FarmVille - 28 тема

  • 33 479
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
670 Плота, 36 Мастери знака, експириънс почти нямам за 999 ниво Simple Smile С една дума играта изиграване и смисъл няма, но е забавно даже и с бота да бачкаш с цел оставане на свободно време за друго.





Понеже получавам ЛС с запитване за бота, давам линк (вие си решавате) http://farmvillebot.net/

# 721
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз имам 571 квадратчета, четири табелки (всъщност главно заради тях и ХПто си разруших старата ферма и я направих само ферма за известно време), на 45то ниво съм все още, но сега по бързо ги минавам, ще взема няколко табелки, най после си взех медала за засяти квадратчета, тоест съвсем наскоро направих 25 000, в момента са 25 025... Никога няма да взема медала за помощ на съседи, забива ми играта, едва наскоро започна да ме пуска да ходя при съседите си, имам още 1400 за мина... Никога няма да стане. Не е невъзможно, но не знам кога пак ще спре да ми позволява да ги посещавам. Имам да вземам още сините медали за садене на цветя, плодове и зеленчуци (като плодовете са ми най зле, там ми трябват над 7000), медала за отворени мистъри кутии, трябват ми още осем, дано да пуснат пак такива... Медала за нещата от конете, трябват ми 49, тоест половината, та там също нямам надежди, този за отваряне на яйца, там ми остават също към 45, и последните три за мисиите. Никога няма да имам всички медали. Simple Smile

# 722
  • Мнения: 0
За Co-Op мисиите се закачай за мен. Имам 3 големи ферми и с 1 засаждане взимам всичко. Ако знаете бота как сади само . Сложи 300 лук, чушки 800, домати 600 и това е Simple Smile

# 723
  • UK
  • Мнения: 3 959
Прати ми на лично съобщение името си във Фейсбук или мейла, да видя дали те имам, моля. Simple Smile Наистина не знам кой кой е... Simple Smile Само някои, които изрично са ми го написали... Simple Smile

# 724
  • Мнения: 0
Въпросче за този бот...
Има ли безплатна версия за Linux? Сърчнах във гугъл, но намерих само един платен  newsm78 Парадоксално, но факт Grinning

# 725
  • Мнения: 86
Прати ми на лично съобщение името си във Фейсбук или мейла, да видя дали те имам, моля. Simple Smile Наистина не знам кой кой е... Simple Smile Само някои, които изрично са ми го написали... Simple Smile

Може ли и на мен  Embarassed Mr. Green

# 726
  • Мнения: 2
За Co-Op мисиите се закачай за мен. Имам 3 големи ферми и с 1 засаждане взимам всичко. Ако знаете бота как сади само . Сложи 300 лук, чушки 800, домати 600 и това е Simple Smile

Ако не е много нахално  Blush И аз с медалите за мисиите съм много зле.. Никой не почва мисии ... Ако искаш да станем съседи, пиши ... Ако не ... здраве да е  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 0
Да и за мене играта вече е събиране на всички медали  и мастери знаци, иначе на декорация няма смогване ако ще 30х30 да пуснат фермата. И каква е тая ферма без ракета ! Simple Smile  hahaha

Ето мойте два профила, който иска да ме добави: gbambalov@yahoo.com и gbambalov@abv.bg
По 300 комшии имам , но сега ще почна да изваждам тези , които седят на 2..3 ... 4-то ниво и адвам сериозните играчи.

# 728
  • Мнения: 626
Да и за мене играта вече е събиране на всички медали  и мастери знаци, иначе на декорация няма смогване ако ще 30х30 да пуснат фермата. И каква е тая ферма без ракета ! Simple Smile  hahaha

Ето мойте два профила, който иска да ме добави: gbambalov@yahoo.com и gbambalov@abv.bg
По 300 комшии имам , но сега ще почна да изваждам тези , които седят на 2..3 ... 4-то ниво и адвам сериозните играчи.

Ние отдавна сме съседи и точно си мислех вчера да те питам как напредна толкова с ХР- то  Simple Smile. А за мисиите се прикачвам към всеки без да садя , (да ме извинявате ) ама тези мисии които ми излизат са вече засадени или им е изтекъл срока за златен медал .

# 729
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък не мога изобщо просто ей така да се присъединя към на някого мисията, струва ми се адски нахално. Simple Smile Преди нямах с какво да помогна за каквато и да било мисия, де, сега - просто не мога. Simple Smile Леле Мале, твоя мисия не виждам в списъка...

# 730
  • Мнения: 0
Леле Мале, твоя мисия не виждам в списъка...

Днес стартира дъщерята (пак аз де) утре ще е Lele Male.

# 731
  • Мнения: 626
Аз пък не мога изобщо просто ей така да се присъединя към на някого мисията, струва ми се адски нахално. Simple Smile Преди нямах с какво да помогна за каквато и да било мисия, де, сега - просто не мога. Simple Smile Леле Мале, твоя мисия не виждам в списъка...

По принцип си права , но когато пусках аз мисиите докато взема медала , никой не помагаше, но лепки имаше много. За това се реших на това , а и този медал за помощ е ужасен стравшо много мисий иска, ти няма как да го вземеш ако садиш за всяка мисия .

# 732
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, абсолютно съм съгласна, аз го приемам като проблем това у себе си, не обратното. Simple Smile

# 733
  • Мнения: 86
Да и за мене играта вече е събиране на всички медали  и мастери знаци, иначе на декорация няма смогване ако ще 30х30 да пуснат фермата. И каква е тая ферма без ракета ! Simple Smile  hahaha

И аз съм така, държа да имам всички табелки и медали  Laughing

# 734
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Моля, дайте ми съвет- от два дни торя нивите на съседите, търсейки царица пчела, ала няма, не намирам, аа и нямам кеш пари да си купя. Какво да правя?

Общи условия

Активация на акаунт