Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 418
  • 746
  •   1
Отговори
# 270
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Добър вечер! bowuu bowuu bowuu

# 271
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!
Евала Крали...много важно уточнение което за кой ли път ще докаже чееее...ГАЛКАТА...ПРЕЗИДЕНТ!!! newsm51 newsm51 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10

# 272
  • Мнения: 4 381
ЗИЗУ, СКЪПА ЗДРАВЕЙ, ДОБРЕ ДОШЛА , НЕРДЕ ХОДИШ ДЖАНЪМ !!!   

# 273
  • Мнения: 0

Един от любимите ми моменти.

# 274
  • Мнения: 0
Кралице ти къде одиш джанъм. На среща с Галип ли беше newsm78

# 275
  • Мнения: 4 381
  
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!
Евала Крали...много важно уточнение което за кой ли път ще докаже чееее...ГАЛКАТА...ПРЕЗИДЕНТ!!! newsm51 newsm51 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10
:2gunfire: #2gunfire #2gunfireИ ТОВА Е ВЕРНО,МНОГО ВЕРНО !!!

# 276
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ЗИЗУ, СКЪПА ЗДРАВЕЙ, ДОБРЕ ДОШЛА , НЕРДЕ ХОДИШ ДЖАНЪМ !!!   
Карам я миличка яваш - яваш да не стават дармадани... Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy Joy

Теди, здравей мило...идваме на подкрепление. Hug  bouquet

# 277
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!
Евала Крали...много важно уточнение което за кой ли път ще докаже чееее...ГАЛКАТА...ПРЕЗИДЕНТ!!! newsm51 newsm51 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10
:2gunfire: #2gunfire #2gunfireИ ТОВА Е ВЕРНО,МНОГО ВЕРНО !!!
  love001  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51...абе знаех си, че кой разбира е от нашта партия...само не вдевам що стреляш... newsm78

# 278
  • Мнения: 4 381

Един от любимите ми моменти.
 Вечеряхме, джанъм ходихме на пикник!!! Въобще не ми е до вас сега,объркана съм! Галката ми говори едни работи...............в умисъл съм.......кво да правим,я не съм тъй давателна лесно !!

# 279
  • Мнения: 0
ЗИЗУ, СКЪПА ЗДРАВЕЙ, ДОБРЕ ДОШЛА , НЕРДЕ ХОДИШ ДЖАНЪМ !!!   
Карам я миличка яваш - яваш да не стават дармадани... Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy Joy

Теди, здравей мило...идваме на подкрепление. Hug  bouquet

Здравей джанъм. Изгубихте се. Да не сте ходили на среща Галката бил на морето.

# 280
  • Мнения: 4 381
 
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!
Евала Крали...много важно уточнение което за кой ли път ще докаже чееее...ГАЛКАТА...ПРЕЗИДЕНТ!!! newsm51 newsm51 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10
:2gunfire: #2gunfire #2gunfireИ ТОВА Е ВЕРНО,МНОГО ВЕРНО !!!
 love001  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51...абе знаех си, че кой разбира е от нашта партия...само не вдевам що стреляш... newsm78
 
               ДА ПОДЧЕРТАЕМ КАЗАНОТО И СНОЩИ И ДНЕС !!!

# 281
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ЗИЗУ, СКЪПА ЗДРАВЕЙ, ДОБРЕ ДОШЛА , НЕРДЕ ХОДИШ ДЖАНЪМ !!!   
Карам я миличка яваш - яваш да не стават дармадани... Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy Joy

Теди, здравей мило...идваме на подкрепление. Hug  bouquet

Здравей джанъм. Изгубихте се. Да не сте ходили на среща Галката бил на морето.
Така, така...и тен фанахме и кеф си правихме...и некви нещаааааааа... Party
Не се прай сега на Дора Габе...и ТИ беше там...и на тебе ти беше хубаво...Целия Гальов отбор бехме заедно. Joy Joy Joy Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Признайте си милички...нема да ви е страх...нема да ни бият...СПОКО!!! Peace

# 282
  • Мнения: 36 907
Ей! С тоз Галип всички се ошашкахте. Зарязахте темата, дебатите и хукнахте да го търсите. Я по-спокойно той сам ще дойде тук в темата. Карайте явяш явяш и всичко ще бъде ок!

# 283
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!
Евала Крали...много важно уточнение което за кой ли път ще докаже чееее...ГАЛКАТА...ПРЕЗИДЕНТ!!! newsm51 newsm51 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10
:2gunfire: #2gunfire #2gunfireИ ТОВА Е ВЕРНО,МНОГО ВЕРНО !!!
 love001  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51...абе знаех си, че кой разбира е от нашта партия...само не вдевам що стреляш... newsm78
 
               ДА ПОДЧЕРТАЕМ КАЗАНОТО И СНОЩИ И ДНЕС !!!
Добре, че се появи да сложиш точка на спора... Hug Hug Hug
И в този ред на мисли....и отновоооооооо... ГАЛЬО ПРЕЗИДЕНТ!!!

# 284
  • Мнения: 0
ЗИЗУ, СКЪПА ЗДРАВЕЙ, ДОБРЕ ДОШЛА , НЕРДЕ ХОДИШ ДЖАНЪМ !!!   
Карам я миличка яваш - яваш да не стават дармадани... Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy Joy

Теди, здравей мило...идваме на подкрепление. Hug  bouquet

Здравей джанъм. Изгубихте се. Да не сте ходили на среща Галката бил на морето.
Така, така...и тен фанахме и кеф си правихме...и некви нещаааааааа... Party
Не се прай сега на Дора Габе...и ТИ беше там...и на тебе ти беше хубаво...Целия Гальов отбор бехме заедно. Joy Joy Joy Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Признайте си милички...нема да ви е страх...нема да ни бият...СПОКО!!! Peace

СУС! Недей обажда! Нека да бъде изненада като се срещнем да се чудят от къде ни познава.

Общи условия

Активация на акаунт