Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 29

  • 29 609
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 240
И защото в Sabah, Milliyet, Zaman, Hurriyet, Bugun и другите вестници няма нищо ново информационна агенция Rinanews направи интервю с Джансел и  го поразпита за някои интересни нещица. Предлагам ви това интервю:

RinaNews: Добро утро, Джансел! Все повече фенове възприемат теб и Туба като двете половини на една ябълка.


Джансел: Туба и аз сме много добри приятели и ни е приятно да сме заедно. Обсъждаме филма, сцените...


RinaNews: Да, но обичате и да пазарувате заедно, да сядате по кафета.... Всички медии писаха за това


Джансел: Този въпрос ще го оставя без отговор....  


RinaNews: Много се говори, че в последно време не ви засичаме с Езги.... Не отидохте дори на премиерата на филма и.....

Джансел: Много съм зает.....Снимки и пак снимки....

RinaNews: Но имахте време да отидете на премиерата на Туба..
И недейте казва, че това е за реклама на филма, защото се снимахте не с Туба , а с фенове.... Joy Joy



Джансел:  smile3505 smile3505

RinaNews:Романтичните сцени във филма са много емоционални. Имаме чувството , че минавате от играта към живота....
 

Джансел: Туба е страхотен партньор. С нея всичко е лесно, приятно, получава се....


RinaNews: Така е. И всички фенове сме ви благодарни за това, което ни показвате. Страхотни сте!


Джансел: Е, сега ме карате на се изчервявам... Просто си вършим работата...


RinaNews: Къде ще прекарате ваканцията си? И с кого?

Джансел: Нека това си остане тайна..... Имам няколко варианта....
    Ще си почина далеч от шумотевицата....  
                          ще поработя.....
                                        ще поспортувам....


RinaNews:  Кога ще ви видим с Туба и в България? Тук имате много фенове.

Джансел: Когато ни поканите. Ще дойдем!Ще ви изнесем концерт......






Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 13:08 от rina-rina

# 16
  • Мнения: 2
Ринка, СУПЕР СИ!

# 17
  • Мнения: 56
ЗА RinaNews,

Интервю от Туба кога ще вземеш newsm78 newsm78

# 18
  • Мнения: 10 240
Интервюто с Туба ще е в навечерието на рожденния и ден!  newsm10 newsm10

Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 12:34 от rina-rina

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Вай бе,Ринче,страааашна си Joy JoyНикъде немогат да се скрият от тази агенция,бе hahahaА колкото до Кенан аз преди доста време,когато пак я сватосвахме,ви го бях предложила.И то не само за екранен партньор Naughty,ама тогава нещо не го одобрихте newsm78Обаче ако ги видим заедно на екран ,може и да забравим най-после за М.Й. #Crazy

# 20
  • Мнения: 0
                                                                Бравоооооо, Rinanews ! smile3501

                                                              

# 21
  • Мнения: 56
Интервюто с Туба ще е в навечерието на рожденния и ден!  newsm10 newsm10

Роси, кутията ти е пълна....
Ринка,
вече е празна.  bouquet

# 22
  • Мнения: 10 240
Едно старо интервю с Туба:

корицата

# 23
  • Мнения: 0
Надявам се това да е следващия екранен партньор на Туба.




И аз  Praynig
аз също  Laughing ,но до сега с Джансел според мен си подхиждат най-много

# 24
  • Мнения: 56
pachetooo,абсолютно съм съгласна. newsm10
Туба и Джансел са невероятен тандем.  loveuuu
Но когато завърши сериала,няма да им предложат друг проек заедно. newsm45
Може след една две години на големия екран да ги видим заедно. newsm17 newsm17 newsm17

# 25
  • Мнения: 0
И защото в Sabah, Milliyet, Zaman, Hurriyet, Bugun и другите вестници няма нищо ново информационна агенция Rinanews направи интервю с Джансел и  го поразпита за някои интересни нещица. Предлагам ви това интервю:

RinaNews: Добро утро, Джансел! Все повече фенове възприемат теб и Туба като двете половини на една ябълка.


Джансел: Туба и аз сме много добри приятели и ни е приятно да сме заедно. Обсъждаме филма, сцените...


RinaNews: Да, но обичате и да пазарувате заедно, да сядате по кафета.... Всички медии писаха за това


Джансел: Този въпрос ще го оставя без отговор....  


RinaNews: Много се говори, че в последно време не ви засичаме с Езги.... Не отидохте дори на премиерата на филма и.....

Джансел: Много съм зает.....Снимки и пак снимки....

RinaNews: Но имахте време да отидете на премиерата на Туба..
И недейте казва, че това е за реклама на филма, защото се снимахте не с Туба , а с фенове.... Joy Joy



Джансел:  smile3505 smile3505

RinaNews:Романтичните сцени във филма са много емоционални. Имаме чувството , че минавате от играта към живота....
 

Джансел: Туба е страхен партньор. С нея всичко е лесно, приятно, получава се....


RinaNews: Така е. И всички фенове сме ви благодарни за това, което ни показвате. Страхотни сте!


Джансел: Е, сега ме карате на се изчервявам... Просто си вършим работата...


RinaNews: Къде ще прекарате ваканцията си? И с кого?

Джансел: Нека това си остане тайна..... Имам няколко варианта....
    Ще си почина далеч от шумотевицата....  
                          ще поработя.....
                                        ще поспортувам....


RinaNews:  Кога ще ви видим с Туба и в България? Тук имате много фенове.

Джансел: Когато ни поканите. Ще дойдем!Ще ви изнесем концерт......







това е страхотно интервю особено това със снимките .БРАВО  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 26
  • Мнения: 10 240
Появи се инфо, че Айда Аксел също ще участва във игрален филм. Познайте с кой ще си партнира?
С Ясето..... newsm78 newsm78

# 27
  • Мнения: 56
Кога ще се снима този филм. newsm78
Сега остава да пишат,че и Джансел ще участва с тях или в някой друг филм. #Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 51
Кога ще се снима този филм. newsm78
Сега остава да пишат,че и Джансел ще участва с тях или в някой друг филм. #Crazy


Изобщо не мога да си представя Джансел до Ясето  #Shocked smile3514 smile3514 smile3514

# 29
  • Мнения: 10 240
Кога ще се снима този филм. newsm78
Сега остава да пишат,че и Джансел ще участва с тях или в някой друг филм. #Crazy


това е инфото:
Nurgül ile Nejat'ın 'Çınarağacı'
01.07.2010

 'Aşk ve Ceza' dizisinin 'Yasemin'i Nurgül Yeşilçay; Handan İpekçi'nin yöneteceği 'Çınarağacı' filminde Nejat İşler'le başrol oynayacak. Yeşilçay ile İşler; 'Çınarağacı'nda evlilikleri iyi gitmediği için ayrılmış bir karı kocayı canlandıracaklar.


15 TEMMUZ'DA BAŞLIYOR
Berna Laçin, Ragıp Savaş, Hüseyin Avni Danyal, Meral Okay, Zerrin Sümer, Settar Tanrıöven ve Ayda Aksel'in de rol alacağı filmde; akraba ilişkileri çerçevesinde eğlenceli bir aile hikayesi anlatılacak. Filmin çekimleri 15 Temmuz'da başlayacak.

На 15 юли ще започнат снимките- поне така пише....

Общи условия

Активация на акаунт