. Тъй че моята вариация наистина е такава, каквато съм я написала и си стана чудесна. Очевидно от една грешка се родиха два вида различни гофрети  hahaha

# 732
  • Велико Търново
  • Мнения: 57
Русенки много сте готини  и Тумбе и ти си супер целувки на всички Hug

# 733
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добра ви вечер  Hug
     zorita Hug Щом е за девойката, ако трябва и на краката ще стискам  fingerscrossed, само кажи кога да ги разплета  hahaha
     ttedkata, ог къде го извади тоз крак, душко  Shocked Страхотна си  Hug
     Русенки, да ви не е уроки  Hug Как ми се иска и аз да се наместя там някъде във вашата компания..., ама няма да ме снимате, че ще ви загрозя  Wink
     Я да ви пущам днешните козинки

                         

     и да ви пожелавам лека, мека, розова и режимна нощ, че утре по обяд започва лунната фаза  Wink Hug Hug Hug

# 734
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Зоритке, много късмет утре на девойката.  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed Къде кандидатства?
Моята дъщеря приключи с изпитите и ще чакаме класирането в края на месеца.

Русенки,  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт