Бг гари,Арабски летища,някой някого с усмивка посреща !

  • 47 373
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Уго, ние всъщност ще тръгнем от Истанбул, спрях се на Бейрут, защото с Pegasus билетът излиза към 170 лева. Иначе от София до Дамаск съм пътувала с Malev и Румънските авиолинии, като с румънските май е най-евтино. В Сирия ще бъдем две седмици за обиколен тур, но много ме дразнят тези две нощувки в Бейрут, така че се замислям и за друг вариант, с турските линии колко излиза билетът? Между другото нали щяха да връщат директните полети до Дамаск, някой чувал ли е нещо  Thinking?

# 676
  • Мнения: 3 804
ssalma може ли инфо за  Pegasus  newsm78,много са им ниски цените ,иначе за Ливан можеш да летиш и от София .С турците до Дамаск цената беше доста по-висока,а не забравяй,че превоза до Дамаск ,ако ще наемете такси ще е най-малко около 70 $.

# 677
  • Мнения: 0
Pegasus са турска нискотарифна компания, може да се лети и от София като излиза малко по-скъпо, доколкото знам полетите до София и Бейрут са ги пуснали от септември. Ето сайта им:
https://book.flypgs.com/Common/MemberRezvResultsPreview.jsp?, можеш да провериш какви полети имат и цените им.

А тези таксита от летището ли се взимат, имам предвид някакви специални трансгранични ли са или може да се вземе каквото искаш  newsm78? Също така на кола ли се плаща или на човек, защото сме четирима и честно казано ако е до към 100 долара предпочитам да си ги разделим, отколкото да плащаме за хотел.

# 678
  • София
  • Мнения: 18 165
И ние сме на линия утре, ако не се успи моята особа след нощно бдение над компа.. Mr. Green

# 679
  • Мнения: 550
Добро утро, заповядайте на чай и сладки от мароканския ресторант в Барселона



Междувременно очаквам разказ от срещата  Hug

Качих няколко снимки от Барселона и в албума за тези, които нямат Фейсбук но нямах търпението да кача всичките отново
и се извинявам, че на повечето съм със затворени очи , но ние очаквахме дъжд и се бяхме заредили с чадъри, а ни посрещна страхотно силно слънце.  Crazy
Е по-добре така, отколкото да идем само със слънчеви очила, а да ни вали през цялото време Simple Smile
Пък се оказа , че и с краля и кралица Рания сме се разминали за няколко дни, те вчера са били на мач на Ноу Камп
http://nba.msg.com/photo/0g5TfM0aadbyP

За малко да забравя, Деси, честито за малката Маугли  Hug

СЛънчева неделя на всички   bouquet

# 680
  • Мнения: 468
Хоп троп, първа. Mr. Green

Айа, прекрасно местенце.  Hug Да знаеш всички мъдро отсъдхме колко си напреднала. Hug
То и аз на срещата бях все с очила, доста подозрителна изглеждам сигурно. Mr. Green Но много силно беше слънцето, очите ми хич не го понасят, нали са много светли.
Голям късмет с кралицата, жалко, че сте се разминали. Peace

Да се отчета за срещата - на мен много ми хареса както винаги.  Hug Flutter Каките и баткото го пратихме да се поразходят, а ние свободни като птички си поприказвахме за де какво се сетите.  Crazy Наистина си мисля да направим видеовръзка следващият път, ако някой има идеи как да стане, да каже.  Peace
Сега другите да кажат добре ли изкараха. Peace

Алверке, на следващата среща те чакаме напълно възстановена, а между другото около Коледа предлагам още една, тогава със сигурност ще има и дошли от зад границата. Wink

Гаричке, предполагам нямаш време за нет. newsm78

Сафар, жалко, че си във Варна. Peace

Ясминка пък засега имаше проблеми с нета, ей, това от Сирия да дойдеш и да имаш проблем с нета си е чисто наказание. Mr. Green

Хм, ми аз от доста време си чакам срещата, сега какво ще чакам? Добре, че идва празник. Crossing Arms

# 681
  • Мнения: 2 171
Много беше приятна срещата, както се очакваше Simple Smile. Радвам се, че се запознах с Ом Саид, както и че се видяхме с другите момичета Hug. Голямо благодаря на Амал, че беше така добра да ме закара до вкъщи  bouquet. Алвера, надявам се бързо да се възстановиш и да си на линия следващия път Peace
Аз предлагам да си направим тези срещи традиция, поне веднъж месечно Simple Smile

# 682
  • Мнения: 3 804
Качих снимката на дребната в албума,който иска да погледне,тя от утре е във ваканция заради празника.Днес се прибра много щастлива,по английски има отличен и емблемка са и дали. Grinning

ssalma а езика знаете ли? Предполагам има спец.стоянка на такситата ,които пътуват до Дамаск,но не знам къде е и не  мога да ти помогна.

Цитат
Ясминка пък засега имаше проблеми с нета, ей, това от Сирия да дойдеш и да имаш проблем с нета си е чисто наказание. Mr. Green
това е проклятието на фараона ,опс- на сирийският нет и в БГ те хваща  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

айа супер снимки.  bouquet

лили къде изчезна  newsm78 newsm78 newsm78

# 683
  • Мнения: 39
Е,хайде и аз да се разпиша най-после.. Party,че вчера не успях да се добера до компютъра...Половинката се беше инсталирал пред ПС-то и нямаше никакво намерение да ми отстъпи дори за 10 минути.. Crossing Arms
Първо,Здравейте на всички!  bouquet
Срещата мина много хубаво..,на мен ми беше много приятно и интересно да се запозная с някои от момичетата,както и да си поговорим..Всички сте толкова мили и любезни...,останах очарована от топлото приемане,предвид,че съм най-малка и най-неопитна..Смятам,че подобни срещи са особено полезни и изключително разтоварващи..Ще очаквам следващата с по-голямо нетърпение..!!! Heart Eyes  bouquet
jasmin,аз разбрах квартала-Слайбе.Или поне това запомних след 5 минутно повтаряне.. newsm78
amal,мила,питах аз за пореден път,та най-после го запаметих в съзнанието...,ама,то срамота да не знам.. ooooh!Та,сунит е..
Пожелавам на всички,лек и слънчев ден!  bouquet

# 684
  • Мнения: 3 804




честит празник момичета!!!!!!!!!!!!!!!!!нека донесе мир и щастие в домовете и сърцата ви.!!!!!!!!!!

# 685
  • Мнения: 427
                    EID MUBARAK  принцески мои   Heart Eyes
       Здраве , щастие , лубов , мир и хиляди усмивки в душите , сърцата и семейното огнище    bouquet
     
            

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 20:10 от Saidah

# 686
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270

Честит да е празника и от мен! Мир, спокойствие и благоденствие да има в домовете ви! Бъдете здрави и много щастливи!
Ом Саид, Слейбе е централен квартал, търговски. Аз лично много го харесвам, защото има всичко, много хубави и качествени стоки на най-ниски цени в Латакия.
На мен ми е близо, с автобус или маршрутка съм за 10 мин там и обичам да се шматкам по дюкяните. Пренаселен е, няма много пространство, но така е със всички централни квартали.
Ние сме в Машруа сабиа. Ако някой ден се преместите в Сирия, ще си ми съвсем наблизо. Латакия има много добър градски транспорт, бързо става пътуването.

Уго, сарказъм ли долавям... Mr. GreenАма ти е простено, че си потърпевша от онова техническо чудо-сирийския нет.
Отивам да гледам Даянка в албума.

Лека вечер!  bouquet

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 23:06 от jasmin

# 687
  • Мнения: 39
Честит празник!Здраве,щастие и много любов да царят в домовете ви!

# 688
  • Мнения: 550
Честит празник, скъпи арабски приятелки.
 Нека любов, мир и разбирателство царят в домовете ви!

# 689
  • Мнения: 468
Еид Мубарак, скъпи ориенталски принцеси.

И нека както пише в пожеланието, всичките ви мечти се изпълнят.
А аз си пожелавам форумните ни приятелства да се множат и да укрепват. Hug Flutter Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт