Son bahar - Любов назаем - Тема 17

  • 25 832
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 36 907
Чеки да ревем, че Бел не ме посреща...и да дадем тема за постове утре.  smile3503smile3514 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3532
Зизу ти сега завидя ли ми smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 newsm44 newsm44 newsm44

# 46
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дааааааааааааа.... smile3514 smile3514 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm48 newsm48 newsm48

# 47
  • Мнения: 11 123
Чеки да ревем, че Бел не ме посреща...и да дадем тема за постове утре.  smile3503smile3514 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3532
Зизу ти сега завидя ли ми smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 newsm44 newsm44 newsm44

Не стига ,че е заядливка  ooooh! , ами е и завиждачка ooooh! ,ааааааааа smile3521 smile3521 smile3521 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 48
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чеки да ревем, че Бел не ме посреща...и да дадем тема за постове утре.  smile3503smile3514 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3532
Зизу ти сега завидя ли ми smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 newsm44 newsm44 newsm44

Не стига ,че е заядливка  ooooh! , ами е и завиждачка ooooh! ,ааааааааа smile3521 smile3521 smile3521 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ето, и ти ме обиждаш...Чеки да ревем сега... newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514

# 49
  • Мнения: 11 123
Ани ,аз съм съгласна с предложението ти  Peace
Можем да гледаме филма сначале  #Crazy и да коментираме  Peace
Но , newsm78 как да стане това ,в кои дни и по кое време ??? newsm78 newsm78 newsm78
Ако сте съгласни , Crossing Arms давайте предложения ! Praynig Peace

# 50
  • Мнения: 11 123
Чеки да ревем, че Бел не ме посреща...и да дадем тема за постове утре.  smile3503smile3514 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3532
Зизу ти сега завидя ли ми smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 newsm44 newsm44 newsm44

Не стига ,че е заядливка  ooooh! , ами е и завиждачка ooooh! ,ааааааааа smile3521 smile3521 smile3521 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ето, и ти ме обиждаш...Чеки да ревем сега... newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514
newsm09 smile3533 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

# 51
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
А, дано си доволна вече... и вечерта да ти мине добре...  Mr. Green
Обиждай ме, заяждай ме....ОК...аз съм издръжлива и търпим. smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3533 smile3533 smile3533 smile3532 smile3532 smile3532

# 52
  • Мнения: 11 123
Зизке ,джанъм едно въпросче извън темата Crossing Arms
Таз вечер гледах Незабравка и  newsm78 newsm78 newsm78 тая глупачка Мелда ,
наистина ли е бременна ??? newsm78 newsm78 newsm78

# 53
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизке ,джанъм едно въпросче извън темата Crossing Arms
Таз вечер гледах Незабравка и  newsm78 newsm78 newsm78 тая глупачка Мелда ,
наистина ли е бременна ??? newsm78 newsm78 newsm78

Не...па она е девственна... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 54
  • Мнения: 5 183
Чеки да ревем, че Бел не ме посреща...и да дадем тема за постове утре.  smile3503smile3514 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3532

Как бе Душиииииииии!!!   love001

# 55
  • Мнения: 967
О-о-о групата - Мархаба!
Е аз пък гледах Теменужката и синеокият Къванч!Обичам това момче!
За кво ша си лафим тая вечер, а?
Изгледахме сума ми ти клипове и снимки и сега....
Айде отначало!

# 56
  • Мнения: 36 907
Аз се чудя Зизу защо реве цяла вечер пък тя гледала Незабравима hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Те там реват чак Дунава взе да прелива. Зизу стига си плакала, че ще се издави сума народ Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 57
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз днес съм лабилна... newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3514 smile3514 smile3514 smile3532 smile3532 smile3532

# 58
  • Мнения: 36 907
О-о-о групата - Мархаба!
Е аз пък гледах Теменужката и синеокият Къванч!Обичам това момче!
За кво ша си лафим тая вечер, а?
Изгледахме сума ми ти клипове и снимки и сега....
Айде отначало!
Няма нищо лошо - ако искате да си говорим за ритуалите за сватбата - тях не сме ги обсъждали. Галип как си тръгна с балетна стъпка от партито hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 59
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
...Бел...за тебе    love001  love001  love001  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт