МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07. - ФИНАЛЪТ

  • 28 775
  • 1 496
  •   1
Отговори
# 15
  • España
  • Мнения: 1 273
Маме......абе кот дадеш,нямам претенции Joy

Супер е ,че ще си имаме наще място във форума! Аз така свикнах с вас Hug! Така ще можем да си фоментираме на воля Grinning

Между другото,видяхте ли как Аржентина посрещна своя отбор!!! Ей за това им се възхищавам,верни до смърт!!! Само мога да гадая ако това се бе случило в ....по-балкански ширини , с колко тона домати щеше да олекне селското ни стопанство,образно казано! Thinking Laughing
Между другото и ние местим площадката и семейно всички заедно ще гледаме финала в Мароко! Поне да си изкараме кефа на спокойствие,слънце и плаж!  grinning039

# 16
  • Варна
  • Мнения: 294
  bouquet, Маме за темата.
аз пак се завърнах на морския бряг, но започват гостуванията  Mr. Green
няма да мога да се включвам бързо и адекватно, но при първа възможност съм с вас  Hug

# 17
  • España
  • Мнения: 1 273
aneli, весело море! И да се включваш тук,ей! Освен,че стеб е весело ти си и музата на фиата Joy!

От моите снимкови предложения към него и без това само едни голи прашки останаха! Joy

# 18
  • Мнения: 2 280
Анели , приятно изкарване на почивката   bouquet

# 19
  • Мнения: 11 607
Маме......абе кот дадеш,нямам претенции Joy

4 броя деца давам....И тъй като най-малкото все още е само на кърма - вървя в пакет с него......Да стягам ли багажа за Мароко?

Анели, приятно и на теб.........

Да има ли видеоповторения във футбола? Чета,че съдия Колина е против тях.......

# 20
  • София
  • Мнения: 1 003
Хоп, и аз съм тук  Mr. Green
Благодаря за темичката!

# 21
  • София
  • Мнения: 7 094

Да има ли видеоповторения във футбола? Чета,че съдия Колина е против тях.......

Във всеки един спорт има, защо във футбола да няма!?  Че не може да се оспорва съдийската оценка е факт, но и съдийте са хора и допускат грешки. Оценките са субективни, техните грешки понякога са платени, понякога неволни, защото футбола е динамична игра и се следят много фактори накуп. Страх ги е от всенародния гняв явно.
Твърдо ЗА!

# 22
  • España
  • Мнения: 1 273
Маме......абе кот дадеш,нямам претенции Joy

4 броя деца давам....И тъй като най-малкото все още е само на кърма - вървя в пакет с него......Да стягам ли багажа за Мароко?

Анели, приятно и на теб.........

Да има ли видеоповторения във футбола? Чета,че съдия Колина е против тях.......

дето са 2 ,там са и 4,+ още един брой от сестра ми,ще заформин SoS-детски селища. Виж на детски селища не знам,но на SOS  ще го докараме Joy Joy Joy,ако твоите са от същия модел като моите мини-варвари! Joy

# 23
  • España
  • Мнения: 1 273
За видео-повторенията,по принцип мисля ,че трябва да се приемат,по-справедливо е някак си,осебено ако си от ощетените Laughing!
Обаче щом толкова видни футболни капацитети са против,в това число и Колина,съм принудена да ревизирам първоначалната си позиция! За да се противопоставят така категорично,явно има защо! newsm78

# 24
  • Мнения: 3 656
Има ли някой, който да вярва, че може Уругвай да стане шампион на Планетата? newsm78 Wink
Очаквам изненади, вече нищо не ме учудва. Grinning

# 25
  • Мнения: 4 678
Има ли някой, който да вярва, че може Уругвай да стане шампион на Планетата? newsm78 Wink
Очаквам изненади, вече нищо не ме учудва. Grinning
понякога вярвам..но не съм напълно трезвен Mr. Green #Silly

# 26
  • Мнения: 4 555
Виж на детски селища не знам,но на SOS  ще го докараме Joy Joy Joy,ако твоите са от същия модел като моите мини-варвари! Joy
Joy Joy Joy
Големи сте купонджии, ще ме уморите от смях  Laughing

Аз нямам нищо против Уругвай да спечели. Харесвам латиноамериканския футбол и ми се ще да не е пак европейски финалът като миналия път. То тогава беше един финал  ooooh!

В другия полуфинал съм за Германия.

# 27
  • Мнения: 3 034
Намерих ви!  Grinning Видях, че Мама Цоцоланка е пуснала по-горе песента на Шакира, но май нямаме Waving Flag , която е любима на мен и сина ми - един канадец и Давид Бисбал я пеят, последният голяма моя любоФ. Ето: http://www.youtube.com/watch?v=YXUr4rh2LRE

Та, с какво си уплътнявам аз времето до мачовете - с планиране на почивка да видя същия тоз Бисбал на живо, обаче не мога да си намеря апартамент на добра цена с Интернет и се изнервих много вече.  Crossing Arms

Иначе съм от Левски и Ман Юнайтед (преди Бербатов да нахлуе там).  Laughing

# 28
  • Мнения: 4 678
http://www.vbox7.com/play:c19ab866
..наблюдавайте съдията..в 4.25 мин Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 7 094
Joy 12-я играч на отбора

Общи условия

Активация на акаунт