Плодове и зеленчуци хапвай, мила мамо, до ОКТОМВРИ да порасна бебенце голямо!

  • 25 798
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ей ме на.
Разходих се, тук естествено се стопли и грейна страхотно слънчице и то точно, когато трябва да ходя на работа. Мисля утре да се завра в гаража и да си намеря шезлонга. Имаме голяма слънчева тераса и ще се възползвам да посъбера витамин Д  Grinning
С вашите приказки за праскови си купих нектарини (тук за праскови като нашите не са и чували  Rolling Eyes) и опустоших половин кило.

Да се похваля- снабдих се много изгодно с помпа на Авент, втора ръка, но неизползвана в оригиналаната си опаковка. Доволна съм от покупката. Към нея има и две шишенца, затова шипета няма да купувам. Peace

Щях да пиша за АГ- Варна. Сестра ми беше във ВИП стая и е доволна от отношението. Каза също, че е било сравнително чистичко, нищо не ми е споменавала за хлебарки. Оперира я Александров, доколкото знам, смао хубаво се говори за него, а и след това показа голяма загриженост към нея докато трая възстановяването  Peace Лошото е, че родилки и и родилно не са на един етаж и разнасят бебетата по асансъорите, където е пълно с други хора- смятайте вируси също, но това е то. Незнам как е по нормалните стаи, но във Вип- а, веднъж като и го занесоха, детето си стоя само при нея  Peace

# 61
  • Мнения: 790
Оле,ние се виждаме мами само то тази тема така,че е безмсилена за сега дугата мисля!  Hug

Не ме разбра май ама няма значение. Какво да оправя на заглавието?  newsm78

вечрта това на анкетката! Simple Smile
newsm10

Почва тениса мацки! За който питаше къде го дават - спорт+ е канала  Peace

Тук се пуска линка само и така се пише в другата, само от майките, които ги интересува и не набъбва тази тема излишно. Това имах предвид.

# 62
  • Мнения: 434
Димяни, Мира, аз малко не разбрах - и двете можете на 06.07, така ли? Ако искате, да се доуточним, пък записването става по телефона, трябват им имената ни. Хубаво е утре най-късно да се запишем, ако ще ходим на 6-ти, защото групите са по 10-14 човека, не повече.  Много бих се радвала да имам компания - аз го знам какво е отвътре, но може да има някаква новост  Rolling Eyes
Бобче, с най-добрата помпа си се уредила  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 483
Оле, аз чета само тази тема (и не винаги успявам) и ако пише в друга, така и няма да разбера че се готви среща. А и ние четем за срещите на варненки и за мен не е дразнещо.

Ооо, не знаех че и за отворените врати трябвало да се записваме  newsm78

# 64
  • София
  • Мнения: 5 752
Диданка,сега ще ти пратя на ЛС именцата ни ако е удобно да ни запишеш!  Hug
Аз знам какво е но уж имало промяна Simple Smile хаха

# 65
  • Мнения: 790
Оле, аз чета само тази тема (и не винаги успявам) и ако пише в друга, така и няма да разбера че се готви среща. А и ние четем за срещите на варненки и за мен не е дразнещо.

Ооо, не знаех че и за отворените врати трябвало да се записваме  newsm78


Допълних малко по-долу каква е схемата, ама преставам да пиша, че само набъбва темата излишно. Карайте си я както сте си свикнали.  Peace

# 66
  • Мнения: 270
Аз гласувах за 6 юли, на 7 сме на кръщене на Рилксия манастир, а след това мислим да тръгваме към морето.


Много мами се май за "Токуда", супер. И все при различни лекари.  Laughing

Лина, мерси за разяснението! Мисля, че се сещам къде е този магазин Арон.


Цвеличкова, аз мился Мутсито да го вземем малко преди термина, но тук ги има по магазините и подробно ще ги разгледаме. Ще споделям впечатления.  Peace


И аз отивам да полегна,  но не като Димяни за 30 минути, а поне за 2 часа.  Mr. Green  Ще си поспивам сега, че кой знае като се роди бебето дали ще имам тази възможност.  Crazy

# 67
  • Варна
  • Мнения: 245
Ехо привет!
Аримче, мерси че си мислиш за мен, добре съм, под пара. Струпаха ми се няколко групи наведнъж, но се надявам вече малко да се поуспокоят нещата и по често да ви навестявам. Тъкмо влизам да помогна на Димяни ако има нещо и то хоп общ профил няма  Mr. Green Оле мерси, че си пуснала темичката, но трябваше от общия, сега всичко е в твоите ръце Wink И не се шашкайте момичета, админите правят компромис още една страничка, все пак са наясно, че не може някой на секундата да пусне нова тема.
Попрочетох ви по диагонал и Бобче да ти кажа нещо за контракциите. Магнезия не ги спира ами действа на шийката на матката да не се получи разкритие, така че, не че е хубаво да имаш, но не се шашкай, че магнезия не действа, действа си той ама не усещаш Wink Моите контракции сякаш намаляха пу пу.
Иначе аз се мъча с едно гърло тук, но така съм всеки месец от януари, явно направих нещо хронично и ще се ходи на специалист като родя, вече уж се пооправям с Биопарокс, но още трудно говоря. Това че на работа не мога да спра да говоря до усложнява нещата. Утре съм на консултация и нямам търпение. Иначе бебчо си ритка, ритка, мамин сладурчо да не го мисля и него.
Да се похваля бате спи от две седмици в детската стая, стана по лесно от колкото мислехме, е заспива с мен все още понякога, но това че си спи там си ми стига.
Аз съм +11 кг. Да успокоя другите  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 486
Oleto е права ,защото слагате анкети само за софийските срещи.А ние като се събирахме трябваше 2-3 дни да пишем по 1000ЛС да се уточним,за нас нямаше анкета,но здраве да е! Peace

Варненки,и аз се интересувам от АГ-то.Какво е това да се носят медикаментите,то болницата ако няма лекарства не ми се мисли   ooooh!  На 22-ри отворените врати на АГ ли са или на Окръжна  newsm78
  Бобче ,сестра ти вече добре ли е?И разбраха ли какво й беше?Ако се сетиш друго за АГ -то сподели.

# 69
  • Мнения: 1 167
Здравейте Hug.Дори не можах да ви изчета като хората и хоп нова тема Mr. Green
Момичета,незнам как е при вас,но на мен определено започна да ми тежи бебчо.Корема ми така е порастнал.На 07.07.2010 съм на последна Фм,нямам търпение,моето съкровище не съм го виждала от две седмици.

# 70
  • Мнения: 37
Здравейте,

прочетох, че доста от вас мислят да раждат в Токуда - и аз натам съм се насочила, там си водя и ЖК при д-р Живкова.
За раждането обаче, нямам идея още за доктор, а ми трябва някой добър специалист за секцио .... ще съм благодарна на съвети, ако имате добри впечатления от някой  Simple Smile
Аз си мислех за д-р Герганова - от форуми из нета съм чувала добри отзиви, но не знам... Thinking

# 71
  • София
  • Мнения: 5 752
MAй и половин час не мина и се наложи да стана Simple Smile както казват: Луд Умора няма  Laughing hahaha
Една комшийка ме занимава с някакви щуротии и баш сега звънна!

pashic,усти няамте ли бре моме  Mr. Green
Кажете искаме анкетка да се пусне и ще се  пусне колко е проблема!
Хайде моял ви се ега да няма сърдити  Naughty  Grinning

Лейди,скапа се от работа ти...  Hug
Хайде още малко остава и после ще ти реве бебо ан главата!
Утре се включи с новинки от прегледа моля!  Heart Eyes

# 72
  • Варна
  • Мнения: 245
Димяни  Heart Eyes
Паши не сте казали, не сме ви пуснали анкета, на някой нещо да сме отказали? Иначе АГ за съжаление няма отворени врати, а все Окръжна, а нея я знам до болка  Mr. Green Аз съм категорично в АГ този път, за сега съм си избрала акушерка, даже се каня тези дни да говоря с нея, да съм подготвена, че влязох в седмия вече  Tired
Варна искам среща  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 0
Oleto - Информацията на първата страничка е екстра. Гледма, че и годините сте си писали. Аз съм на 27, като след 11 дена ставам на 28  Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 5 752
Значи ще добавим 28 Simple Smile а от къде си?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт