Бебето ви има ли емоционална връзка с гърдата?

  • 1 201
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Зесега я успокоява самото ми присъствие, не е задължително да е гърдата, важното е да е гушната в мен.
Вечер заспива по-скоро с палец. защото след кърменето при месетенето в нейното легло задължително се събужда и се успокоява самостоятелно, което май не е по-малкото зло Thinking

# 16
  • Мнения: 819
Но при нас има и друго- когато го кърмя и той реши да си почине малко, започва да си играе на 'боц' със зърното- сочи с показалчето и се опитва да го уцели. След няколко опита пак започва да суче.
Това го има и при нас  Laughing

# 17
  • Мнения: 127
За първи път забелязах подобна връзка, когато Цветина беше на седем месеца. Слагаха ми упойка, за да ми цепнат една мастна жлеза и се наложи два пъти вечерта да й давам адаптирано мляко, което тя с отврат плюеше. Сутринта в шест часа сука насън и много-много не реагира, но в десет и половина след като се нахрани започна да гали гърдата, от която сука и й пя в продължение на поне пет минути!  Laughing Дотогава не си беше проявявала певческите способности и можете да си представите как се разциврих от умиление  Embarassed Оттогава най-редовно си притреперва вечер след баня като тръгна да се събличам. А откакто се кърмим само вечер (не ми се вярва, че стана цял месец!) само за три дни свикна, че вече ще яде и от двете цици и си ги редува сама на няколко дръпвания - дори бях започнала да се притеснявам, че ме използва за игра, а не за ядене, но и това отмина....

# 18
  • Мнения: 980
Mисля, че при нас е рано още. Опитва се да си играе с гърдата, но аз не й давам. Успокоява се най-вече като чува сърцето ми, ляга там и с биба в уста заспива. Понякога вечер се умилква повече, но основно сме тук за да се храним Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
ДА, изключително силна.Радва им се, говори им, липсват му Heart EyesДнес се прибрах след почти тридневно отсъствие и от 3 до 6.30 съм кърмила 4 пъти hahahaТой на практика се завря под пуловера ми и оттам си гледа ТВ, играе си, хили се, ама не пуска Mr. Green

# 20
  • Мнения: 8 463
Има.Понякога само ги разглежда и им пее.А друг път хваща с нокти и дере ли дере.Ако не са изрязани ноктите познайте,какво става.А друг път само се гушка в тях и се успокоява.

# 21
  • Мнения: 516
И моят Ники,е силно привързан към гърдите ми.Изпитва някакъв вид благодарност към тях  Wink - след като се насу4и ,запо4ва да ги прегръща и да си търка бузите в зърната ми ...абе,гледката е уникална Blush

# 22
  • Мнения: 4 242
Има да. Докато суче обича да ги милва или мачка (точно като коте). Нощем като се размърда протяга ръчичка и като ги докосне заспива спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт