Адска жега вън напече, АВГУСТинче първи стъпки прави вече - тема № 19

  • 18 960
  • 628
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 10
За ваксините, изцяло подкрепям казаното отРа Ив  Peace Страничните ефекти от тях още не са доказани, тъй като могат да се проявят след години. А на ве4е доказаните, фармац. концерни са се погрижили да не се дава гласност. Тук са много сдържани по поставянетоо им. Медицинкото съсловие пък им е направо враг.
 Да, за съжаление от по едра храна не могат да изядат количества все още. Става малко като педагогическо захранване, като опитване. Поне при нас е така.
Тъкмо напълних детския басейн горе на терасата, че пече като в пустинята... Жалко, че не мога да се топна и аз вътре  Tired

# 571
  • Варна
  • Мнения: 98
Рене, при вас има ли задължителни ваксини или са пожелание? Ако има кои точно ви слагат?

# 572
  • Мнения: 72
Привет момичета  Heart Eyes

Благодаря ви за поздравленията Simple Smile

Аси-чакам тъпите батериите да се заредят че се изтощиха на кръщенето още в църквата много ме е яд на тях,уж ще купуваме нови ама....Тъкмо Али като се събуди от сън ще я снимам че и нашите последни снимки все са или със шапка или някоя кърпа на главата или е с някой друг.

За спането заедно с бебето-на мен не ми пречи, в смисъл не се притеснявам да не я затисна или ударя, но напоследък много се върти и все я преграждам отстрани когато е при мен за да не тупне на земята и отделно взе да ми вкарва по някои ритник, но като цяло обичам да има някои при мен на спалнята дали ще е мъжо или Али Laughing

Честито изправяне на Дарито-ние още не сме се изправили тъй че си е за хвалба Дарито Grinning

# 573
  • София
  • Мнения: 382
renee, мда в цивилизованите страни са с препоръчителен характер. А в нашата печелят на гърба на здравето и освен че ги правят задължителни, като спират детски, забраняват детска градина, увеличават списъка със задължителните...Спирам до тук, че току избухне някоя бомба тук по мен. И аз се присъединявам към питането на Гануша.

Пуснете една анкета "Ще ходите ли на море", че нещо взех да се депресирам, че само ние няма да ходиме, с опция "морето ми е до колене", "за какво ми е море като си имам леген вкъщи" и други такива Thinking Laughing
newsm74

Това за съня по време на път не го боря за жокер - слушам други. Наближават рожденни дни, май има разни джъджавки дет се закачват за седалката, някой да има нещо таковичка?  Направо ме разбихте с тез песни и танци на народите, имайте милост към мен, не ми се подигравайте така... До като карам по магистралата само това не съм правила  rotfImbo

# 574
  • Мнения: 251
Здравейте мами, аз се позагубих малко но много работа ремонти и не смогвам Sad Но сложихме поне прозорците и гледката е уникална Simple Smile)) Представих си се вече на дивана с чаша винце в ръка Simple Smile Нищо че бях с работни панталони с керемида в ръка  Joy

Лиде и ние скърцаме със зъби, успокоиха ни че е от поникването на другите но ще мине.
Поли обади ми се обезателно да се видим и без друго ми трябва работна ръка Simple Smile)) шегувам се Simple Smile целувки и лек път от нас Simple Smile
Захира и не няма да ходим, ако това те успокоява Sad Ако стене нещо инцидентно ще е супер. Вие поне си имате голям басейн при дядо .. завиждам ти за нощното кърмене, и аз засега се опитвам с твоя метод, но не помага Sad
Алегория, мила, спри се.. само море и гларуси са ти в главата и направо спря да мислиш Simple Smile))  Hug Още не съм гледла за подарък на Теди сладуркото, но ще компенсирам забавянето с няй-готиния подарък Wink
Рени, дечицата ти са страхотни Simple Smile сподели откъде си купи банския Simple Smile
Александра, много съм нетърпелива за подаръка Simple Smile Кати е много чаровна и е като сестричка на Теди, много си приличат
Джиджин, честито ви християнче, Али е страхотна, както и ти Simple Smile
Асииии чакай ни, сега ще кача Simple Smile  Hug целувки на бончо Ради Simple Smile Много ме радва как ходи Simple Smile

Марти спи при нас и нямам грижи, заспива до мен местя го на неговото креватче и по някое време го намирам на мястото на възглавниците ни. Кога ли ще дойде деня в който и аз да се наспя през нощта Sad
И мен ме дърпа за блузата или за потника и ми е много неприятно, трябва вече да го спирам това кърмен, на моменти полудявм Sad


момичета ако не ви се налага не тръгвайте на работа, ужасно е Sad Пропускам всичко Sad

целувки от нас и до скоро

# 575
  • Мнения: 326
Айде новата анкета е готова...Сътворихме я със Захирка, за което и благодаря   bouquet

# 576
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Аааа, Глупи, ще трябва да поччакате до рождения ден на Марти.Наумила съм си тогава да изпращам подаръка, че иначе се губи част от ефекта.После да кажеш обаче, дали сте доволни, че мозъка ми нищо друго не успя да роди.Има време де....
Сега отивам да събера багажерите, и излизаме навън, че днес цял ден си седяхме в къщи. Аз се правих на домакиня  Blush. Не че Кати има нещо против, дори е по - доволна май в къщи,  защото може да си обикаля когато където иска, зокато навън все пак е леко ограничена.
На морето мислим да отидем за три - четри дена, но зависи от финансите.
Дъра дъра, ако още малко е помотая няма да излезнем....

# 577
  • В друго измерение
  • Мнения: 140
Здравейте момичета и бебенца! Нещо хич не ми остава време напоследък, пак малко отгоре-отгоре ви четох  Sad, но просто все имам неща за вършене.

Весе - ще кача снимка, но като се върнем от почивка. Имам не 2-3, а цели 6 кг!  Laughing

Аси - мерси за анкетката, за новата тема, която ще правиш и т.н. За съжаление аз няма да смогна (поне за момента) да кача снимки на Савана, а и мои.

Дани - картичката е страхотна, имаш дарба, както казва Магаре, използвай я.   Hug

Джиджин
- честито ви християнче! Бог да го пази!

Ганушке - честита чанта! Много съжалявам за времето...добре, че се отказах да си идвам тази година, иначе щеше много да ме е яд.  Hug

Поли - лек път, дано не е много горещо!

Глупи - честити ви прозорци, браво напредвате със строежа!  Hug

Рени - нямам ФБ, не мога да ти видя дечицата, но съм сигурна, че са страхотни!  Hug

Александра - Кати е страхотна!

Захира - аз и преди съм казвала, че има страшно много книги, а и филми, които доказват вредата на ваксините... и то най-вече в дългосрочен план...най-дългия период, за който има рисърч за ефектите от ваксини е 3 месеца...след това няма... Доказано е, че ваксините отслабват имунната система и причиняват редица други неща. Естествено, истината не се разтръбява, родителите трябва сами да се разтърсят и да си намерят информация и решат, кое е правилно за децата им.  Peace Добре, че тук не са задължителни...

За спането с малката - тя заспива при нас, местим я, после, ако се събуди по-рано пак я взимаме, наистина е голямо ритане, блъскане и т.н.

За памперсите - ние ползваме 2-3 на ден, активно сме на гърнето.

# 578
  • Мнения: 777
Бубичка кърмя обаче през ноща,вечер към 23 часа и сутрин към 5 някъде.Случва се и следобяд,но вече по рядко.Те гърдите не се усещат като преди пълни.Той дърпа и се нерви,а все цици иска.Ем няма ем иска.

За памперсите и по 3-4 понякога са.Всичко зависи.По 2 на ден са ако не се изака или не стърчат от него както казвате.Че аз като бяха по 40 градуса температурите го оставях и без памперс.Е случваше се и да пишка на паркета ама нищо.По важното е,че не му се запарваше дупето.Иначе вода пие по около 250-300мл не повече.ТЦ говоря за ако и той свършил работата  Laughing Ето сега първо ще го изкъпя и после ще му сложа памперс.Хайде ставам да му махна памперса да си поиграе по голо дупе.
Тук валя,но сега такова слънце пекна.

Рени и тук да напиша:Утре сутрин можеш да вземеш подаръка от централния офис на Еконт. newsm44 newsm44 Дано да ви хареса  Praynig Hug

Да допълня за памперсите:Лиде нищо не са ме питали.Ама вие взехте да ме карате да се замислям дали не му е достатъчна водата  newsm78 Аз като сменя памперса е много мокър,но понеже няма проблем с дупето не се притеснявам да не  го сменям често.Знам ли и аз кога да го сменям вече.

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 19:21 от iana_vd

# 579
  • Мнения: 0
Яна_вд - добре си му е водата, поне така мисля, а и 3 млека има - супер е, но вега виж каза, 4е и голи стоите, което му спестява също. Аз абсурд да го оставя гол да ми се мотка по пишка из къщи, но и не сме се подси4али, сигурно защото сменям като луда, но нищо. Тук питат 2-3 неща - наддава ли добре, има ли мокри пампи редовно и дали се усмихва  hahaha  Joy Друго не ги интересува  Mr. Green
Ганушка - браво за изправянето  Hug Ще по4не детето и ние сме от бавните  hahaha
Веси - и на Деско браво, ама си права де - колкото по-рано, толкова пове4е бягане следва  Mr. Green
за скърцането на зъбките - тенкю за инфото. И на мен ми е ясно, 4е изу4ава нови неща, но на мен ми се повдига и настръхвам от тия звуци  ooooh!  Whistling Направо отка4аааааааммм. Ама ще търпя, къде да ида  hahaha
Глупи - айде свършвай го тоя ремонт и да по4иваш само   bouquet
Поли - лек път и да не го усетите. Весело изкарване в Бг  Hug   bouquet
за игра4ките по време на път сега ще ви изнамеря няколко. Това е от стол4ето като бебешка игра4ка беше, а сега има вакуум и може да се зака4и за игра4ка на стъклото на колата:
http://www.mothercare.com/Chicco-Polly-Magic-Sea-Dreams/dp/B001T … 7031&mcb=core
отстрани има едно кит4е, ако го виждате, за него говоря, а инъ4е има едно друго към стол4ето за кола:
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdispla … roduct_suggestion
Но аз ли4но зака4ам биберона, за да съм сигурна, 4е няма да изпада и да тръгне да ревтуни да му го вдигам и засега върши работа, но за дълъг път и сама мама без помощ мисля, 4е ще има нужда от такива по-специални игра4ки, за да шофира по-спокойно  Peace
Ох, айде, 4е пак гости ще идват   bouquet

# 580
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Точно днес си мислех за нова анкета WinkСамо,че ми се въртеше в главата нещо от рода на"Давате ли жълтък-кога,как ,по колко....нещо такова newsm78
Захира не се депресирай заради морето,хич няма да ти е хубаво,с бебе,да го дондуркаш,приспиваш,храниш,на плажа не седи,в морето не можеш да влезеш,че си и бременна.Аз ако бях,хич не бих тръгнала....или бих...само,че с гледачка Mr. Green
Лиде много гости,много нещо  ooooh! от гДе сила бре моме Laughing
Направи ли маникюра,дай да видим и ние Wink
Ганушке,аз мисля да пратя подаръка около РД ,хем да имам повече време за мислене,че от няколко дена не мога да се пусна по-сергиите да разгледам ooooh!
Амбишъс,сега с хубавото време и разходките,почти не остава време за форума,но да не изчезнеш завинаги,че ще ти се обидя жестоко Crossing Arms  Hug
Глупи
 истина е...колкото може повече си гледайте децата.Аз даже Нико няма да го пускам и на ясла,чак в първа група,като навърши три,че нали останах без работа...ще се пусна на борсата после  Peace

За спането до третия му месец спеше само при мен,от тогава до ден днешен си спи само в неговото легло  Peace

Ра-ив въобще не чета нищо за ваксините,че направо ми става страшно,пък с тези задължения тук....
Браво на Деско и на Дарито за напредъка,днес се изправят,утре вече ходят...така е ...растът децата Hug
Айде стига съм писала,че пак ще стане ферман.Лека нощ на всички  Hug Heart Eyes

# 581
  • София
  • Мнения: 791
АААА,  онова махащото на стола е моето дете! Не знам какво е станало,писах го че е мое като качвах снимките newsm78   Laughing
Днес се прибрахме от Пловдив ,бяхме на  кръщене и ЧРД 1 г в едно и не съм чела,затова така не съм в час.

# 582
  • Мнения: 2 382
Здравейте, момичета Hug
Загубих се, защото организирам кръщене в неделя и е малка лудница Crazy.
Бубичка, ние ще кръщаваме Животинчето в неделя( два дена след рождения й ден Wink. Знам, че Писето е в събота Laughing. Накрая  трябва да ги запознаем тези деца Laughing.
Лиде, момичетата са ти писали много правилно. Докато не се появят повече зъбки ще е така.Лошата новина е , че при някои става навик и без да има  други обективни причини , продължава години наред. Не искам да те плаша, и при нас е същото положение и аз настръхвам.
Поли, лек път Hug!
Ганушке, браво на Дарито! Разбира се , че си е за хвалене Hug! Сега вече ще стане много интересно Laughing
Точно щях да пиша, че това детенце ми прилича на Сиската и Джули си я позна Joy hahaha
Жижин, честито ви християнче Hug!

# 583
  • Мнения: 72
Пууууууу, че активност, не се ли разхождате, бре?!
Тъъъй, да ви кажа, гласувах за морето, че няма да ходим, щото нали съм си сама с дребното, егати и морето ще е, ама може ли ей сега да се върна, че вече съм си казала, и да си сменя гласа с "толкова път за един пясък, аре нема нужда"  Joy Joy Joy Много яка анкета!  hahaha

За памперсите, 2 на ден ми звучи абсолютно невъзможно. Не знам колко са на ден, щото е различно, не е и на три часа като преди, но поне 4-5 си отиват на ден... Случвало се е след дълга следобедна разходка в жегите и изпита много вода, като й свалих гащетата и той толкоз беше натежал, че се изхлузи сам.  Автоматик.  Twisted Evil Иначе от месец назад може би, днес ми се случи да мия наакано дупе, щото ме домързя да стана като мрънкаше детето, ама пък все в 6 сутринта й идва музата ...

Фликс, аз направих бебешки албум на Мими тук https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?hl=bg&continue= … &passive=true
на гугъл е, трябва да дръпнеш една малка програмка - организатор, на мен ми е много удобна, има и елементарни възможности за корекция на снимките.
За мъжете и децата - абе не могат да разберат те какво е да гледаш дете. Лесно им се струва. И нашият тати един ден така го наказах да я гледа, и той каза, че се държала зле и мрънкала, но щото я гледа той, пък си била свикнала с мене  Shocked ... ще речеш, че при мен е винаги ангелче ненагледно ... абе мъже, ама пък и без тях за къде сме?

За ваксините - гледахте ли Гала тази сутрин? Обсъждаше се темата, че малко махленски скандал стана, но не хванах отначало.

Ганушке, браво за изправянето! Чак сега ще ви кажа за подаръчето, щото днес отворих да чета, ама мрънчо не ме остави. Мимче го хареса много - костенурка на колелца, която съдържа едри конструктурни части. Абе шесто чувство е имала Янчето, мойто дете се занимава с такива нещица. И естествено днес е най-модерното нещо измежду играчките вкъщи, даже я понапълни с петуниите , ама нищо, да се занимава там.А пък сега и взех от тези джаджки за сапунени мехури - голям кеф беше цял ден. Аз правя балони над количката, тя ги пука с ръчичка.
Зверчето усвои до съвършенство придвиждането по секцията, пускам я в единия край и за по-малко от минута е стигнала другия, да пердаши телевизора и да дърпа картата на приемника. Ще трябва сериозно разместване да правя скоро време. А не се изправя в креватчето, забравих да пиша горе. Пробва, ама й щръкват краката между пречките и тя не знае как да си ги прибере.  Laughing А на секцията успява да се изправи, но не може да се задържи и тупва по дупе. Хайде, до утре, ще потърся мъжлето да разкаже какъв е бил купона у испанско след голямата победа. Макар че ми е ясно, било е разбиване.

# 584
  • Мнения: 326
АААА,  онова махащото на стола е моето дете! Не знам какво е станало,писах го че е мое като качвах снимките newsm78   Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт