Какво мислите за родилното на клиника - СВ.Марина гр. Плевен

  • 43 469
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 32
Привет, момичета  Hug
Искам да задам няколко въпроса на раждалите в Св. Марина, тъй като и на мен ми предстои да родя там в края на август.
Има ли възможност да си избереш в каква стая да си - единична или двойна? Доплаща ли се, ако си в самостоятелна? Имате ли актуален списък с необходими принадлежности за родилното?
Как стои въпросът със свижданията, по колко време позволяват на бащата, например да остане?
Раждането с цезарово все още ли е на цена около 1000 лв?

# 61
  • Мнения: 41
Привет, момичета  Hug
Искам да задам няколко въпроса на раждалите в Св. Марина, тъй като и на мен ми предстои да родя там в края на август.
Има ли възможност да си избереш в каква стая да си - единична или двойна? Доплаща ли се, ако си в самостоятелна? Имате ли актуален списък с необходими принадлежности за родилното?
Как стои въпросът със свижданията, по колко време позволяват на бащата, например да остане?
Раждането с цезарово все още ли е на цена около 1000 лв?

Здравей Yanna_  Flutter
Аз родих края на януари и предполагам, че до август няма да има особени промени. Бях в единична стая и не съм заплащала нищо допълнително. Мисля, че разпределят единични/двойни на случаен принцип, та според мен просто се опитай да се уговориш с доктора, който ще те изроди да те "вреди"  newsm53 . Това, което ти е нужно за там са 2 нощници за родилки, бельо по твой избор и гумени чехли, нищо друго. Можеш и за бебето да занесеш дрешки, но те имат и не е задължително. От тях са си превръзките, храната, памперси и козметика за бебето. Даже при изписването ми дадоха доста мострички с бебешка козметика newsm03 . Свижданията са малко кофти според мен - само от 16ч до 18ч newsm11 . Няма значение дали е таткото или друг роднина или приятел. Цената е една и съща и за двата вида раждане - 1100лв. Май е това Flutter

# 62
  • Мнения: 84
Имам едно въпросче към всички раждали в Св.Марина-имаше ли възможност за присъствие на таткото по време на секциото и доплаща ли се нещо?

# 63
  • Мнения: 139
Здравейте момичета
Следя се на друго място,но обмислям да раждам в св Марина колко прегледа трябва да имам там преди раждане.Ще съм благодарна ако някои може да ме ориентира Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1
Znam che cenata za estestveno rajdane v Sveta Marina e 960 lv.,ako iskash upoika 100 lv., a sekcio 1100 lv. Tezi ceni gi znam,zashtoto napravih zapitvane na saita i mi otgovoriha s e-mail. Iskam da pitam ako se izbere lekar plashta li se dopalnitelno i ako iskame tatkoto da prisastva kak stoyat neshtata ?

# 65
  • Мнения: 25
Моя позната роди в Света Марина с планирано секцио и не е плащала допълнително за избор на лекар. Информацията ми е съвсем прясна, отпреди 2 седмици.

# 66
  • Мнения: 25
Жалко, че в темата се споделя толкова малко. С моята позната успяхме да си поговорихме съвсем набързо. Освен цената и още 2-3 неща, друго не успях да я попитам. Скоро изпратих запитване до клиниката. Отговориха ми да си избера лекар и с него  да уточним подробностите.  Confused

# 67
  • Мнения: 32
Със закъснение, но искам да разкажа за моето раждане в Св. Марина. Дано е полезна информацията.
От 5 м. на бременността ми започнах да ходя на прегледи там, при доц. Стойков. Имах по един преглед на месец. Отделно той ми препоръча д-р Михайлова от Екзакта медика, която ми водеше ЖК по здравна каса и при нея си правих изследвания като ПКК, урина и т.н.
Изключително доволна съм и от двамата.
Родих на 25.08.2014 г , секцио. Цената е 1100 лв. Разбира се при доц. Стойков в Св. Марина. Раждането ми мина като по вода. Престоят ми беше 4 нощи, 5 дни. На 5-я ме изписаха по обяд. Доц. Стойков ми предложи, ако искам да ми съдейства, за да съм в сама в стая, но отказах. Не ми се искаше да ми е скучно сама. Бебчето ми го носиха, когато си пожелая. Акушерките са уникални. Благодарение на тях кърмя успешно от 2-я ден след раждането.

# 68
  • Мнения: 133
Yanna_ много благодаря за информацията.Търсих и други теми за Света Марина,но нищо не открих.Живот и здраве ми предстой раждане и искам да е при доц.Стойков в Св.Марина(разбрах,че изражда и в Университетска).Ще се радвам и други мами да пишат:)

# 69
  • Мнения: 11 036
Моето раждане беше през декември 2014 г. Много съм доволна от всичко - професионализъм, обгрижване на мен и бебето, отношение, обстановка. Питай, ако те интересува нещо конкретно.  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 133
Да,искам да попитам вие при кой доктор сте раждали,също така самото раждане в клиниката ли става на ул.Гео Милев 14 или в друга сграда? И помните ли г/д какви са цените за секцио или есетествено раждане(предполагам са сходни).Благодаря много

# 71
  • Мнения: 11 036
Родих със секцио и цената беше 1100 лв. Не знам колко точно е нормалното, мисля, че между 900 и 1000 лв. Моят лекар беше д-р Йорданова и горещо я препоръчвам като човек и професионалист. Втори лекар на секциото беше д-р Тотев, анестезиолог - д-р Байрактарова.
Раждането и следродилният престой са в сградата на "Гео Милев".

# 72
  • Мнения: 133
Много ти благодаря  Hug

# 73
  • Мнения: 15
Здравейте мами Simple Smile Тъй като няма скорошни публикации по темата искам да попитам някой неща. Цените за раждане там променени ли са и има ли актуален списък какво трябва да си носим.

# 74
  • Мнения: 11 036
В сайта на клиниката има информация за цените.

Общи условия

Активация на акаунт