Съседите имат проблем с нашата скара

  • 45 971
  • 371
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 73
Ти остави как изглежда, те отдавна панелките ни с циганията си са за шокиране на чужденци.  Ами при някой по-силен вятър ако се откърти тая къщурка?  Laughing Колко ли стъкларии надолу ще понесе и колко народ ще потрепе...

# 31
  • Мнения: 135
Разберете НЕ МИ ЗАБРАНЯВАТ ДА ВКЛЮЧВАМ СКАРАТА.Но вече в къщи ще се готви само на скара.Не ме интересува мнението ви като съседи,а какви документи са нужни,за  да си запазим къщичката.
[/qА


Аман от такива като вас. Преди малко съседът от долу си пече и той на скарата.Той пък си е сложил цяло барбекю с с кюнец та всичко у нас идва и у другите съседи.И нашата тераса е остъклена ама пак всичко си влиза даже и при затворени прозорци. А пък ако са отворени-ад.Като му направихме забележка та какво:вика печи си и ти.И така сме от няколко години.Браво на твоите съседи,че са подали жалба срещу вас.
Много сте нахални бе.Не знаете ли че е забранено да се пече на балкона.И съседите ви имат права.Браво на тях.
Замислям се и аз да отида да се оплача в общината.
като искате да си готвите на скара купете си къща и там си правете каквото искате.
Аман от простаци и нахалитети.

# 32
  • Мнения: 4 668
Това с къщурката просто е върха на селенията  ooooh! Честно ... съжалявам съседите ви . Много е неприятно да ти осмърдяват къщата и прането .

# 33
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Тая къщичка е като ония случаи. В нашия квартал има 1-2 такива. Хора, които живеят на първия етаж и си заградили долу, под терасата и си го направили някакво подобие на двор. Все едно им е наследство земята под и около блока.
Ужас. Много нахални хора има.

# 34
  • Мнения: 527
Е много па работят в тая ваша община. Със скарите се занимават. Значи сигурно нямате кучета без каишки и намордници, нередно паркирали коли, незаконни сметища, зимата почистват и опесъчават. Явно всичко ви е ОК? И може би точно съседите ви са много примерни граждани? ooooh! Всички се изписаха големи моралисти ooooh!

# 35
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Аз имам скара на терасата, и моите съседи също. Не съм имала проблеми и те с също. Но не се пече всеки ден. През зимата даже на кухненска тераса остъклена я държах и я ползавах, е омирисвах спалня и кухня, ама са си мои, проветрявам за един час и всичко ок  Peace

# 36
  • Мнения: 1 425
Е много па работят в тая ваша община. Със скарите се занимават. Значи сигурно нямате кучета без каишки и намордници, нередно паркирали коли, незаконни сметища, зимата почистват и опесъчават. Явно всичко ви е ОК? И може би точно съседите ви са много примерни граждани? ooooh! Всички се изписаха големи моралисти ooooh!
Все от някъде трябва да се почне. Ти явно си на мнение всеки да си прави каквото си иска и майната им на законите?

# 37
  • Мнения: 46 602
... неприятно е да си имаш скара за съсед в панелка.

А в ново строителство по-приятно ли е  Joy

# 38
  • Мнения: 1 335
Разберете НЕ МИ ЗАБРАНЯВАТ ДА ВКЛЮЧВАМ СКАРАТА.Но вече в къщи ще се готви само на скара.Не ме интересува мнението ви като съседи,а какви документи са нужни,за  да си запазим къщичката.

Ужас...освен всичко друго си и нахална. Извинявай, но хората са прави, все пак целия пушек им влиза в апартамента.

# 39
  • Мнения: 25 854
Абсорбера  е включен  в отдушник и  миризмите   се  отвеждат  до  покрива .

И това не е редно. В комин трябва да се включи, не в отдушник.
Едни такива тарикати отдолу ми обгазяват тоалетната. Имат късмет, че се случва рядко, та не сме изровили още томахавката...  Laughing

# 40
  • Мнения: 228
Трябва да се центрираш, а не да се оплакваш от комшиите.Тази тема ме разби.
Искам фото, на прословутата "къщичка".

# 41
  • Мнения: X
Разберете НЕ МИ ЗАБРАНЯВАТ ДА ВКЛЮЧВАМ СКАРАТА.Но вече в къщи ще се готви само на скара.Не ме интересува мнението ви като съседи,а какви документи са нужни,за  да си запазим къщичката.

Добре де, що просто не се приберете на село?

# 42
  • Мнения: 723
Еми много ясно, че ще подадат жалба - и аз да бях и аз щях да подам.. Едно време всички като са живяли в къщички с дворчета е било напълно нормално да си правиш скара в двора, но като се живее в блок и имаш съседи от всички страни трябва да се съобразяваш. Не може да се налагате така - да, мирише им със сигурност - и прането и целия им апартамент се омирисва, и сигурно не само на тях, я и на други. Като искате да си правите скара - правете си я в двора пред блока (ако въобще е позволено) или си вземете къща с двор щом не искате да се съобразявате....
Сори, ама това ми напомня как циганите като им раздадоха разни апартаменти и те си вкарали коня в хола и си запалили огън в средата на спалнята - отгоре на бетона направо....   Crazy

# 43
  • Мнения: 2 229
Разберете НЕ МИ ЗАБРАНЯВАТ ДА ВКЛЮЧВАМ СКАРАТА.Но вече в къщи ще се готви само на скара.Не ме интересува мнението ви като съседи,а какви документи са нужни,за  да си запазим къщичката.

Добре де, що просто не се приберете на село?

 Crazy Crazy Crazy

# 44
  • Мнения: 322
От подобни любители на готвенето на открито (в случая - балкон) не мога да си отварям прозореца вечер  ooooh! Отварям уж да проветря и за минути научавам кой комшия какво ще вечеря  Whistling  ooooh! Ужасно е  Stop

Общи условия

Активация на акаунт