FarmVille - 28 тема

  • 33 463
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 86
Да, мерси и на двамата. Hug
Аз все се надявах да имам някаква далавера с кончетата... Laughing Laughing Laughing

А и другата ми молба е дали някой пази имаше една таблица с това коя култура с колко посева прави първа, втора и трета звездичка?
Че вчера в предишната тема ми пуснаха една таблица, която нямаше нищо общо с действителността, а сега съм на правене на табели. Rolling Eyes
Имам 590 копки. Laughing Laughing Laughing  Т.е. по 1180 mastery на бране Laughing
Някаква табела-мания ме тресе Laughing Laughing Laughing

Да, на първата страница има една таблица, която аз съм я правил, ама по-новите посеви ги няма  Laughing
Другата седмица ще ги добавя  Simple Smile

# 31
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
А някой помни ли каква кутура се ползваше при различния избор - на за готвене, парфюми и какво още беше, като избереш и даваше гномове? Thinking

# 32
  • Мнения: 7 723
А някой помни ли каква кутура се ползваше при различния избор - на за готвене, парфюми и какво още беше, като избереш и даваше гномове? Thinking
Знам само, че гроздето прави вино  Simple Smile

# 33
  • до Бургас
  • Мнения: 100
А някой помни ли каква кутура се ползваше при различния избор - на за готвене, парфюми и какво още беше, като избереш и даваше гномове? Thinking

Заповядай  Peace

# 34
  • Мнения: 0
Да, аз всъщност успях да намеря тази, която търсех, поствам я и тук, може да я сложите и на първа страница, че е полезна:





EDIT: Мдаааааа, и тя се разминава с действителността...
Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms



Иначе Zynga са изкарали съобщение:
Howdy Farmers! We are currently investigating issues with missing animals and building parts from storage buildings.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 9
запис

# 36
  • UK
  • Мнения: 3 959
Записвам се и аз. Между другото, с толкова чийтове дето чийтват всички, и се мислят за мноого хитри като използват програми и други глупости, не се чудете, че играта е с такова качество. Тези програми за изпращане на неща, дето ги няма във фермата, как мислите действат на нещастната игра?

# 37
# 38
  • Мнения: 86
Да, аз всъщност успях да намеря тази, която търсех, поствам я и тук, може да я сложите и на първа страница, че е полезна:


EDIT: Мдаааааа, и тя се разминава с действителността...
Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms



Иначе Zynga са изкарали съобщение:
Howdy Farmers! We are currently investigating issues with missing animals and building parts from storage buildings.

Разминава се, защото неотдавна зинга промениха цифрите
Тея бъгове почвам да си мисля, че ги пускат нарочно  newsm78

# 39
  • Мнения: 3 219
Ъъъъ, ми да се запиша и аз  Laughing

# 40
  • Мнения: 626
Мърморана е права, да не стане накрая както с кокошарниците, за който не помни-от Зинга изтриха всички които са придобити ''нелегално ''

# 41
  • Мнения: 929
Уффффф, #Cussing out
 тази вечер си скъсах нервите ми то няма обиране и насаждане.
Ако пускат разширение да пускат да се скапва като хората играта
за да я оправят най-накрая. Crossing Arms
 Е мене питашли  ме твоита ферма пет пъти влизах да я торя и все ме рефрешваше..... резултата не го знам отказах се накрая Simple Smile  


За  пореден път ми изчезнаха материалите от конюшнята и яслата    #Cussing out    #Cussing out

# 42
  • Мнения: 1 687
Здравейте и от мен. Да не е гол запис и една снимка. За сега всичко си ми е наред при мен.

# 43
  • Мнения: 86
Разпознахте ли се на тази снимка

Аз да  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 7 723
Мърморана е права, да не стане накрая както с кокошарниците, за който не помни-от Зинга изтриха всички които са придобити ''нелегално ''
Бе... съвсем легално си беше  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт