Какво мислите за родилното на клиника - СВ.Марина гр. Плевен

  • 43 454
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 789
 Vikizl а понеже си раждала нормално, как разбра кога да отидеш и да постъпиш там. Аз понеже съм от друг град се притеснявам как ще се синхронизират евентуално нещата. newsm78

# 46
  • Мнения: 15
Аз също не съм от Плевен, а от Белене. Д-р Пенков ми следи цялата бременност и същевременно изражда в Света Марина, та през деня получих болки и имах уговорка с него. Чухме се по телефона и той ми каза да тръгвам към Плевен и към болницата, за да ме прегледа и да прецени. И така вечерта към 20ч постъпих в Света Марина, доктора ме прегледа и се оказа, че съм с 6 см разкритие. В 23,05 родих. Но на мен това ми беше второ раждане. Бих те посъветвала, предварително да имаш уговорка с доктор, при който ще раждаш и той работи там.

# 47
  • Мнения: 36
Здравейте момичета , имам конкретен вапрос към Vikizl.- предварително си се разбрала със др.Пенков , да родиш при него и колко струва , абе малко по подробно , ако ти е удобна темата разбирасе.

# 48
  • Мнения: 15
Здравейте момичета , имам конкретен вапрос към Vikizl.- предварително си се разбрала със др.Пенков , да родиш при него и колко струва , абе малко по подробно , ако ти е удобна темата разбирасе.
Да, имах уговорка с него, тъй като той ми следеше цялата бременност от началото до края, също така бях решила твърдо, че ще родя в Света Марина. Значи искам да ти кажа, че щом ще раждаш в тази клиника, независимо от това дали е нормално раждане или секцио - цената е една и съща 960 лв, като в т.ч. влиза всичко /раждане + престой/. На д-р Пенков не съм плащала абсолютно нищо, таксата се заплаща на касата на клиниката при изписване. Независимо при кой лекар ще родиш в Света Марина - това е цената!

# 49
  • Мнения: 36
Благодаря ти Вики , аз питах заради  една приятелка , иска да си избери Пенков и да знае колко може да и струва .

# 50
  • Мнения: 0
Аз също не съм от Плевен, а от Белене. Д-р Пенков ми следи цялата бременност и същевременно изражда в Света Марина, та през деня получих болки и имах уговорка с него. Чухме се по телефона и той ми каза да тръгвам към Плевен и към болницата, за да ме прегледа и да прецени. И така вечерта към 20ч постъпих в Света Марина, доктора ме прегледа и се оказа, че съм с 6 см разкритие. В 23,05 родих. Но на мен това ми беше второ раждане. Бих те посъветвала, предварително да имаш уговорка с доктор, при който ще раждаш и той работи там.
iskam da te popitam s upoika li rajda ili ne i kakvo use6a6e s upoika ako si rajdala.ima6e li bolka

# 51
  • Мнения: 3
Аз раждах нормално с епидурална упойка, значи не усешташ никаква болка, като те заболи може анестезиолога да ти сложи пак и да не те боли. Абе рай си е с такава упойка- изживяваш всичко без страх и нерви.  bouquet

# 52
  • Мнения: 0
много благодаря за отговора,сега вече съм по-спокойна и се надявам наистина да няма болка

# 53
  • Русе
  • Мнения: 90
Гледам, че в темата не е писано от година и половина, но се надявам да има някой да се включи. Въпросът ми е следният: има ли лекар в тази клиника (или в Авис Медика), който да се съгласи на раждане с родилен план - става въпрос за естествено раждане, без упойки, без пукане на околоплодния сак, без дирижиране на напъването, да са склонни на други пози, а не само с краката в небето, все едно совалка ще изстрелваш и да ти дадат детето веднага след появата му? Ако знаете за такъв лекар, препоръчвайте. Дано някой има такъв опит Simple Smile

# 54
  • Мнения: 3
Не знам , говори си с докторите-иначе мойто е изтреляно като совалка= ми нищо му няма на детето  :

# 55
  • Мнения: 65
Гледам, че в темата не е писано от година и половина, но се надявам да има някой да се включи. Въпросът ми е следният: има ли лекар в тази клиника (или в Авис Медика), който да се съгласи на раждане с родилен план - става въпрос за естествено раждане, без упойки, без пукане на околоплодния сак, без дирижиране на напъването, да са склонни на други пози, а не само с краката в небето, все едно совалка ще изстрелваш и да ти дадат детето веднага след появата му? Ако знаете за такъв лекар, препоръчвайте. Дано някой има такъв опит Simple Smile

Насочи се към Света Марина.

# 56
  • Русе
  • Мнения: 90
*Caramell*, благодаря за мнението   bouquet

# 57
  • Мнения: 41
Здравейте момичета! Flutter
Предстои ми раждане в Света Марина при д-р Пенков и исках да попитам трябва ли да отида преди деня на раждането в самата клиника да уговоря нещо? По принцип до момента ходя на прегледи само в Репромед и в общи линии първото ми влизане в Св.Марина ще е, предполагам, в деня на раждането, което ще е секцио ... тези от вас, които са раждали така, ходили ли са предварително да уговорят нещо?

# 58
  • Мнения: 3
Не , не съм ходила денят преди раждането- няма смисъл и без това имат много работа докторите и са все заети.

# 59
  • Мнения: 41
Не , не съм ходила денят преди раждането- няма смисъл и без това имат много работа докторите и са все заети.

Мерси много ninchetopl  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт