® E-bay - тема 55

  • 32 909
  • 782
  •   1
Отговори
# 765
# 766
  • Мнения: 2 558
е, определено няма опция за Pick up, пускай му диспут на тоя инглишмен или какъвто е там и хич не го жали  Naughty

# 767
  • София
  • Мнения: 641
е, определено няма опция за Pick up, пускай му диспут на тоя инглишмен или какъвто е там и хич не го жали  Naughty
И на края той успя !
Върнаха ми парите при диспута , а той ще си остане чист.
Явно сделката за него не е изгодна и нямаше по никакъв начин да ми прати колана.
За такива случаи трябва да измислят , някакви по сериозни санкции!
Аз му поставих отрицателна оценка , той при това положение има ли право да ми постави отрицателна оценка?

# 768
  • Мнения: 5 790
Сложи му отрицателна оценка!

# 769
  • Мнения: 1 460
Момичета може ли да ми кажете 10К и 11К какъв номер е за маратонки newsm78

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3503046 … vi%3D1&_rdc=1

# 770
  • Балчик
  • Мнения: 9 219

Ооо, виж му само рейтингът колко е. Аз с по-нисък от 99 не купувам.

П.П Ха-ха, сега видях, че ти си се погрижила всъщност да му се смъкне така. Peace

Ама много нагъл продавач, при обявени доста скъпи пощенски, заслужава си оценката и диспута.

# 771
  • София
  • Мнения: 641

Ооо, виж му само рейтингът колко е. Аз с по-нисък от 99 не купувам. Peace

П.П Ха-ха, сега видях, че ти си се погрижила всъщност да му се смъкне така. Peace
До вчера беше 100%, това е след отрицателната оценка която му поставих!
Заедно сме писали!

# 772
  • Мнения: 1 886
Много нагъл и много алчен! 8 лири доставка за нещо, което ще му излезе лира и половина. То само от това има печалба. Да ти го беше изпратил , и ти доволна и той доволен, ама лаком гъз!  Mr. Green Като искат по-висока цена , ми да не слагат начална 0.99!!! Стискат се за ибейските такси и после някой като им купи продукта за стотинки измислят врели некипели. На такива директно негативна и точка!!!

# 773
  • София
  • Мнения: 641
Много нагъл и много алчен! 8 лири доставка за нещо, което ще му излезе лира и половина. То само от това има печалба. Да ти го беше изпратил , и ти доволна и той доволен, ама лаком гъз!  Mr. Green Като искат по-висока цена , ми да не слагат начална 0.99!!! Стискат се за ибейските такси и после някой като им купи продукта за стотинки измислят врели некипели. На такива директно негативна и точка!!!


Точно за това си мисля, подобни случаи да се санкционират по строго, още повече той си мисли ,че може да се подиграва с  E-bay. За това съм поставила цялата кореспонденция, ако има начин да го отрежат.

# 774
  • Мнения: 1 886
Дерзай и после да кажеш ,как се е развила историята  Hug

# 775
  • Мнения: 1 698
Много нагъл и много алчен! 8 лири доставка за нещо, което ще му излезе лира и половина. То само от това има печалба. Да ти го беше изпратил , и ти доволна и той доволен, ама лаком гъз!  Mr. Green Като искат по-висока цена , ми да не слагат начална 0.99!!! Стискат се за ибейските такси и после някой като им купи продукта за стотинки измислят врели некипели. На такива директно негативна и точка!!!


Точно за това си мисля, подобни случаи да се санкционират по строго, още повече той си мисли ,че може да се подиграва с  E-bay. За това съм поставила цялата кореспонденция, ако има начин да го отрежат.
А как точно се прилагат мейлите от продавача? Аз имам няколко диспута до сега, но никъде не видях как се прави newsm78 Ще ми бъде от полза, ако споделиш.

# 776
  • София
  • Мнения: 641
Е тоя е спал на течение!
Иска да си преразгледам оценката
Dear iankampanova,
09jack11 is requesting that you revise the original Feedback you left for brand new sauna belt (190414114538).
Reason for request:    The seller was able to resolve a problem you had with this transaction.
Message from the seller:     i sent this item to a sercure shop but buyer would not collect it please do not sell to her
и после имам и друго съобщение от него

you make me feel sick u r a lying nasty person
Не съм длъжна да я променя, не стига че си скъсах нервите #Crazy

# 777
  • Мнения: 1 886
Я най-добре препрати съобщението му към Ибей! Това си е вече обида ! Crossing Arms

# 778
  • София
  • Мнения: 641
Я най-добре препрати съобщението му към Ибей! Това си е вече обида ! Crossing Arms
А това става по същия начин , както се пуска диспута ли?

# 779
  • Мнения: 1 886
Да ти кажа честно, не знам , как точно става. Пробвай да се свържеш с Ибей посредством Resolve a problem, отстрани на описанието на продукта в Моя Ибей. Това ми хрумва на момента. Ако някой друг знае по-добра идея да се включи ! А може също и по лайв чата им. Само дето нямам линк, да ти го пратя , за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт