За нощния памперс при едногодишните.

  • 1 297
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Ууу, Верги, станала си леля гледам. Mr. Green

Ами да, от водата е, аз си знам, ама иначе няма да има сън ooooh! Ще се боря и с тоз навик, ама още не съм събрала смелост. Tired

Станах, станах  Hug

Хаиде лека и "суха" нощ!  Praynig

# 16
  • Мнения: 3 663
Мими, а има ли боди Ния като спи или е директно с пижама ? (или въобще с какво е облечена като спи)
и откъде протича - откъм крачолите или откъм кръстчето ?
ако няма какво да и притиска памперса към дупето (боди или гащички) протичат по-лесно
ако тече от горната страна мисля, че спокойно можеш да го стегнеш малко повече  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 46 518
От както сме на Либеро 7-14 кг. имаме само 2 инцидента за половин година, при яко наакване.
В момента е 11 кг.
Не пие много вода, но последния памперс слагаме към 22 ч., след което изпива 240 мл. мляко в 23 ч. и още 210 мл. мляко в 7-8 ч. и спи до 12 ч., това прави 14 ч. + 450 мл. течност /понякога яде и нощем по 90-120 мл./.
Пък и са по-евтини от Памперс 0.32-0.33 лв.

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Наистина пробвай с по-голям памперс и после сподели резултата.

НИКОЛ,малко ОФФ ,ама твойта щерка спи от 10 вечерта до 12 наобяд ли ?
Искрено и благородно ти завиждам Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 46 518
.... НИКОЛ,малко ОФФ ,ама твойта щерка спи от 10 вечерта до 12 наобяд ли ?
Искрено и благородно ти завиждам Heart Eyes

Ами не точно  Laughing Ляга около 23-23.30 ч. и спи до 12 ч. на обяд  Rolling Eyes
Не се оплаквам  Whistling Следобед пак дремва 2 часа  Embarassed На мен се е метнала, нощна птица  Grinning

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Браво! Аз като знам мойта...реве ми се. Всяка сутрин в 7 е събудила всички. Едва заспива в един на обяд и спи 2 часа и до 9 вечерта пак на крак. Жива и здрава да е.

Сори за ОФФ-а. Blush

# 21
  • Мнения: 5 539
И моята дъщеря пие по много вода нощем, плюс едно шише с мляко на лягане и почти винаги пампата изпуска откъм кръста. Но все пак пампите си имат определен капацитет, не могат да поемат безкрайно. Имам кухненско кантарче и съм теглила памперс, който е изпуснал Embarassed Тежат около 450-500 грама. Явно това им е лимитът Confused
За тези които не знаят - има специални нощни памперси, които са направени така, че да поемат повече течност. Не мога да ви кажа точна марка, но ако питате в магазина ще ви кажат. Ние сме ги пробвали и наистина са по-добре от другите.
Забравих да кажа, че ние сме с Памперс 12-25 в момента.

# 22
  • Мнения: 410
Аз се пробвах 1-2 пъти да го преобувам нощно време, или поне към 5-6 сутрин, да не го дразни пънмата пампа и от това да реве, но той си мисли че ще го карам да става и ми вика през сълзи " Нани, нани "
т.е. "Остави ме да си спинкам" и повече реве, и аз се отказах. Нали спи в торба и с одеало!

Общи условия

Активация на акаунт