Отговори
# 30
  • Мнения: 668
Дес, някъде трябва да имаш бутон "добави анкета" Някъде до "отговори" предполагам  newsm78

Няма Бенджи, нищо друго му няма. Една позната ми каза че върлувал тука из нашия град такъв вирус само с висока Т за 2-3 дни. Дадох му Беладона. Дали не е вдигнал по високата Т от нея?  Thinking

# 31
  • Мнения: 662
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4831.0
ей тука пише за анкетата  Peace;
The Tulip, да се оправяте бързо  Praynig Мойто пък нощно време се съдира да кашля и от вчера му подсвирва десния дроб ooooh! дано успея да го оправя, че не ми се ходи до доки Crazy
Иначе моя мъж ако си купи сам кола няма да му се ядосам много,щото той ще си я кара  Mr. Green Виж за неща за вкъщи не би купил сам, въпреки че там вкусовете са ни еднакви  Peace

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Кам, не знам за беладоната...и аз съм давала, но като ми е казвала хомеопатката да давам. Не винаги ми изписва беладона при висока температура...Зависи от цялостната картина...Виж тука за беладоната: http://lox.hit.bg/books/homeo/homeopatia.htm#

gudzy, ти как го лекуваш като се разболее?
И аз отлагам и не ходя при ЛЛ...докато издържа... Wink
Опитвам с народна медицина, ако не става, звъня на хомеопатичката...
За последната една година съм ходила при ЛЛ само два пъти за бележки за училище и ДГ и после за детските...Пу -пу...

# 33
  • Мнения: 11 336
Добър ден, жега е, а аз ще ходя на масаж  Crazy

Иначе драги мой , моят любим се прибрал в 1:30 ч, аз съм спяла ............сутринта се видяхме, ама ми показа снимки и клипче и ми стана мерак и аз да го яхна  Joy
Аз съм единствено сърдита, че се страхувам за него. Страхувам се да не се прибие някъде по улиците  Sad Това е единственото нещо за което не съм съгласна. Преди малко  ми се обади да ми каже , че колата му била се развалила и ще се прибирал с автобус  Mr. Green  Wink Айде ново двайсет.

Снеже, добре дошла. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 510
The Tulip,Беладона е хемиопатично лекарство за сваляне на температурата. Аз обаче много не вярвам в хемиопатията, заради един случай в миналото с детето на моя колежка.
Ако е вирус дай му една ампула витамин С и му сложи чорапи напоени с оцет и вода 1:1, ако търпи и под мишниците. Дай и един парацетамол. Ако температурата продължава трябва да отидете на доктор. Дано да е вирус. Да не се обезводни много течности.

# 35
  • Мнения: 668
Мерси, Бенджи. И аз не знам вече. То тука в Б-с няма читав хомеопат. Т.е има една, но при нея трябва да си богопомазан за да се запишеш, та затова изобщо не се бутам. Тази при която бях записала Виктор на няколко пъти ме подразни с меркантилността си, та затова спрях да го видя.  Crossing Arms Опитвам първо това онова и ако до 2-3 дни не се подобри бягам при личната. Поне е педиатър.
Снежи, добре дошла и благодаря за съветите - ама моя вече като види оцета и надава неистов рев.  Mr. Green Иначе одеве даже го къпах в хладка вода.  ooooh!
Рейче споко всичко ще е наред. Аз веднъж се возих на мотор и повече няма да повторя.  Twisted Evil
Казах ли ви че вчера на един паркинг треснах колата?  Crazy Crazy Crazy

# 36
  • Мнения: 2 510
The Tulip, моя беше същия. Тогава само му обуй къси чорапки, потопени в оцет и вода и изтискани. От хора съм чула, че стъпалата на краката се сваля най-много температура и не трябва да ги завиваш когато спи.

# 37
  • Мнения: 668
Кипре, ти ли беше харесала снимките ми от пясъчните фигури? Сега има нова изложба на тема "Цирк" , та като дойдете може да ги посетите. http://www.facebook.com/photo.php?pid=6449974&id=316698259895

# 38
  • Мнения: 662
The Tulip, тия фигури много яки Peace
Реа, добре че не преби човека  Joy
*Бенджи*, мойто дете боледува мноооого странно и постоянно, когато е на градина  ooooh! Обикновено една седмица е на градина и след това почва да точи сополи и да прикашля и така 3 седмици, след това нещата се повтарят и така вече 2 години.Последните 2-3 месеца се позадържа по по дълго на градина, надявам се на есен вече да не ги прихваща тия "градински" сополи Praynig Иначе нашата лична и много готина и изписва главно по хомеопатични лекарства, на баш хомеопат никога не сме ходили.Вече почти спрях да му давам каквито и да било лекарства и си се оправя сам, но сега леко чух подсвиркване и нощем кашля със спазми и е на вентолин от вчера, днес почти не се чува, надявам се утре да изчезне съвсем свиркането Praynig Иначе за две години ги научих всички хапове дето му действат и доста рядко и звъня на доки. А иначе за да го заведа е на другия край на София, поне 30-40 минути с колата и там чакане 2 часа и ми се отщява Crossing Arms Пак се олях...

# 39
  • Мнения: 6 274
Ииии Джул, питай го чиляка какъв цвят е тая кола, че ми стана интересно  Mr. Green ? Абе тия вашите скамейки трябва вече бая да са подгизнали от толкоз поливане  Whistling

Не, сега няма как да го питам, че не искам да му вдигам телефона.  Crossing Arms

А това за пейките ме разсмя.
  hahaha

# 40
  • Мнения: 11 336
Камче, мн интъересни снимки, за първи път ги виждам. Това всяка год в Б-с ли го правят? Сега има ли такива пясъчни фигури ? или са от миналат година?

# 41
  • Мнения: 668
Камче, мн интъересни снимки, за първи път ги виждам. Това всяка год в Б-с ли го правят? Сега има ли такива пясъчни фигури ? или са от миналат година?

Ами тези са от тази година, но не съм правила аз снимките. Бях пускала от миналата година. Темата тогава беше "Приказки" и бяха мн. яки, ако намеря снимките ще ги пусна. Има ги за трета година мисля.  newsm78
Тук са 050596

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 20:37 от The Tulip

# 42
  • Мнения: 11 336
Камче, супер  Peace много интересно. КОлко време ги правят? Колко време издържат?


ВидЕх мотора, мн як  Embarassed огромен, карал го бил Долф Лунг Реф на няколко снимки от филми който е снимал в БГ  Embarassed Даже си е с минало..........ще вземе да стана и аз една дърта рокерка  motor

# 43
  • Мнения: 3 894
 newsm51

Да сЪ метна в калабалъка. Въпреки, че няма да се заседявам

# 44
  • Мнения: 9 776
Добра вечер Hug!

Гудзи, пратих ЛС на доктора, че да не питам в темата, обаче не ми отговори Thinking. Какво ще ме посъветваш?

Норче, мотора няма ли да ни покажеш Flutter?

Камче, как е дреб Hug?

....няма да се заседявам

И аз Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт