FarmVille - 28 тема

  • 33 481
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • UK
  • Мнения: 3 959
Маркова Рали е обяснила как става с ПринтСкрийн, но мога да повторя. Simple Smile Той се намира на клавиатурата след Ф12 и прави моментна снимка на целия екран. След това влизаш в Пейнт, пействаш снимката, изрязваш каквото не ти е необходимо, и сейвваш снимката като .jpg. След това я качваш в произволен сайт - Фотобъкет, примерно, или пък направо във Фейсбук. И даваш линк тук. Simple Smile

# 706
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хм, в чуденка съм, извинете за двойния пост. Значи, когато пет минути след като съм засяла, цялата ми нива е наторена, винаги съм си мислела, че това го прави някой съсед. Обаче сега всички ниви в допълнителните ми акаунти са съвсем наторени, а при тях нямам други съседи освен себе си и останалите допълнителни акаунти. Как става това?

# 707
  • Мнения: 86
При мен всеки ден в който садя нещо за 1 ден или повече е така

# 708
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нищо засято няма при тях, а в моята е 12 часово.

# 709
  • Мнения: 92
Хм, в чуденка съм, извинете за двойния пост. Значи, когато пет минути след като съм засяла, цялата ми нива е наторена, винаги съм си мислела, че това го прави някой съсед. Обаче сега всички ниви в допълнителните ми акаунти са съвсем наторени, а при тях нямам други съседи освен себе си и останалите допълнителни акаунти. Как става това?

и при мен от два дни е така....... имам засяти за 6, 12 и 24 часа...

е не, че се оплаквам  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 883
А аз се оплаквам - при мен не е така?!?  Cry

# 711
  • Мнения: 12
moje li nqkoi da mi kaje samo s 10 fv li se kupuva tazi pcela kralica izvinete no nqmam fonetika  bouquet

# 712
  • Мнения: 3 760
Освен да се купи с кеш, пчелата може да се придобие при обиране на собствени цветя или при торене на цветя на съседи  Peace
Кеш от лилава кутия ми се падна и на мен днес.
Искам кафява катеричка пък!
Иначе ми се падна и карамбола (старфут трии), а не я виждам в новите неща в кутиите.
Нещо, което ме изуми и изнерви-пуснах уиш на стената-мистери гифт. Доста хора ми пратиха, но успях да приема само 2-3. Останалите директно ме пращаха във фермата  Confused
Естествено още нямам пчела-майка. толкова трудно ми зарежда лентата със съседите, при това ми дава само около 150 от тях, а те са над 600. То докато нацеля комшия с цветя, докато го наторя...и минава поне половин час. Гадост.

Все се каня да ви питам-самолетът, като награда за една от мисиите. Всеки път като го спечели човек ли ще му даде едно ускорено зреене безплатно?

# 713
  • Мнения: 86
Starfruit Tree е доста старо, не е от скоро  Wink

# 714
  • Варна
  • Мнения: 64
Хм, в чуденка съм, извинете за двойния пост. Значи, когато пет минути след като съм засяла, цялата ми нива е наторена, винаги съм си мислела, че това го прави някой съсед. Обаче сега всички ниви в допълнителните ми акаунти са съвсем наторени, а при тях нямам други съседи освен себе си и останалите допълнителни акаунти. Как става това?

Прави го съседа с бота  Laughing. Бота тори не само съседите, а и съседите на съседите. Т.е. освен твоята нива е минал и през нивите на твоите съседи (в случая допънителните ти акаунти).

# 715
  • Мнения: 252
Здравейте! Аз не пиша често, но ви чета. Трябват ми съседи ако някой желае да ме добави nadiin.peneva@gmail.com. Благодаря  Simple Smile

# 716
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аха, ясно. Няма особена логика, но то какво ли има в тази игра. Със сигурност му благодаря, де. Не знам кой е, но му благодаря.

# 717
  • Мнения: 0
Ако сме комшии може и аз да съм. Но освен мен  има и доста други, които ползват този бот. Той неправи нищо лошо, необира от стената, а само тори всички плотове. Е има една отметка, която се маха и ще ви наторявам само по 5 плота, но при положение, че десетки хиляди ползват вече този бот няма смисъл да спирам опцията. То все някой друг ще се намери да ви копне нивите. Екстрата е че се качват бързо нивата, събират се  яйца и трупат парички. Да ви издам една тайна !? Ако го ползвате от фалшивите акаунти за 1-2 вечери ще можете да натрупате достатъчно кеш за да си изпращате по 2-3 мистериозни кутии без да се занимавате с нищо. Просто спите а бота бачка !Отваряте си главната ферма, подреждате, а бота във фалшивата ферма,  минимизиран е, стой мирно и кротко, и копа ли копа ! Е да двуядрен компютър се иска ама четох , че някои вече разполагат и с четриядрени в този форум. Рам не е необходима много (става и с 1 GB), но процесора се товари доста когато са отворени и двете ферми. Бота разполага с едно копче Close flash game. Тоест виждате само бялото, процесора се освобождава чувствително и сте готови за HD филм например.

Последна редакция: пт, 16 юли 2010, 11:11 от Lele Male

# 718
  • Мнения: 937
Благодяря за съседството сега и аз ще ви изпратя покана...

# 719
  • UK
  • Мнения: 3 959
Леле Мале, не знам дали сме съседи. Simple Smile Всъщност само за някои от темата знам, а със сигурност са много. Simple Smile Само последния път около разширението добавих над 70 човека. Wink Малко лицемерно се получава, но този бот ми харесва, знам, че не бива да се използват такива неща, но съм толкова зле с ХПто, че тези допълнителни ХП ме радват всеки път, та наистина благодаря на който и да го прави. Simple Smile Преди нямаше голямо значение, с 64 квадратчета дори да е наторена цялата нива - това е 64 ХП, сега 571 правят разлика, плюс още 571 като я изкопая и още 571 (поне) като засадя нещо...

Общи условия

Активация на акаунт