Незабравима / Unutulmaz / тема 61

  • 27 806
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 24
Джемил няма да стреля по Харун, той не е убиец и не би оставил внучката си без баща.

# 736
  • Мнения: 186
Аз ще се повторя, но според мен Мелда не е влюбена толкова в Харун, колкото иска да си го отвоюва.  Нейната битка е предимно срещу Еда!!! Тя просто е биткаджийка и воюва -така като в университета /училище/, фирмата и т.н.

Напълно съм съгласна с това.Тя неможе да приеме ,че Еда е любовта на Харун .Ако беше друга жена мисля ,че отдавна би се оттеглила .Нейната война е срещу Еда. newsm10
Няма да съм учудена ,ако се опита да застреля сестра си?! Мислейки ,че премахва напълно проблема си веднъж завинаги! Падението й да бъде пълно!Но по-вероятното е Джемил да стреля по Харун.

на мен пък надеждата ми е в Джаммил. Не изключвам и аз мелда да стреля, тслед това да я приберат в лудница. Но ако следваме щампата, трябва да е Саадет.

# 737
  • Мнения: 24
Като чета коментарите ви и като се връщам назад все повече ме гложди мисълта-защо Мелда не иска Джемил да научи  истината. Не говорим за здравословното му състояние, това е изтъркан рефрен. От какво се страхува Мелда? Това би било хубаво да ни покажат.

# 738
  • Русе
  • Мнения: 2 235
Джемил няма да стреля по Харун, той не е убиец и не би оставил внучката си без баща.
Тя и Тюркян не е ,ама стреля!

# 739
# 740
  • Русе
  • Мнения: 2 235
Май направих голяма грешка! Копнах горната снимка и я преместих в новата тема,мислейки че ще е в същия размер. А тя стана колкото екрана на компа. Не знам как да я намаля или изтрия?! Не искам да съм наказана! Кой ще ми помогне?

# 741
  • Мнения: 9
Май направих голяма грешка! Копнах горната снимка и я преместих в новата тема,мислейки че ще е в същия размер. А тя стана колкото екрана на компа. Не знам как да я намаля или изтрия?! Не искам да съм наказана! Кой ще ми помогне?

 Peace

# 742
  • Русе
  • Мнения: 2 235
Май направих голяма грешка! Копнах горната снимка и я преместих в новата тема,мислейки че ще е в същия размер. А тя стана колкото екрана на компа. Не знам как да я намаля или изтрия?! Не искам да съм наказана! Кой ще ми помогне?

 Peace
  love001

# 743
  • Варна
  • Мнения: 2
Има ли нова тема момичета?

# 744
  • Русе
  • Мнения: 2 235
Има ли нова тема момичета?
на стр.44или 45

# 745
  • Мнения: 93
Това е новата тема

Няма да имам възможност утре да съм тук или по скоро ще съм привидно затова сега пускам темата
Хайде лека ви вечер

Изпишете тази докато може или до 50 стр
Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 746
  • Мнения: 0
да и аз мисля,че серхан и йозлем си отиват много като двойка и искам да бъдат заедно,но това не го решаваме ние.

# 747
  • Мнения: 11
Важно: Преведете и това.
========
1. Това трябваше да го пусна, като новина

http://www.dizifilm.com/haberler/unutulmaz-dizisi-bitiyor-mu-7301.html

Bu Bilgi İlk Kez DiziFilm.Com'da

Geçen sezondan beri devam eden dizilerden neredeyse hepsi yeni yayın dönemlerinin açılışlarını yaptı ya da hangi tarihte açılış yapacağı ilan edildi ancak Unutulmaz için hala soru işaretleri var.

Dizinin yeni sezon ilk bölümünün hangi tarihte yayınlanacağı henüz belli değil. Aldığımız bir duyuma göre de Unutulmaz'ın yeni sezon için bir bölümü çekilmiş ancak kanal dizinin durdurulmasını istemiş. Geçtiğimiz günlerde de Nihat Alptuğ Altınkaya'nın diziye dahil olduğu haberini yayınlamıştık. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

Bu zamana kadar yaptığımız bu tür haberlerde hiç yanılmadık. Her ne kadar yapımcıları iddialarımızı yalanlama yoluna gittilerse de DiziFilm.Com olarak dediklerimiz bir bir çıktı. Şimdi de Unutulmaz için aldığımız bu duyum doğrusu kafamızı karıştırdı. Yapımcısının bu konuyla en kısa zamanda bir açıklama yapmasını diliyoruz.

Yasal Uyarı: DiziFilm.Com Internet Sitesinde yayınlanan haberlerin tüm hakları DiziFilm Internet İşletme ve Ticaret A.Ş.`ye aittir. Kaynak gösterilmeden haberin tamamı veya bir bölümü kullanılamaz.
Ancak alıntı yapılan haberin bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
====
2.Това ми съобщиха относно горното

Dizinin bitip bitmemesi ile iligli çok mesaj aldım...Arkadaşlar, gerçekliği olmayan haberlere inanmayalım...Dizifilm.com'un haberi de gerçek dışıdır...Yazıda çelişkilerde vardır...Elimizde 1 bölüm değil 2 böl...üm stok vardır...Yepyeni bölümleriyle dizi devam edecektir...
=======
3.Това да го пусна

Sevgili üyelerimiz! Unutulmaz dizimiz ile ilgili spekülasyonlara yenilerinin eklendiğini görüyoruz.Dizimiz senaryo ve zaman değişimleri dolayısıyla,bazı mekan değişikliklerine gitmiştir.Özellikle sevgili yönetmenimiz Cem bey'in kullanılacak mekanlar konusunda,çok titiz davrandığını biliyoruz.Birazda  dizimizin kalitesine uygun mekan bulunamaması dolayısıyla ufak gecikmeler olmuştur.Programda bir değişiklik olmazsa çekimlerimiz 17 Eylül tarihinde başlayacaktır.Sizlerden ricamız bu tür asılsız haberlere itibar etmemenizdir.Biraz beklemiş olacaksınız ancak beklediğinize değecek,şüpheniz olmasın.Bilginize..

http://www.atvdiziler.com/unutulmaz-dizisi-haberler/unutulmaz-de … opicseen#msg44950

====
Изглежда 1 е фалшива новина.
Изглежда 2. ми съобщиха да знам, че е неверна информация
Изглежда 3. Може би е официялното опровержение на 1.

Общи условия

Активация на акаунт