Son bahar - Любов назаем - Тема 17

  • 25 832
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 907
Аз днес съм лабилна... newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3514 smile3514 smile3514 smile3532 smile3532 smile3532
Белл виж какви хубави рози ти поднесе от градината на Галип.  hahaha hahaha hahaha

# 61
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Така аз де се изходим некомпИтентно по къната на булката... Thinking
До колкото знам...от приятелка туркиня къната се прави за да се сбогува булката с моминския живот и напускането на дома си. Има го и тва...да свине с мисълта за предстоящата сватба.
Всички било редно да плачат...яле па булката. Не съм сигурна, че е така...може би Бризка е по компетентна.
Абе ние за тва ли требваше да лафиме...??? newsm78 newsm78 newsm78

# 62
  • Мнения: 11 123
Тази нощ в темата ни скъпа, Hug
радост и веселие кръжи, Peace
китки шарени раздаваме, ooooh!
 и на Галката се надяваме. Joy Joy Joy

Май с мераци ша останем, newsm78
малки и големи джанем, Peace
но пък дружки сме си всички, Hug
беге Гальови момички !!! Heart Eyes Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 63
# 64
  • Мнения: 11 123
За всички БЕГЕ ГАЛЬОВИ МАМИ !!!

     

# 65
  • Мнения: 5 183
Аз днес съм лабилна... newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3514 smile3514 smile3514 smile3532 smile3532 smile3532
Белл виж какви хубави рози ти поднесе от градината на Галип.  hahaha hahaha hahaha

За което, много благодаря, а щом са и от градината на Галип, просто думи нямам   Crazy Crazy Crazy

# 66
  • Мнения: 36 907
Така аз де се изходим некомпИтентно по къната на булката... Thinking
До колкото знам...от приятелка туркиня къната се прави за да се сбогува булката с моминския живот и напускането на дома си. Има го и тва...да свине с мисълта за предстоящата сватба.
Всички било редно да плачат...яле па булката. Не съм сигурна, че е така...може би Бризка е по компетентна.
Абе ние за тва ли требваше да лафиме...??? newsm78 newsm78 newsm78

Тя Сабиха сигурно първият път като се е женила, не са й правили този ритуал, защото Маджид нали каза, че се е оженила без тяхно съгласие. И може би този ритуал се прави само веднъж. Макар, че сега не е момичка е решила да си направи къната. Зейно обаче беше много духовита - не може да разбере защо плачат. Рухсар плачеше според мен фалшиво, но Сабиха си плачеше кротко и истински. На мен ми хареса този обичай - до сега не съм виждала в друг сериал.

# 67
  • Мнения: 36 907
За всички БЕГЕ ГАЛЬОВИ МАМИ !!!

     

Светле това яде ли се или е само за украса. Ако се яде давайте да нападаме - дано и да е вкусно както е красиво. Hug Hug

# 68
  • Мнения: 36 907
Тази нощ в темата ни скъпа, Hug
радост и веселие кръжи, Peace
китки шарени раздаваме, ooooh!
 и на Галката се надяваме. Joy Joy Joy

Май с мераци ша останем, newsm78
малки и големи джанем, Peace
но пък дружки сме си всички, Hug
беге Гальови момички !!! Heart Eyes Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Светле  Hug Hug HugБравооооооо smile3525 smile3525 smile3525

# 69
  • Мнения: 5 183
Така аз де се изходим некомпИтентно по къната на булката... Thinking
До колкото знам...от приятелка туркиня къната се прави за да се сбогува булката с моминския живот и напускането на дома си. Има го и тва...да свине с мисълта за предстоящата сватба.
Всички било редно да плачат...яле па булката. Не съм сигурна, че е така...може би Бризка е по компетентна.
Абе ние за тва ли требваше да лафиме...??? newsm78 newsm78 newsm78

Тя Сабиха сигурно първият път като се е женила, не са й правили този ритуал, защото Маджид нали каза, че се е оженила без тяхно съгласие. И може би този ритуал се прави само веднъж. Макар, че сега не е момичка е решила да си направи къната. Зейно обаче беше много духовита - не може да разбере защо плачат. Рухсар плачеше според мен фалшиво, но Сабиха си плачеше кротко и истински. На мен ми хареса този обичай - до сега не съм виждала в друг сериал.

Милите всички ритуали спазиха и само брак не сключиха заради тази луда Нура  newsm45 newsm45 newsm45

Последна редакция: вт, 29 юни 2010, 23:13 от BELL-

# 70
  • Мнения: 5 183
Све, тенкюс а и стихчето е супер!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 71
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тази нощ в темата ни скъпа, Hug
радост и веселие кръжи, Peace
китки шарени раздаваме, ooooh!
 и на Галката се надяваме. Joy Joy Joy

Май с мераци ша останем, newsm78
малки и големи джанем, Peace
но пък дружки сме си всички, Hug
беге Гальови момички !!! Heart Eyes Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Яле, китки... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
newsm51...ама ние ше се уредиме...тоест АЗ... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 967
Тази нощ в темата ни скъпа, Hug
радост и веселие кръжи, Peace
китки шарени раздаваме, ooooh!
 и на Галката се надяваме. Joy Joy Joy

Май с мераци ша останем, newsm78
малки и големи джанем, Peace
но пък дружки сме си всички, Hug
беге Гальови момички !!! Heart Eyes Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Светле  Hug Hug HugБравооооооо smile3525 smile3525 smile3525

Светле, ти днес си ...върха на сладоледа! И черешката - мале щях да я забравя!
личи си ,че си си отпочинала,то в тия дъждове,поне да си полежи човек...надявам се с Галката....

# 73
  • Мнения: 36 907
На мен много ми хареса ергенското парти. То там нямаше никакъв ритуал - беше си едно мъжко напиване. Кемал горкичкия май няма да се спогоди с татко Маджид. Тя Рухсар изпрати Мемо с Кемал за да не се напие, но на него му дейде музата като видя тъста си и се оформи за отрицателно време. Скачането в Босфора беше добра идея. Обаче каквото и да се случи първата дума на Галип е Ръза - дори реши да го сгодява с мадам Верена hahaha hahaha hahaha. И сега за Босфора пак  -и Ръза се подчини - шефа нарежда. Беше весело, но............

# 74
  • Мнения: 11 123
ехее ,аз докато гледам и слушам вий ще изпишете темата ,бре hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт