FarmVille - 28 тема

  • 33 434
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 323
Моля, дайте ми съвет- от два дни торя нивите на съседите, търсейки царица пчела, ала няма, не намирам, аа и нямам кеш пари да си купя. Какво да правя?

Аз насях веднъж лилии и ми даде пчела-майка при обирането им...

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 822
A някой знае ли това какво е?

# 737
  • Мнения: 2 272
Искам тук пред всички искрено да благодаря на Кally May, че се съгласи да декорира фермата ми и че я направи толкова хубава Simple Smile  Hug

Ето някои снимки: (качеството на снимките е отвратително, понеже един път се развалят от фейсбук, после от страницата където съм ги качила)

















# 738
  • Мнения: 138
A някой знае ли това какво е?


Една "приятелка" вече събира такива камъни  Rolling Eyes . Пуска линкове, от който може да получава, но не можела да връща подаръците.

Whatever , страхотна е фермичката. Браво на Кally May за идеите и търпението подрежда

# 739
  • Мнения: 86
Това е някакъв нов вид колекции - lighting

# 740
# 741
  • Мнения: 0
Моля, дайте ми съвет- от два дни торя нивите на съседите, търсейки царица пчела, ала няма, не намирам, аа и нямам кеш пари да си купя. Какво да правя?
аз намирам редовно и вече не ги побликувам че ме дразнят ако искаш ме добави kami_rumen_tedi@abv.bg

# 742
  • London
  • Мнения: 292
Моля, дайте ми съвет- от два дни торя нивите на съседите, търсейки царица пчела, ала няма, не намирам, аа и нямам кеш пари да си купя. Какво да правя?
аз намирам редовно и вече не ги побликувам че ме дразнят ако искаш ме добави kami_rumen_tedi@abv.bg

Ха ха ха а бе ти прочете , че някой търси пчелата майка, но не видя дата ли  или това НОВА ТЕМА нищо не ти говори?!???????? Banghead

# 743
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Хаха и аз се чудя що ми излиза в обновените .......  Joy Joy Joy

# 744
# 745

Общи условия

Активация на акаунт