Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 68

  • 32 484
  • 737
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 40
??????????????????????






Този не е ли пашата?

Последна редакция: пт, 23 юли 2010, 20:01 от vivivi2

# 631
# 632
  • Мнения: 1 064
Виви, от тази малка статийка, от тези 3 изречения научаваме за Ийит повече, отколкото от всичките му едночасови интервюта, взети заедно. Не че е казано много но... ето с две думи:

Езеловият Дженгиз Ийит Озшенер намери любовта в Холивуд. Предишния ден, участвайки в едно телевизионно предаване, той каза, че е влюбен във филмовата звезда от "Кинг Конг" (още две заглавия на филми...) Наоми Уотс: "Ако Наоми предложи, в този миг, без изобщо да мисля, ще се оженя за нея".

# 633
  • Мнения: 40
Виви, от тази малка статийка, от тези 3 изречения научаваме за Ийит повече, отколкото от всичките му едночасови интервюта, взети заедно. Не че е казано много но... ето с две думи:

Езеловият Дженгиз Ийит Озшенер намери любовта в Холивуд. Предишния ден, участвайки в едно телевизионно предаване, той каза, че е влюбен във филмовата звезда от "Кинг Конг" (още две заглавия на филми...) Наоми Уотс: "Ако Наоми предложи, в този миг, без изобщо да мисля, ще се оженя за нея".

Hadi beeee!!!!!!!!!!

# 634
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ооооооооооо,Наоми Уотс Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughingи аз ще я  взема ако ми предложи Joy Joy Joy Joy Joyсгодна е момата

# 635
# 636
  • Мнения: 40
Ооооооооооо,Наоми Уотс Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughingи аз ще я  взема ако ми предложи Joy Joy Joy Joy Joyсгодна е момата

Попееееееееее Joy Joy Joy Joy

# 637
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ооооооооооо,Наоми Уотс Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughingи аз ще я  взема ако ми предложи Joy Joy Joy Joy Joyсгодна е момата
Лелеллеле... нашия поп е Сатанаил... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 638
  • Мнения: 1 064
Попе, вие с Ийит правите една и съща грешка: чакате да ви предложат. Айде, ти си поп, може, ама Ийит е мъж, бе, пич! Как така "ако ми предложи"  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Прекалил е с везането и мъжките хора, забравил е как се атакува женско, май  Joy Joy Joy Joy

# 639
  • Мнения: 33 422
Попе, вие с Ийит правите една и съща грешка: чакате да ви предложат. Айде, ти си поп, може, ама Ийит е мъж, бе, пич! Как така "ако ми предложи"  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Прекалил е с везането и мъжките хора, забравил е как се атакува женско, май  Joy Joy Joy Joy
Бланче , ти ме уби  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Все пак , като се замислим няма невъзможни неща. Справка Тихомир от "Биг Брадър" все говореше за Венета Райкова и накрая  се ожени за нея  smile3532 smile3532 smile3532

# 640
  • Мнения: 0
Е то и аз ще кажа че ако Ийит ми предложи и  Grinning

# 641
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз пък да се похваля че си имам нова хралупа... Party Party Party

Радост...!!!  newsm68 newsm68   Радост...!!! newsm44 newsm44   Радост...!!! newsm68 newsm68

# 642
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 643
  • Мнения: 33 422
Аз пък да се похваля че си имам нова хралупа... Party Party Party

Радост...!!!  newsm68 newsm68   Радост...!!! newsm44 newsm44   Радост...!!! newsm68 newsm68


smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 644
  • Мнения: 23
Попе, вие с Ийит правите една и съща грешка: чакате да ви предложат. Айде, ти си поп, може, ама Ийит е мъж, бе, пич! Как така "ако ми предложи"  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Прекалил е с везането и мъжките хора, забравил е как се атакува женско, май  Joy Joy Joy Joy
здравейте,момичета Hug Hug
ако не се обидите(че човек вече го страх да се изкаже в някоя тема[/size)искам да уточня,че Ийит не казва ако ми предложи,а ако приеме(kabul etse)
още веднъж се извинявам за нахлуването в темата  Blush

Общи условия

Активация на акаунт