FarmVille - 28 тема

  • 33 484
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 626
Ето какво има в лилавите кутии, някои неща са нови

# 691
  • Мнения: 0
Вече си имам две царици...

# 692
  • Мнения: 96
Здравейте. Пощенският камион за какво служи? Дава го като награда за една от мисиите.
Само за декорация

# 693
  • Мнения: 96
Не знам дали беше ти, но не за първи път виждам така дадена снимка тук. Не ти ли е по лесно да използваш Принт Скрийн, вместо да снимаш екрана, да качваш снимката на компютъра и тн?
Някъде четох как става, но изобщо не запомних, дали може да напишеш процедурата?

# 694
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Вече си имам две царици...
А аз една не мога да намеря цял ден Whistling

# 695
  • Мнения: 68
Аз пък имам два кошера,но вътре пчелите са си максимум 200..... Mr. Green


И да се похваля,падна ми се 1 кеш от лилава кутия........ Peace

# 696
  • Варна
  • Мнения: 64
Снимките аз ги правя така: Като ми е отворена фермата, и например искам да снимам маркета (снощи снимах заради пчелата при лилавия ми грах), отварям го и натискам бутона Принт Скрийн (на моята клавиатура се намира до бутона F12 и пише PrtSc), след това си отварям програмката Paint и там го пействам. Запаметявам я в компютъра по принцип във JPEG image (.jpg). Това е, след това или ползваш сайт за да я качиш и да можеш да дадеш линк тук, или пък си я качваш във фейсбук и я споделяш и тук...това е. Може някой и по-подробно да обясни, но аз така правя  Wink

# 697
  • Мнения: 2
Да питам някой по-напреднал... След като сме си построили пчеларника веднъж, налага ли се после пак да строим.. или да добавяме материали ???

# 698
  • Мнения: 1 196
Здравейте, трябват ми 5 съседа за да мога да си разширя фермата ако някой иска да ми помогне, моля да ми прати покана за съседство аз съм Galina Kostadinova (снимка на руса жена с момиченце на ръце ), че открих че има доста с моето име..благодаря!

Готово    bouquet

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 15
аз даже не знам какво е Принт Скрийн  Embarassed ако може да обясниш   bouquet Не можах да обясня за снимката защото нямах клавиатура че ми се падна 1 кеш от лилавата кутия

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Здравейте. Пощенският камион за какво служи? Дава го като награда за една от мисиите.
Само за декорация
Аз с него си копам нивата обработвами наведнъж 9 квадратчета  Wink

# 701
  • Мнения: 147
Здравейте. Пощенският камион за какво служи? Дава го като награда за една от мисиите.
Само за декорация
Аз с него си копам нивата обработвами наведнъж 9 квадратчета  Wink

едва ли точно с него  newsm78 - нищо лично, но се копа с училищният автобус Peace

# 702
  • Мнения: 2 180
Абе мацки и котараци, кажете как си докарахте 2 кеша от онзи линк. Открих си АйДито  Laughing ама ми дава, че this activity is no longer available...

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Здравейте. Пощенският камион за какво служи? Дава го като награда за една от мисиите.
Само за декорация
Аз с него си копам нивата обработвами наведнъж 9 квадратчета  Wink

едва ли точно с него  newsm78 - нищо лично, но се копа с училищният автобус Peace
Да права си не съм прочела правилно че става въпрос за пощенският бус  Embarassed Joy

# 704
  • Мнения: 1 687
Здравейте и от мен.
С училищния автобус се оре, но аз се замислих и друго. Може ли да се променя веднъж по 4, а друг път по 9 квадратчета.  newsm78
Искам да попитам и друго. Изчезнаха ми картинките на стената. В смисъл публикации има, но са само линковете., няма я самата акртинка. Чистихме кеш не става. Имате ли някаква идея какво може да е. Само на единия компютър е така.
Днес и на мен ми се падна кеш от кутия.

Общи условия

Активация на акаунт