Смях по границите

  • 20 641
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 880
...И обяснението беше,4е багажа ми е натъпкан с книги,можело и консерви да има.Къде е логиката,не разбрах. Shocked
Е как? От толкова много четене със сигурност няма да ти остава време за готвене и затова може да си приготвила консервички Laughing Mr. Green

# 46
  • Мнения: 355
val, милата, пак добре, че всичко се е разминало лесно Simple Smile Ти си представи, не дай бож, малкият наследник вярно да бе ударил един бяг в неизвестна посока...

# 47
  • Мнения: 3 098
...И обяснението беше,4е багажа ми е натъпкан с книги,можело и консерви да има.Къде е логиката,не разбрах. Shocked
Е как? От толкова много четене със сигурност няма да ти остава време за готвене и затова може да си приготвила консервички Laughing Mr. Green
Joy Joy Joy
Следващият път да внимавам с книгите? Laughing Та да не мина за мързелива домакиня.... hahaha hahaha hahaha

Вал... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Хлапето е огън,я виж колко бързо те е "прекарало"през контролните органи. Grinning Охх,как се смях.

# 48
  • Мнения: 1 526
Вал  Joy  Joy
Аз също почти всеки път гоня децата особенно когато бяха по- малки.
Преди две години пристигаме в София посред нощите. Чакаме си куфарите долу в залата, а те се бавят. Дъщеря ми ме занимава нещо, философства и аз не виждам, че брат и легнал на лентата. Чак задрямал. По едно време тръгва лентата, чувам аз народа вика "детето, детето, свалете детето!!!" Обръщам се да видя какво става- гледам МОЕТО дете заминава с лентата на вътре към скритата част, кадето стоварват куфарите, счупих си краката да го настигна и сваля, а той се хили, много му било хубаво...

Миналата година пък пак с децата пътувахме с още едни приятели и те с деца та лудницата пълна. Пак при куфарите- гледам ги, броя ги- всичко точно. Прибираме се вкъщи хахо- хихи с майка ми, някъде призори решавам да се къпя, отварям си моят куфар и.... най- отгоре мъжки джапанки, парфюм, мъжси панталони... шок- това не е моят куфар. Аз доволна, че съм си прибрала всичко, ама не... Обаждам се на летището, оказа се че този който ми е взел куфара (абсулютно еднакви куфари с колелца, моят беше заключен, неговият не) заминал за Пловдив... та взе няколко дни докато се намерим. Трябваше спешна да си обновявам гордероба  Crazy.

# 49
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Вал  Joy  Joy
Аз също почти всеки път гоня децата особенно когато бяха по- малки.
Преди две години пристигаме в София посред нощите. Чакаме си куфарите долу в залата, а те се бавят. Дъщеря ми ме занимава нещо, философства и аз не виждам, че брат и легнал на лентата. Чак задрямал. По едно време тръгва лентата, чувам аз народа вика "детето, детето, свалете детето!!!" Обръщам се да видя какво става- гледам МОЕТО дете заминава с лентата на вътре към скритата част, кадето стоварват куфарите, счупих си краката да го настигна и сваля, а той се хили, много му било хубаво...
Олеле  Joy Joy Joy
Паднах от стола от смях

# 50
  • Германия
  • Мнения: 8 105
Тали и Вал,  вашите деца обират точките Laughing Laughing Laughing

# 51
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Tali Dan, просто ако ме беше 4ула как сьм се смяла на глас Joy Joy Joy Joy.Представих си аз детето как заминава по лентата и вси4ки гледат умно ,умно Laughing отстрани hahaha.

Dragon's Bride ,beginner_mamma  ,ПепеляшкеHug  bouquet

Марица,ние после се смеехме 4е не е трябвало да ходя за разрешителното за врьщане в Испания Laughing...така или ина4е никой не го погледна  Laughingвси4ки в детето гледаха Joy.

# 52
  • Мнения: 27 524
Ох, имам история и аз от границите, ама не ми беше забавно тогава  Confused Идвам в Брюксел при мъжа ми, тогава гадже и годеник, с 15 долара в джоба, къса пола, блузка на дупки, грим, руса коса, ракия в ръчния багаж, напето пристъпвам и хоп - къде отивам, при кого? Имам ли покана? Ами не, нямам.  Confused Ок, може, но идвам за 3 месеца и ми казват - покажете ни, че имате по минимум 50 евро на ден, т.е. около 1400 евро (франкове бяха тогава). Нямам ги, банкови карти нямам и те казват - ами не може да влезете в страната, ще ви връщаме.  Shocked Звъня на мъжа ми, обяснявам, той се обажда, говори с митничарите - не и не  Rolling Eyes Извика адвокат веднага, пуснаха ги двамата да влязат, аз като наказана с мрежестата си блузка, те костюмирани и серизони. Даде ми мъжа ми пари, даде ми карта Виза, каза, че сме сгодени и той ще поеме разходите ми, но не и не. Адвокатът нищо не можа да направи, те си тръгнаха, мен претърсиха, взеха ми ракията (чудно защо, да не би да препия от мъка може би) и ми сложиха белезници  #Crazy , качиха ме в в полицейска камионетка с решетки отзад, закопчаха ме за седалките, абе, по-голяма и ужасна престъпничка никога не съм се чувствала  Rolling Eyes Закараха ме в някаква стая над летището, вътре имаше легла на по два етажа, страж и две български циганки, които казаха, че си търсят по-възрастни мъже за брак. Цяла нощ плаках на нара над летището, сутринта пак ме оковаха и ме качиха на самолет до Прага. Без багаж, без паспорт. А, върнаха ми ракията  Drunk Сложиха ме да седна най-отзад, стюардесите ме гледаха гнусливо и презрително, аз само плачех, по едно време дойде един стюарт и ми донесе с мила усмивка чаша вода  Sad Стовариха ме в Прага, аз сама, без паспорт, без нищо. Не знам къде да ида и какво да правя. Потърсих полиция, обясних случая, дойде едно младо момче, разучи въпроса, умрях от страм пак, изпроводи ме и късния следобяд кацнах в София, долу ме чакаха две полицайки, връчиха ми паспорта и излязох при нашите уморена, ревяща и умряла от срам  Embarassed
След седмица се върнах пак в Брюксел, този път с покана и много пари в джоба и един нагъл тип видя в компютъра какво пише, гледа билета ми за коя дата е и каза - Госпожо, ако на тази дата ви няма тук да се прибере обратно, аз лично ще дойда у вас да ви измъкна и да ви кача на самолета! Тъпанар!!! Като че ли има законово право за такова нещо. Нямам думи. Нищо не казах, но ми остана незабравим спомен  Rolling Eyes

# 53
  • Германия
  • Мнения: 8 105
Блонди  Shocked ега ти дебелите нерви си имала, аз да съм издала багажа още при първите процедури след кацането.

# 54
  • САЩ
  • Мнения: 170
Леле Блонди  Shocked Обаче за ракията, ще ме извиняваш, но бая се посмях  hahaha

# 55
  • Мнения: 27 524
Обаче за ракията, ще ме извиняваш, но бая се посмях  hahaha

 Joy hahaha

# 56
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Обаче за ракията, ще ме извиняваш, но бая се посмях  hahaha
Joy hahaha
смееш си се сега, аз направо прочетох всичко като криминален роман....егати приключенията #Crazy ooooh! Whistling

при мен няма много издънки....само за една се сещам.....Шокито беше на 1 г. и сме само двамата в Родината....иху аху Grinning тръгваме си.....и на летището самолетът с 5 часа закъснение #Crazy....татко трябваше да се връща да носи храна за Алекс, защото всичко затваряха, но една либезна  #2gunfire лелка каза, че нямало проблем детето да яде сандвичи Crazyтрябваше да се обаждам на шефа ми , за да разрешат да вкараме храната за детето ooooh!...та 5 часа имаше гонене по стария терминал, накрая ни заведоха в стаята за спане*имаше такава@, тамън заспа след голям рев и го събудиха ...раздадоха някаква храна, която после си я приспаднаха в самолета Money ooooh!...абе цирк...в Цюрих ни чакаше цяла делегация на летището, бяхме единствения самолет, на когото са разрешавали да кацне от години след полунощ...но ме изуми, че когато кацнахме и отвориха вратата на самолета при мен дойде един швейцарец и ме попита дали Алекс е добре newsm78....имаше още деца в самолета, но така и не разбрах защо Алекс беше станал толкова известен Joy

...

# 57
  • Бостън
  • Мнения: 13 657
 Grinning Grinning Grinning С деца на море и то през границите  Crazy

Хайде и аз! Имам ужасния навик да мъкна умопотресаващо количество багаж накъдето и да пътувам и най редовно ме пращат за проверка, защото какво ще прави една мома с 6 куфара и 2 байка например  Mr. Green Та с дете, без дете, с колела, без - аз първа писта за проверка. Подавам веднъж паспорта на един секси латино тип и той се ухилва мазно и ме пита на чист бГ: "Лютеница!? Луканка!?!" - аз в шок! "НЕ, ама как!?!"  Той обръща на английски и ми вика: "Ти си българка, така пише! (размахва ми паспорта) Къде ти е луканката!"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Случката се развива на Бостънското летище, както и Диди каза, много сме известни тук, очевидно...

Отиваме с мъжа ми на карибска ваканция, островчето е Британска територия, мъжО - американски гражданин, аз - с БГ паспорт. Кацаме на съседния остров (50% холандска, 50% френска територия), излизаме от китното летище и пред очите ни се веят знамената на Евро Съюза, мирише на Европа... рахат! С лодка до съседното (британското) островче и опс, митничарите се втренчват в паспорта ми. И се почва разпит. Те не знаят къде е БГ... показваме ние на картата на стената, обясняваме, че е в Европата.  Crazy НО как се доказва, че сме в съюза и че виза не ми трябва... 1 час ми разнасяха паспорта и правиха справки, обяснявахме се до припадък, но се надявам, че трудно ще забравят къде е България след това шоу  Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 3 804
Прибирам се в БГ от Сирия ,но няма директен полет и летя през Будапеща.В ръчната ми чанта,между учебниците си нося спрей газ,в Дамаск минах без проблем и на скенер.В Будапеща ,обаче ми казаха ,че понеже ще съм в транзитна зала ,нямам право да нося такова нещо и ми го конфискуваха с протокол.А това става няма и месец след 11/09 ,а аз пристигам от арабска страна. Mr. Green

# 59
  • UK
  • Мнения: 1 933
Леле Блонди, какво си преживяла...и то издокарана с мрежеста блузка и къса пола...и бутилка ракия!  Joy

Аз пък веднъж пътувах за Болоня с един приятел от Черна Гора, него го затвориха в една стая, а мен ме пратиха да излизам бързо от летището, не можаха да му намерят държавата в комп. си система и му казаха: "Страната ви не фигурира в нашия компютър"  ooooh! ooooh! Joy. А той преди това беше живял 4-5 години в Италия и имаше всякакви редовни документи.

Общи условия

Активация на акаунт