масово левкоцити,еритроцити и бактерии в урина?

  • 7 934
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
искам да попитам,понеже често си правя изследване на урината-рутинно,имам диабет от 2 години и винаги пише масово левкоцити,8-10 еритроцити и бактерии.Това нормално ли е защото аз самата не  обръщам внимание на това,акто си мисля,че е нещо нормално,но сега ми се появи и белтък в урината(-)(+) и като попрочетох нещичко за показателите в урината разбрах,че не е добре да имаш повишени левкоцити,еритроцити и още по-малко бактерии.може ли някой да каже къде да се насоча и какво означава това,опасно ли е?

# 1
  • Мнения: 4 335
Разбира се,че не е нормално да имаш бактерия в урината.
А като си правиш изследвания не ги ли носиш на лекаря си и той не казва ли нищо?

# 2
  • Мнения: 48
носа ги и никой не е казвал нищо за това.все гледат др показатели и това е.как може такова нещо направо съм възмутена.още утре отивам при личната.

# 3
  • Мнения: 135
Ама разбира се, че не е нормално. Каква е тая лекарка да не обръща внимание? Това говори за възпалителен процес. А ти си и с диабет. Обърни си внимание навреме. Помоли я за консултация с нефролог. Бъди настоятелна.

# 4
  • Мнения: 48
да направих го,отидох и взех направление за нефролог,ще видим какво ще стане.благодаря ви,успех милички.ами за съжаление в бг е така,ние сами тр да сме си на половина лекари.Sad

Общи условия

Активация на акаунт